Výsledky 15. kola futsalových lig

1.liga
SK MP Olomouc – AT Beermingham 4:4
Ajax Bělidla – Slovan Uničov 7:2
LOLO Pepin piza – FC Levotil 3:3
FC Hněvotín – FC Chelsea 9:0
Hruš.Chořelice – Real HDO 3:3
Step Style – Olpran 7:1

1. FC Hněvotín 15 111:39 27
2. AT Beermingham 15 58:37 22
3. FC Chelsea 15 76:63 20
4. Ajax Bělidla 15 51:39 19
5. Real HDO 15 68:53 18
6. Galatasaray 14 60:51 17
7. Aston Pila 98 14 50:51 14
8. LOLO Pepin piza 15 60:66 14
9. Step Style 15 54:62 13
10. SK MP Olomouc 15 57:79 12
11. Hruš.Chořelice 15 36:48 11
12. FC Levotil 15 33:48 10
13. Slovan Uničov 15 45:86 6
14. Olpran 15 42:79 5

2.liga A
FC Loučany – Shake and Bake 5:3
Rychlá rota – Mizerové 3:1
Celtic – SK Náklo 10:3
SK Profit NV – Moravan Cholina 1:1
PS Beton – United Players 8:1
KMK Haná – Schwarzbach 2:3
Sokol Mezice – Sokolka Horka B 4:2

1. Rychlá rota 15 47:28 23
2. Moravan Cholina 15 53:32 22
3. Shake and Bake 15 69:46 21
4. Celtic 15 72:45 20
5. PS Beton 15 65:56 18
6. SK Profit NV 15 52:49 14
7. United Players 15 45:53 14
8. Sokol Mezice 15 53:56 13
9. FC Loučany 15 53:58 12
10. SK Náklo 15 55:63 11
11. Mizerové 15 50:68 11
12. Schwarzbach 15 34:58 11
13. KMK Haná 15 39:56 10
14. Sokolka Horka B 15 33:52 10

2.liga B
RK Dachi – Zelené balet 5:1
Rio de Blatec – Dorespo Lošov 3:2
Nautila – Atl.Bystrovany 0:1
Endl lotto – Hurikán VB 3:2
Mix junior – Modos 2:4
Kovo Dřevo – SK Kopeček 7:2
FC Křídla – Restoma 4:3

1. Endl lotto 15 65:36 22
2. FC Křídla 14 52:30 22
3. Restoma 15 70:47 19
4. Rio de Blatec 15 39:33 19
5. Atl.Bystrovany 15 39:27 17
6. Kovo Dřevo 15 52:48 16
7. Mix junior 15 45:43 15
8. SK Kopeček 15 34:34 15
9. RK Dachi 15 53:48 14
10. Modos 15 34:38 14
11. Dorespo Lošov 15 34:39 14
12. Hurikán VB 14 32:35 12
13. Nautila 15 37:64 9
14. Zelené balet 15 25:89 0

3.liga A
Dynamit – Arsenal Loučany 0:0
Meteor – Miami Beach 0:3
Fair play club – IMD Olomouc 1:1
Sokol Křelov A – Sokolka Horka A 2:4
MS stavby – Sigma team 7:0
PSB 2010 – Henkováci 2:0
FC Luběnice – Sedlisko 5:4

1. FC Luběnice 15 48:23 22
2. PSB 2010 15 49:26 22
3. MS stavby 15 51:33 20
4. Sokolka Horka A 15 54:38 20
5. Sigma team 15 56:51 17
6. Sedlisko 15 51:42 16
7. Arsenal Loučany 15 31:25 14
8. IMD Olomouc 15 41:56 12
9. Sokol Křelov A 15 44:48 8
10. Miami Beach 15 35:49 8
11. Meteor 15 38:68 8
12. Henkováci 15 20:40 7
13. Fair play club 15 28:47 6
14. Dynamit 15 0:0 0

3.liga B
FC Skunk – Elektr.Otáhal A 6:4
FC Literpool – Sokol Pohořany 1:7
Zákl.Hnoyland – Sokol Žerotín 5:1
Inter Šternberk – Sokol Bělkovice 3:2
Rotor LBT – Meta Pohořany 2:1
FC Fiasco – RoDo Pavlovičky 0:1
Raptors team – MK Jívová 1:4

1. MK Jívová 15 61:26 25
2. FC Skunk 15 69:38 23
3. RoDo Pavlovičky 15 63:43 21
4. Sokol Pohořany 15 78:37 20
5. FC Fiasco 15 69:45 18
6. Meta Pohořany 15 49:47 16
7. Inter Šternberk 15 44:49 16
8. Elektr.Otáhal A 15 53:59 16
9. Zákl.Hnoyland 15 43:71 12
10. FC Literpool 15 39:59 11
11. Sokol Bělkovice 15 39:58 8
12. Rotor LBT 15 45:66 8
13. Sokol Žerotín 15 37:58 8
14. Raptors team 15 41:74 8

3.liga C
Ditrex – P.balet 06 5:2
Wednesday – Pergola 2:5
SK Holice – FC Holice 0:2
Kamerun – Buff-belt 1:1
FC Braník – FC Kladiváři 0:3
NanoTrade – FC Hroší stavby 1:5
TJ Sokol Olšany – Senice B 4:8

1. Pergola 15 84:29 24
2. Ditrex 15 69:44 22
3. NanoTrade 15 58:39 19
4. Wednesday 15 67:54 19
5. FC Hroší stavby 15 73:58 18
6. FC Kladiváři 15 60:59 18
7. Buff-belt 15 46:29 16
8. FC Holice 15 48:51 16
9. P.balet 06 15 67:63 15
10. Senice B 15 57:59 14
11. SK Holice 15 36:46 11
12. TJ Sokol Olšany 15 49:81 9
13. Kamerun 15 36:79 8
14. FC Braník 15 20:79 1

3.liga D
Mlha team – Mates 2:2
FC Podlas – AC Čenda 6:4
FK Krčmaň – Magistrát MO 5:2
Draci – Geoboys 2:3
Agrometal – FC Creditas 2:0
SK Mrsklesy – FC 1970 Bubeník 5:2
1.FC Hombok – Red Gunners 3:0

1. 1.FC Hombok 15 56:25 26
2. FC Creditas 15 65:33 23
3. FC Podlas 15 78:52 19
4. SK Mrsklesy 15 50:48 17
5. Magistrát MO 15 39:41 17
6. AC Čenda 15 57:47 16
7. FC 1970 Bubeník 15 58:56 16
8. Mates 15 43:51 15
9. Mlha team 15 43:63 13
10. FK Krčmaň 15 50:70 12
11. Agrometal 15 41:47 11
12. Red Gunners 15 42:50 9
13. Draci 15 48:74 9
14. Geoboys 15 40:53 7

4.liga A
Bulldog Pňovice – FC Tripple X 4:1
Dřeváci Pňovice – KZT Štěpánov 12:0
Hugo boss – Buldog Unčovice 5:0
FC Tigers – Sokol Unčovice 1:1
Barbar – Karpat Uničov 2:5

1. Hugo boss 15 59:30 25
2. Plantoši 14 66:18 24
3. Sokol Unčovice 15 47:30 20
4. Dřeváci Pňovice 15 60:40 19
5. Bulldog Pňovice 15 41:29 18
6. Karpat Uničov 15 48:37 17
7. Buldog Unčovice 15 29:20 17
8. Barbar 15 45:46 12
9. el-jambass 14 26:32 12
10. FC Tigers 15 27:40 11
11. AC Karasov 14 19:27 10
12. KZT Štěpánov 15 24:56 10
13. FC Tripple X 15 32:79 6
14. Bílý balet 14 27:66 5

4.liga B
Dědečci – FK Břuchotín 4:1
Hlušovice – FC Dijak Lutín 8:0
Sokol Křelov B – Sokol Skrbeň 9:3
FC Rataje – FK Rozvadovice 5:2
SB Luběnice – Neředín elite 4:6
SK Slatinky – FC IJZ 5:1
Press Slatinky – FK Sigma Lutín 7:1

1. Hlušovice 15 108:24 29
2. Dědečci 15 83:36 24
3. Press Slatinky 15 71:38 24
4. FC Rataje 15 55:44 20
5. FK Rozvadovice 15 71:40 19
6. Sokol Křelov B 15 72:74 17
7. SB Luběnice 15 45:43 15
8. Neředín elite 15 49:51 14
9. FK Sigma Lutín 15 62:66 14
10. SK Slatinky 15 41:56 11
11. FC IJZ 15 36:63 9
12. Sokol Skrbeň 15 43:99 7
13. FK Břuchotín 15 25:66 4
14. FC Dijak Lutín 15 23:84 3

4.liga C
Sportbar Sigma HBL – Dyn.Bystrovany 5:5
Hejčín.berani – Domino 2:3
Top. Bukovany – AC Rapid 1:3
Naschrot – OKL team 4:1
M-Contakt – Second Wave 9:1
Kenny juniors – OSŽ Commando 3:3
Pošta – Leaders 3:0

1. Naschrot 15 106:31 26
2. M-Contakt 15 77:44 24
3. Hejčín.berani 15 62:31 24
4. Pošta 15 65:36 24
5. Sportbar Sigma 15 69:46 19
6. OKL team 15 55:49 18
7. Domino 15 56:52 18
8. OSŽ Commando 14 37:47 12
9. Second Wave 15 36:59 11
10. AC Rapid 15 48:59 10
11. Dyn.Bystrovany 14 48:56 9
12. Kenny juniors 15 33:86 6
13. Top. Bukovany 15 33:63 5
14. Leaders 15 39:105 2

4.liga D
Regionsport.cz – Arsenal FC 2:2
NTP – KAF Přestavlky 0:3
Kaprodrom Klub – F1 U Slávka 3:7
FC Tripol – Háger podlahy 1:7
Red Devils – Erena 2:4
FC Jantaři – Odra 3:3
P.balet 99 – FC ZRTV loko 1:3

1. NTP 15 84:32 24
2. Regionsport.cz 15 58:27 23
3. FC ZRTV loko 15 59:32 20
4. P.balet 99 15 53:29 20
5. Háger podlahy 15 55:33 20
6. Erena 15 45:30 19
7. KAF Přestavlky 15 54:36 18
8. Arsenal FC 15 46:32 17
9. Red Devils 15 43:40 14
10. Odra 15 41:45 13
11. F1 U Slávka 15 30:56 12
12. Kaprodrom Klub 15 34:62 7
13. FC Jantaři 15 18:73 3
14. FC Tripol 15 15:108 0

4.liga E
Ajax Pivodam – Sl. Bystrovany 10:0
FC Partyzán – MK Chudobín 2:6
FC Peklo NV – KMK Březové 4:3
Koník Litovel – FC Broky 3:4
Hodolany junior – FC Štok 3:2
FC Hattrik – Adam Leasing 2:7
Blues rock – AC Jojo United 7:0

1. Ajax Pivodam 15 86:29 29
2. FC Broky 15 75:35 27
3. FC Peklo NV 15 75:42 21
4. Blues rock 15 65:43 19
5. KMK Březové 15 75:62 18
6. Adam Leasing 15 79:46 17
7. FC Štok 15 48:45 15
8. FC Partyzán 15 43:50 15
9. Koník Litovel 15 44:50 14
10. MK Chudobín 15 45:49 13
11. FC Hattrik 15 35:54 11
12. Hodolany junior 15 35:70 6
13. AC Jojo United 15 17:78 3
14. Sl. Bystrovany 15 23:92 2

4.liga F
Académica – Sokol Nový Svět 4:1
UMO – FC Alcatraz 2:6
FC Skrbeň – Elektr.Otáhal B 0:6
Roko Samotišky – FK Véska 2:2
Smytliš Senice – FC Denison 7:2
KSN Masajové – Zora club 2:3
Atletico Haná – F-21 3:5

1. Sokol Nový Svět 15 87:25 27
2. FK Véska 15 74:30 26
3. Elektr.Otáhal B 15 75:33 24
4. Zora club 15 62:52 19
5. Académica 15 61:52 18
6. Roko Samotišky 15 54:47 16
7. FC Alcatraz 15 48:47 16
8. Atletico Haná 15 68:62 14
9. F-21 15 63:58 13
10. Smytliš Senice 15 67:77 10
11. KSN Masajové 15 50:68 8
12. FC Skrbeň 15 41:86 7
13. FC Denison 15 33:87 7
14. UMO 15 31:90 5

Okomentuj jako první článek "Výsledky 15. kola futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE