Výsledky 16. kola futsalových lig

1.liga
FC Chelsea – Aston Pila 98 4:2
Slovan Uničov – Hruš.Chořelice 2:5
Real HDO – LOLO Pepin piza 8:6
AT Beermingham – Step Style 5:4
FC Levotil – FC Hněvotín 1:6
Galatasaray – SK MP Olomouc 6:2

1. FC Hněvotín 16 117:40 29
2. AT Beermingham 16 63:41 24
3. FC Chelsea 16 80:65 22
4. Real HDO 16 76:59 20
5. Ajax Bělidla 15 51:39 19
6. Galatasaray 16 68:57 19
7. Aston Pila 98 16 56:57 16
8. LOLO Pepin piza 16 66:74 14
9. Step Style 16 58:67 13
10. Hruš.Chořelice 16 41:50 13
11. SK MP Olomouc 16 59:85 12
12. FC Levotil 16 34:54 10
13. Slovan Uničov 16 47:91 6
14. Olpran 15 42:79 5

2.liga A
Shake and Bake – Celtic 1:4
United Players – SK Profit NV 2:4
Sokolka Horka B – Rychlá rota 5:1
Moravan Cholina – Sokol Mezice 1:3
SK Náklo – PS Beton 5:2
Schwarzbach – FC Loučany 9:1
Mizerové – KMK Haná 5:2

1. Rychlá rota 16 48:33 23
2. Celtic 16 76:46 22
3. Moravan Cholina 16 54:35 22
4. Shake and Bake 16 70:50 21
5. PS Beton 16 67:61 18
6. SK Profit NV 16 56:51 16
7. Sokol Mezice 16 56:57 15
8. United Players 16 47:57 14
9. SK Náklo 16 60:65 13
10. Mizerové 16 55:70 13
11. Schwarzbach 16 43:59 13
12. FC Loučany 16 54:67 12
13. Sokolka Horka B 16 38:53 12
14. KMK Haná 16 41:61 10

2.liga B
Zelené balet – FC Křídla 3:4
Modos – Kovo Dřevo 3:7
Hurikán VB – Nautila 3:3
Atl.Bystrovany – Mix junior 5:3
SK Kopeček – Rio de Blatec 1:8
Restoma – Endl lotto 6:2
Dorespo Lošov – RK Dachi 5:5

1. FC Křídla 16 56:33 25
2. Endl lotto 16 67:42 22
3. Restoma 16 76:49 21
4. Rio de Blatec 16 47:34 21
5. Atl.Bystrovany 16 44:30 19
6. Kovo Dřevo 16 59:51 18
7. RK Dachi 16 58:53 15
8. Mix junior 16 48:48 15
9. Dorespo Lošov 16 39:44 15
10. SK Kopeček 16 35:42 15
11. Hurikán VB 16 35:38 14
12. Modos 16 37:45 14
13. Nautila 16 40:67 10
14. Zelené balet 16 28:93 0

3.liga A
Sigma team – Dynamit 0:0
Sedlisko – Sokol Křelov A 4:2
Miami Beach – FC Luběnice 4:2
IMD Olomouc – MS stavby 4:8
Sokolka Horka A – Fair play club 5:2
Henkováci – Meteor 4:1
Arsenal Loučany – PSB 2010 5:2

1. FC Luběnice 16 50:27 22
2. MS stavby 16 59:37 22
3. PSB 2010 16 51:31 22
4. Sokolka Horka A 16 59:40 22
5. Sedlisko 16 55:44 18
6. Sigma team 16 56:51 17
7. Arsenal Loučany 16 36:27 16
8. IMD Olomouc 16 45:64 12
9. Miami Beach 16 39:51 10
10. Henkováci 16 24:41 9
11. Sokol Křelov A 16 46:52 8
12. Meteor 16 39:72 8
13. Fair play club 16 30:52 6
14. Dynamit 16 0:0 0

3.liga B
Elektr.Otáhal A – Zákl.Hnoyland 0:3
RoDo Pavlovičky – FC Skunk 2:3
MK Jívová – Inter Šternberk 3:6
Sokol Žerotín – Raptors team 4:5
Sokol Bělkovice – Rotor LBT 1:1
Meta Pohořany – FC Literpool 3:0
Sokol Pohořany – FC Fiasco 12:2

1. MK Jívová 16 64:32 25
2. FC Skunk 16 72:40 25
3. Sokol Pohořany 16 90:39 22
4. RoDo Pavlovičky 16 65:46 21
5. FC Fiasco 16 71:57 18
6. Meta Pohořany 16 52:47 18
7. Inter Šternberk 16 50:52 18
8. Elektr.Otáhal A 16 53:62 16
9. Zákl.Hnoyland 16 46:71 14
10. FC Literpool 16 39:62 11
11. Raptors team 16 46:78 10
12. Sokol Bělkovice 16 40:59 9
13. Rotor LBT 16 46:67 9
14. Sokol Žerotín 16 41:63 8

3.liga C
FC Kladiváři – Ditrex 6:3
Buff-belt – SK Holice 1:1
FC Holice – NanoTrade 2:3
Pergola – Kamerun 7:1
Senice B – Wednesday 4:4
FC Hroší stavby – FC Braník 12:2
P.balet 06 – TJ Sokol Olšany 5:0

1. Pergola 16 91:30 26
2. Ditrex 16 72:50 22
3. NanoTrade 16 61:41 21
4. FC Hroší stavby 16 85:60 20
5. Wednesday 16 71:58 20
6. FC Kladiváři 16 66:62 20
7. Buff-belt 16 47:30 17
8. P.balet 06 16 72:63 17
9. FC Holice 16 50:54 16
10. Senice B 16 61:63 15
11. SK Holice 16 37:47 12
12. TJ Sokol Olšany 16 49:86 9
13. Kamerun 16 37:86 8
14. FC Braník 16 22:91 1

3.liga D
Magistrát MO – SK Mrsklesy 2:5
FC Creditas – Mlha team 7:2
Geoboys – 1.FC Hombok 6:5
Mates – FK Krčmaň 3:5
FC 1970 Bubeník – FC Podlas 4:3
Red Gunners – Agrometal 1:15
AC Čenda – Draci 3:4

1. 1.FC Hombok 16 61:31 26
2. FC Creditas 16 72:35 25
3. FC Podlas 16 81:56 19
4. SK Mrsklesy 16 55:50 19
5. FC 1970 Bubeník 16 62:59 18
6. Magistrát MO 16 41:46 17
7. AC Čenda 16 60:51 16
8. Mates 16 46:56 15
9. FK Krčmaň 16 55:73 14
10. Agrometal 16 56:48 13
11. Mlha team 16 45:70 13
12. Draci 16 52:77 11
13. Geoboys 16 46:58 9
14. Red Gunners 16 43:65 9

4.liga A
FC Tripple X – Barbar 2:10
AC Karasov – Plantoši 2:3
KZT Štěpánov – Bulldog Pňovice 2:2
Buldog Unčovice – el-jambass 3:0
Sokol Unčovice – Hugo boss 4:2
Bílý balet – Dřeváci Pňovice 1:6

1. Plantoši 16 69:22 26
2. Hugo boss 16 61:34 25
3. Sokol Unčovice 16 51:32 22
4. Dřeváci Pňovice 16 66:41 21
5. Buldog Unčovice 16 32:20 19
6. Bulldog Pňovice 16 43:31 19
7. Karpat Uničov 15 48:37 17
8. Barbar 16 55:48 14
9. AC Karasov 16 23:31 12
10. el-jambass 16 27:37 12
11. FC Tigers 15 27:40 11
12. KZT Štěpánov 16 26:58 11
13. Bílý balet 16 30:72 7
14. FC Tripple X 16 34:89 6

4.liga B
Neředín elite – FC Rataje 12:3
Sokol Skrbeň – SB Luběnice 4:4
FK Sigma Lutín – SK Slatinky 0:1
FK Břuchotín – Press Slatinky 3:6
FC IJZ – Hlušovice 2:10
FC Dijak Lutín – Sokol Křelov B 0:4
FK Rozvadovice – Dědečci 1:2

1. Hlušovice 16 118:26 31
2. Dědečci 16 84:34 28
3. Press Slatinky 16 77:41 26
4. FC Rataje 16 58:56 20
5. FK Rozvadovice 16 72:42 19
6. Sokol Křelov B 16 76:74 19
7. Neředín elite 16 61:54 16
8. SB Luběnice 16 49:47 16
9. SK Slatinky 16 42:56 13
10. FK Sigma Lutín 16 59:66 12
11. FC IJZ 16 38:73 9
12. Sokol Skrbeň 16 47:103 8
13. FK Břuchotín 16 28:72 4
14. FC Dijak Lutín 16 23:88 3

4.liga C
OSŽ Commando – Sportbar Sigma HBL 1:3
Domino – M-Contakt 0:6
Leaders – Hejčín.berani 1:3
OKL team – Top. Bukovany 14:4
Second Wave – Naschrot 6:2
Dyn.Bystrovany – Pošta 2:3
AC Rapid – Kenny juniors 6:2

1. Naschrot 16 108:37 26
2. M-Contakt 16 83:44 26
3. Hejčín.berani 16 65:32 26
4. Pošta 16 68:38 26
5. Sportbar Sigma 16 72:47 21
6. OKL team 16 69:53 20
7. Domino 16 56:58 18
8. OSŽ Commando 16 44:52 14
9. Second Wave 16 42:61 13
10. AC Rapid 16 54:61 12
11. Dyn.Bystrovany 16 52:65 9
12. Kenny juniors 16 35:92 6
13. Top. Bukovany 16 37:77 5
14. Leaders 16 40:108 2

4.liga D
Arsenal FC – Kaprodrom Klub 9:3
Háger podlahy – FC Jantaři 9:1
FC ZRTV loko – Regionsport.cz 2:2
F1 U Slávka – NTP 4:3
Odra – P.balet 99 2:5
Erena – FC Tripol 20:1
KAF Přestavlky – Red Devils 1:0

1. NTP 16 87:36 24
2. Regionsport.cz 16 60:29 24
3. Háger podlahy 16 64:34 22
4. P.balet 99 16 58:31 22
5. Erena 16 65:31 21
6. FC ZRTV loko 16 61:34 21
7. KAF Přestavlky 16 55:36 20
8. Arsenal FC 16 55:35 19
9. Red Devils 16 43:41 14
10. F1 U Slávka 16 34:59 14
11. Odra 16 43:50 13
12. Kaprodrom Klub 16 37:71 7
13. FC Jantaři 16 19:82 3
14. FC Tripol 16 16:128 0

4.liga E
FC Štok – Blues rock 7:1
Adam Leasing – FC Partyzán 8:2
FC Broky – Ajax Pivodam 1:1
Sl. Bystrovany – FC Hattrik 1:7
AC Jojo United – FC Peklo NV 3:4
MK Chudobín – Hodolany junior 2:0
KMK Březové – Koník Litovel 5:1

1. Ajax Pivodam 16 87:30 30
2. FC Broky 16 76:36 28
3. FC Peklo NV 16 79:45 23
4. KMK Březové 16 80:63 20
5. Adam Leasing 16 87:48 19
6. Blues rock 16 66:50 19
7. FC Štok 16 55:46 17
8. MK Chudobín 16 47:49 15
9. FC Partyzán 16 45:58 15
10. Koník Litovel 16 45:55 14
11. FC Hattrik 16 42:55 13
12. Hodolany junior 16 35:72 6
13. AC Jojo United 16 20:82 3
14. Sl. Bystrovany 16 24:99 2

4.liga F
Sokol Nový Svět – KSN Masajové 4:0
FC Alcatraz – Atletico Haná 1:5
F-21 – Roko Samotišky 9:1
Zora club – FC Skrbeň 2:1
Elektr.Otáhal B – UMO 5:3
FK Véska – Smytliš Senice 5:5
FC Denison – Académica 2:2

1. Sokol Nový Svět 16 91:25 29
2. FK Véska 16 79:35 27
3. Elektr.Otáhal B 16 80:36 26
4. Zora club 16 64:53 21
5. Académica 16 63:54 19
6. Atletico Haná 16 73:63 16
7. Roko Samotišky 16 55:56 16
8. FC Alcatraz 16 49:52 16
9. F-21 16 72:59 15
10. Smytliš Senice 16 72:82 11
11. KSN Masajové 16 50:72 8
12. FC Denison 16 35:89 8
13. FC Skrbeň 16 42:88 7
14. UMO 16 34:95 5

Okomentuj jako první článek "Výsledky 16. kola futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE