Výsledky 17. kola futsalových lig

1.liga
SK MP Olomouc – FC Chelsea 3:8
Ajax Bělidla – Step Style 3:3
LOLO Pepin piza – Slovan Uničov 5:5
FC Hněvotín – Real HDO 5:2
Hruš.Chořelice – Olpran 4:0
Aston Pila 98 – FC Levotil 2:5
Galatasaray – AT Beermingham 2:6

1. FC Hněvotín 17 122:42 31
2. AT Beermingham 17 69:43 26
3. FC Chelsea 17 88:68 24
4. Real HDO 17 78:64 20
5. Ajax Bělidla 16 54:42 20
6. Galatasaray 17 70:63 19
7. Aston Pila 98 17 58:62 16
8. Hruš.Chořelice 17 45:50 15
9. LOLO Pepin piza 17 71:79 15
10. Step Style 17 61:70 14
11. FC Levotil 17 39:56 12
12. SK MP Olomouc 17 62:93 12
13. Slovan Uničov 17 52:96 7
14. Olpran 16 42:83 5

2.liga A
FC Loučany – Mizerové 3:0
Rychlá rota – Moravan Cholina 4:1
SK Náklo – United Players 3:2
Celtic – Schwarzbach 7:2
PS Beton – Shake and Bake 3:2
KMK Haná – Sokolka Horka B 0:4
Sokol Mezice – SK Profit NV 3:3

1. Rychlá rota 17 52:34 25
2. Celtic 17 83:48 24
3. Moravan Cholina 17 55:39 22
4. Shake and Bake 17 72:53 21
5. PS Beton 17 70:63 20
6. SK Profit NV 17 59:54 17
7. Sokol Mezice 17 59:60 16
8. SK Náklo 17 63:67 15
9. FC Loučany 17 57:67 14
10. United Players 17 49:60 14
11. Sokolka Horka B 17 42:53 14
12. Mizerové 17 55:73 13
13. Schwarzbach 17 45:66 13
14. KMK Haná 17 41:65 10

2.liga B
RK Dachi – SK Kopeček 4:2
Rio de Blatec – Modos 5:1
Nautila – Restoma 2:6
Endl lotto – FC Křídla 2:6
Mix junior – Hurikán VB 3:1
Kovo Dřevo – Atl.Bystrovany 2:4
Dorespo Lošov – Zelené balet 5:0

1. FC Křídla 17 62:35 26
2. Restoma 17 82:51 23
3. Rio de Blatec 17 52:35 23
4. Endl lotto 17 69:48 22
5. Atl.Bystrovany 17 48:32 21
6. Kovo Dřevo 17 61:55 18
7. RK Dachi 17 62:55 17
8. Mix junior 17 51:49 17
9. Dorespo Lošov 17 44:44 17
10. SK Kopeček 17 37:46 15
11. Modos 17 38:50 14
12. Hurikán VB 17 36:41 13
13. Nautila 17 42:73 10
14. Zelené balet 17 28:98 0

3.liga A
Dynamit – IMD Olomouc 0:0
Meteor – Arsenal Loučany 1:5
Fair play club – Sedlisko 0:0
Henkováci – Miami Beach 6:2
Sokol Křelov A – FC Luběnice 2:2
MS stavby – Sokolka Horka A 3:7
PSB 2010 – Sigma team 1:3

1. Sokolka Horka A 17 66:43 24
2. FC Luběnice 17 52:29 23
3. PSB 2010 17 52:34 22
4. MS stavby 17 62:44 22
5. Sedlisko 17 55:44 19
6. Sigma team 17 59:52 19
7. Arsenal Loučany 17 41:28 18
8. IMD Olomouc 17 45:64 12
9. Henkováci 17 30:43 11
10. Miami Beach 17 41:57 10
11. Sokol Křelov A 17 48:54 9
12. Meteor 17 40:77 8
13. Fair play club 17 30:52 7
14. Dynamit 17 0:0 0

3.liga B
FC Skunk – Sokol Pohořany 0:4
Zákl.Hnoyland – RoDo Pavlovičky 0:3
Inter Šternberk – Sokol Žerotín 7:2
Rotor LBT – MK Jívová 2:4
FC Fiasco – FC Literpool 3:4
Sokol Bělkovice – Meta Pohořany 4:2
Raptors team – Elektr.Otáhal A 3:5

1. MK Jívová 17 68:34 27
2. RoDo Pavlovičky 17 69:45 25
3. Sokol Pohořany 17 94:39 24
4. FC Skunk 17 71:45 23
5. Inter Šternberk 17 57:54 20
6. FC Fiasco 17 74:61 18
7. Meta Pohořany 17 54:51 18
8. Elektr.Otáhal A 17 58:65 18
9. Zákl.Hnoyland 17 46:74 14
10. FC Literpool 17 43:65 13
11. Sokol Bělkovice 17 44:61 11
12. Raptors team 17 49:83 10
13. Rotor LBT 17 48:71 9
14. Sokol Žerotín 17 43:70 8

3.liga C
Ditrex – FC Hroší stavby 6:6
SK Holice – Pergola 1:1
Kamerun – Wednesday 2:5
NanoTrade – Buff-belt 1:1
FC Braník – FC Holice 2:6
TJ Sokol Olšany – FC Kladiváři 3:3
P.balet 06 – Senice B 1:5

1. Pergola 17 92:31 27
2. Ditrex 17 78:56 23
3. NanoTrade 17 62:42 22
4. Wednesday 17 76:60 22
5. FC Hroší stavby 17 91:66 21
6. FC Kladiváři 17 69:65 21
7. Buff-belt 17 48:31 18
8. FC Holice 17 56:56 18
9. P.balet 06 17 73:68 17
10. Senice B 17 66:64 17
11. SK Holice 17 38:48 13
12. TJ Sokol Olšany 17 52:89 10
13. Kamerun 17 39:91 8
14. FC Braník 17 24:97 1

3.liga D
FC Creditas – Mates 2:3
Mlha team – Red Gunners 3:0
FC Podlas – Magistrát MO 1:1
Draci – FC 1970 Bubeník 3:4
Agrometal – Geoboys 3:2
SK Mrsklesy – FK Krčmaň 8:1
1.FC Hombok – AC Čenda 3:5

1. 1.FC Hombok 17 64:36 26
2. FC Creditas 17 74:38 25
3. SK Mrsklesy 17 63:51 21
4. FC Podlas 17 82:57 20
5. FC 1970 Bubeník 17 66:62 20
6. AC Čenda 17 65:54 18
7. Magistrát MO 17 42:47 18
8. Mates 17 49:58 17
9. Agrometal 17 59:50 15
10. Mlha team 17 48:70 15
11. FK Krčmaň 17 56:81 14
12. Draci 17 55:81 11
13. Geoboys 17 48:61 9
14. Red Gunners 17 43:68 9

4.liga A
AC Karasov – Bílý balet 0:2
Bulldog Pňovice – Dřeváci Pňovice 2:6
el-jambass – Sokol Unčovice 3:6
Plantoši – Buldog Unčovice 2:0
Hugo boss – Karpat Uničov 7:0
FC Tigers – FC Tripple X 1:0
Barbar – KZT Štěpánov 10:4

1. Plantoši 17 71:22 28
2. Hugo boss 17 68:34 27
3. Sokol Unčovice 17 57:35 24
4. Dřeváci Pňovice 17 72:43 23
5. Buldog Unčovice 17 32:22 19
6. Bulldog Pňovice 17 45:37 19
7. Karpat Uničov 17 50:47 17
8. Barbar 17 65:52 16
9. FC Tigers 17 31:42 15
10. AC Karasov 17 23:33 12
11. el-jambass 17 30:43 12
12. KZT Štěpánov 17 30:68 11
13. Bílý balet 17 32:72 9
14. FC Tripple X 17 34:90 6

4.liga B
Dědečci – Neředín elite 6:4
Hlušovice – FK Sigma Lutín 12:2
Sokol Křelov B – FC IJZ 4:5
FC Dijak Lutín – Sokol Skrbeň 2:5
FC Rataje – SB Luběnice 4:0
SK Slatinky – FK Břuchotín 1:6
Press Slatinky – FK Rozvadovice 2:6

1. Hlušovice 17 130:28 33
2. Dědečci 17 90:38 30
3. Press Slatinky 17 79:47 26
4. FC Rataje 17 62:56 22
5. FK Rozvadovice 17 78:44 21
6. Sokol Křelov B 17 80:79 19
7. Neředín elite 17 65:60 16
8. SB Luběnice 17 49:51 16
9. SK Slatinky 17 43:62 13
10. FK Sigma Lutín 17 61:78 12
11. FC IJZ 17 43:77 11
12. Sokol Skrbeň 17 52:105 10
13. FK Břuchotín 17 34:73 6
14. FC Dijak Lutín 17 25:93 3

4.liga C
Hejčín.berani – Dyn.Bystrovany 3:2
Top. Bukovany – Second Wave 3:4
Naschrot – Domino 3:3
M-Contakt – Leaders 3:0
Kenny juniors – OKL team 5:5
Pošta – Sportbar Sigma HBL 5:1
AC Rapid – OSŽ Commando 3:2

1. M-Contakt 17 86:44 28
2. Hejčín.berani 17 68:34 28
3. Pošta 17 73:39 28
4. Naschrot 17 111:40 27
5. Sportbar Sigma 17 73:52 21
6. OKL team 17 74:58 21
7. Domino 17 59:61 19
8. Second Wave 17 46:64 15
9. AC Rapid 17 57:63 14
10. OSŽ Commando 17 46:55 14
11. Dyn.Bystrovany 17 54:68 9
12. Kenny juniors 17 40:97 7
13. Top. Bukovany 17 40:81 5
14. Leaders 17 40:111 2

4.liga D
NTP – Arsenal FC 7:6
Kaprodrom Klub – Regionsport.cz 0:6
Red Devils – F1 U Slávka 1:1
FC Tripol – KAF Přestavlky 5:2
FC Jantaři – Erena 3:9
P.balet 99 – Háger podlahy 0:7
Odra – FC ZRTV loko 0:5

1. NTP 17 94:42 26
2. Regionsport.cz 17 66:29 26
3. Háger podlahy 17 71:34 24
4. Erena 17 74:34 23
5. FC ZRTV loko 17 66:34 23
6. P.balet 99 17 58:38 22
7. KAF Přestavlky 17 57:41 20
8. Arsenal FC 17 61:42 19
9. Red Devils 17 44:42 15
10. F1 U Slávka 17 35:60 15
11. Odra 17 43:55 13
12. Kaprodrom Klub 17 37:77 7
13. FC Jantaři 17 22:91 3
14. FC Tripol 17 21:130 2

4.liga E
FC Štok – AC Jojo United 7:4
Ajax Pivodam – KMK Březové 8:1
FC Partyzán – Sl. Bystrovany 2:1
Koník Litovel – FC Peklo NV 4:2
Hodolany junior – Adam Leasing 3:0
FC Hattrik – FC Broky 0:5
Blues rock – MK Chudobín 6:1

1. Ajax Pivodam 17 95:31 32
2. FC Broky 17 81:36 30
3. FC Peklo NV 17 81:49 23
4. Blues rock 17 72:51 21
5. KMK Březové 17 81:71 20
6. Adam Leasing 17 87:51 19
7. FC Štok 17 62:50 19
8. FC Partyzán 17 47:59 17
9. Koník Litovel 17 49:57 16
10. MK Chudobín 17 48:55 15
11. FC Hattrik 17 42:60 13
12. Hodolany junior 17 38:72 8
13. AC Jojo United 17 24:89 3
14. Sl. Bystrovany 17 25:101 2

4.liga F
Académica – FK Véska 7:3
UMO – Zora club 1:6
FC Skrbeň – KSN Masajové 2:8
Roko Samotišky – FC Alcatraz 4:2
Smytliš Senice – F-21 1:8
Atletico Haná – Elektr.Otáhal B 11:7
FC Denison – Sokol Nový Svět 0:10

1. Sokol Nový Svět 17 101:25 31
2. FK Véska 17 82:42 27
3. Elektr.Otáhal B 17 87:47 26
4. Zora club 17 70:54 23
5. Académica 17 70:57 21
6. Atletico Haná 17 84:70 18
7. Roko Samotišky 17 59:58 18
8. F-21 17 80:60 17
9. FC Alcatraz 17 51:56 16
10. Smytliš Senice 17 73:90 11
11. KSN Masajové 17 58:74 10
12. FC Denison 17 35:99 8
13. FC Skrbeň 17 44:96 7
14. UMO 17 35:101 5

Okomentuj jako první článek "Výsledky 17. kola futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE