Výsledky 18. kola futsalových lig

1.liga
FC Chelsea – Galatasaray 2:3
Real HDO – Aston Pila 98 2:1
Olpran – LOLO Pepin piza 2:5
AT Beermingham – Ajax Bělidla 4:0
Step Style – Hruš.Chořelice 3:3
FC Levotil – SK MP Olomouc 6:2

1. FC Hněvotín 17 122:42 31
2. AT Beermingham 18 73:43 28
3. FC Chelsea 18 90:71 24
4. Real HDO 18 80:65 22
5. Ajax Bělidla 18 60:47 22
6. Galatasaray 18 73:65 21
7. LOLO Pepin piza 18 76:81 17
8. Aston Pila 98 18 59:64 16
9. Hruš.Chořelice 18 48:53 16
10. Step Style 18 64:73 15
11. FC Levotil 18 45:58 14
12. SK MP Olomouc 18 64:99 12
13. Slovan Uničov 17 52:96 7
14. Olpran 18 45:94 5

2.liga A
Shake and Bake – SK Náklo 8:6
United Players – Sokol Mezice 1:0
Sokolka Horka B – FC Loučany 3:6
Moravan Cholina – KMK Haná 3:3
SK Profit NV – Rychlá rota 2:2
Schwarzbach – PS Beton 5:3
Mizerové – Celtic 3:7

1. Celtic 18 90:51 26
2. Rychlá rota 18 54:36 26
3. Shake and Bake 18 80:59 23
4. Moravan Cholina 18 58:42 23
5. PS Beton 18 73:68 20
6. SK Profit NV 18 61:56 18
7. Sokol Mezice 18 59:61 16
8. FC Loučany 18 63:70 16
9. United Players 18 50:60 16
10. SK Náklo 18 69:75 15
11. Schwarzbach 18 50:69 15
12. Sokolka Horka B 18 45:59 14
13. Mizerové 18 58:80 13
14. KMK Haná 18 44:68 11

2.liga B
Zelené balet – Endl lotto 1:3
Hurikán VB – Kovo Dřevo 3:1
Modos – RK Dachi 4:2
Atl.Bystrovany – Rio de Blatec 2:2
SK Kopeček – Dorespo Lošov 1:2
FC Křídla – Nautila 5:6
Restoma – Mix junior 1:4

1. FC Křídla 18 67:41 26
2. Endl lotto 18 72:49 24
3. Rio de Blatec 18 54:37 24
4. Restoma 18 83:55 23
5. Atl.Bystrovany 18 50:34 22
6. Mix junior 18 55:50 19
7. Dorespo Lošov 18 46:45 19
8. Kovo Dřevo 18 62:58 18
9. RK Dachi 18 64:59 17
10. Modos 18 42:52 16
11. Hurikán VB 18 39:42 15
12. SK Kopeček 18 38:48 15
13. Nautila 18 48:78 12
14. Zelené balet 18 29:101 0

3.liga A
Sokolka Horka A – Dynamit 0:0
Sedlisko – MS stavby 3:0
Miami Beach – Sokol Křelov A 5:4
IMD Olomouc – PSB 2010 3:8
Sigma team – Meteor 3:6
Arsenal Loučany – Henkováci 3:8
FC Luběnice – Fair play club 3:1

1. FC Luběnice 18 55:30 25
2. PSB 2010 18 60:37 24
3. Sokolka Horka A 18 66:43 24
4. MS stavby 18 62:47 22
5. Sedlisko 18 58:44 21
6. Sigma team 18 62:58 19
7. Arsenal Loučany 18 44:36 18
8. Henkováci 18 38:46 13
9. Miami Beach 18 46:61 12
10. IMD Olomouc 18 48:72 12
11. Meteor 18 46:80 10
12. Sokol Křelov A 18 52:59 9
13. Fair play club 18 31:55 7
14. Dynamit 18 0:0 0

3.liga B
FC Literpool – FC Skunk 0:3
Elektr.Otáhal A – Inter Šternberk 3:8
RoDo Pavlovičky – Raptors team 5:10
MK Jívová – Sokol Bělkovice 5:3
Sokol Žerotín – Rotor LBT 0:3
Meta Pohořany – FC Fiasco 3:1

1. MK Jívová 18 73:37 29
2. FC Skunk 18 74:45 25
3. RoDo Pavlovičky 18 71:51 25
4. Sokol Pohořany 17 90:38 24
5. Inter Šternberk 18 65:57 22
6. FC Fiasco 18 75:60 20
7. Meta Pohořany 18 57:52 20
8. Elektr.Otáhal A 18 61:73 18
9. Zákl.Hnoyland 17 46:74 14
10. Raptors team 18 59:88 12
11. Sokol Bělkovice 18 47:66 11
12. Rotor LBT 18 51:71 11
13. FC Literpool 18 34:61 11
14. Sokol Žerotín 18 43:73 8

3.liga C
FC Holice – Ditrex 3:6
Buff-belt – FC Braník 13:4
Wednesday – SK Holice 4:2
FC Kladiváři – P.balet 06 14:3
Pergola – NanoTrade 3:1
Senice B – Kamerun 5:1
FC Hroší stavby – TJ Sokol Olšany 6:1

1. Pergola 18 95:32 29
2. Ditrex 18 84:59 25
3. Wednesday 18 80:63 24
4. FC Hroší stavby 18 97:67 23
5. FC Kladiváři 18 83:68 23
6. NanoTrade 18 63:45 22
7. Buff-belt 18 61:35 20
8. Senice B 18 71:65 19
9. FC Holice 18 59:62 18
10. P.balet 06 18 76:82 17
11. SK Holice 18 40:52 13
12. TJ Sokol Olšany 18 53:95 10
13. Kamerun 18 41:96 8
14. FC Braník 18 28:110 1

3.liga D
Magistrát MO – Draci 6:5
Geoboys – Mlha team 10:2
Mates – SK Mrsklesy 0:8
FC 1970 Bubeník – 1.FC Hombok 2:1
FK Krčmaň – FC Podlas 4:2
Red Gunners – FC Creditas 0:3
AC Čenda – Agrometal 2:5

1. FC Creditas 18 77:38 27
2. 1.FC Hombok 18 65:38 26
3. SK Mrsklesy 18 71:51 23
4. FC 1970 Bubeník 18 68:63 22
5. FC Podlas 18 84:61 20
6. Magistrát MO 18 48:52 20
7. AC Čenda 18 67:59 18
8. Agrometal 18 64:52 17
9. Mates 18 49:66 17
10. FK Krčmaň 18 60:83 16
11. Mlha team 18 50:80 15
12. Geoboys 18 58:63 11
13. Draci 18 60:87 11
14. Red Gunners 18 43:71 9

4.liga A
FC Tripple X – Hugo boss 1:10
Dřeváci Pňovice – Barbar 4:2
KZT Štěpánov – FC Tigers 3:3
Buldog Unčovice – AC Karasov 1:1
Sokol Unčovice – Plantoši 3:0
Bílý balet – Bulldog Pňovice 2:1
Karpat Uničov – el-jambass 5:2

1. Hugo boss 18 78:35 29
2. Plantoši 18 71:25 28
3. Sokol Unčovice 18 60:35 26
4. Dřeváci Pňovice 18 76:45 25
5. Buldog Unčovice 18 33:23 20
6. Bulldog Pňovice 18 46:39 19
7. Karpat Uničov 18 55:49 19
8. Barbar 18 67:56 16
9. FC Tigers 18 34:45 16
10. AC Karasov 18 24:34 13
11. el-jambass 18 32:48 12
12. KZT Štěpánov 18 33:71 12
13. Bílý balet 18 34:73 11
14. FC Tripple X 18 35:100 6

4.liga B
Neředín elite – Press Slatinky 5:2
Sokol Skrbeň – FC Rataje 4:12
FK Sigma Lutín – Sokol Křelov B 6:0
FK Rozvadovice – SK Slatinky 3:1
SB Luběnice – Dědečci 2:10

1. Hlušovice 17 130:28 33
2. Dědečci 18 100:40 32
3. Press Slatinky 18 81:52 26
4. FC Rataje 18 74:60 24
5. FK Rozvadovice 18 81:45 23
6. Sokol Křelov B 18 80:85 19
7. Neředín elite 18 70:62 18
8. SB Luběnice 18 51:61 16
9. FK Sigma Lutín 18 67:78 14
10. SK Slatinky 18 44:65 13
11. FC IJZ 17 43:77 11
12. Sokol Skrbeň 18 56:117 10
13. FK Břuchotín 17 34:73 6
14. FC Dijak Lutín 17 25:93 3

4.liga C
OSŽ Commando – Pošta 0:8
OKL team – AC Rapid 1:1
Leaders – Naschrot 4:7
Sportbar Sigma HBL – Hejčín.berani 5:2
Domino – Top. Bukovany 7:1
Dyn.Bystrovany – M-Contakt 3:7

1. M-Contakt 18 93:47 30
2. Pošta 18 81:39 30
3. Naschrot 18 118:44 29
4. Hejčín.berani 18 70:39 28
5. Sportbar Sigma 18 78:54 23
6. OKL team 18 75:59 22
7. Domino 18 66:62 21
8. AC Rapid 18 58:64 15
9. Second Wave 17 46:64 15
10. OSŽ Commando 18 46:63 14
11. Dyn.Bystrovany 18 57:75 9
12. Kenny juniors 17 40:97 7
13. Top. Bukovany 18 41:88 5
14. Leaders 18 44:118 2

4.liga D
Arsenal FC – Red Devils 9:4
Háger podlahy – Odra 9:1
Regionsport.cz – NTP 3:4
FC ZRTV loko – Kaprodrom Klub 11:3
F1 U Slávka – FC Tripol 0:0
Erena – P.balet 99 7:1
KAF Přestavlky – FC Jantaři 4:0

1. NTP 18 98:45 28
2. Háger podlahy 18 80:35 26
3. Regionsport.cz 18 69:33 26
4. Erena 18 81:35 25
5. FC ZRTV loko 18 77:37 25
6. KAF Přestavlky 18 61:41 22
7. P.balet 99 18 59:45 22
8. Arsenal FC 18 70:46 21
9. Red Devils 18 48:51 15
10. F1 U Slávka 18 35:60 15
11. Odra 18 44:64 13
12. Kaprodrom Klub 18 40:88 7
13. FC Jantaři 18 22:95 3
14. FC Tripol 18 21:130 2

4.liga E
Adam Leasing – Blues rock 10:5
FC Broky – FC Partyzán 2:1
Sl. Bystrovany – Hodolany junior 3:8
FC Peklo NV – Ajax Pivodam 2:1
AC Jojo United – Koník Litovel 3:0
MK Chudobín – FC Štok 4:1
KMK Březové – FC Hattrik 6:3

1. Ajax Pivodam 18 96:33 32
2. FC Broky 18 83:37 32
3. FC Peklo NV 18 83:50 25
4. KMK Březové 18 87:74 22
5. Adam Leasing 18 97:56 21
6. Blues rock 18 77:61 21
7. FC Štok 18 63:54 19
8. MK Chudobín 18 52:56 17
9. FC Partyzán 18 48:61 17
10. Koník Litovel 18 49:60 16
11. FC Hattrik 18 45:66 13
12. Hodolany junior 18 46:75 10
13. AC Jojo United 18 27:89 5
14. Sl. Bystrovany 18 28:109 2

4.liga F
Sokol Nový Svět – FC Skrbeň 8:2
FC Alcatraz – Smytliš Senice 7:4
F-21 – Académica 5:3
KSN Masajové – UMO 2:6
Zora club – Atletico Haná 3:1
Elektr.Otáhal B – Roko Samotišky 8:3
FK Véska – FC Denison 3:0

1. Sokol Nový Svět 18 109:27 33
2. FK Véska 18 85:42 29
3. Elektr.Otáhal B 18 95:50 28
4. Zora club 18 73:55 25
5. Académica 18 73:62 21
6. F-21 18 85:63 19
7. Atletico Haná 18 85:73 18
8. FC Alcatraz 18 58:60 18
9. Roko Samotišky 18 62:66 18
10. Smytliš Senice 18 77:97 11
11. KSN Masajové 18 60:80 10
12. FC Denison 18 35:102 8
13. FC Skrbeň 18 46:104 7
14. UMO 18 41:103 7

Autor

Ivo Opletal
O sportu píšu devět let. Pracoval jsem postupně v několika tištěných médiích jako redaktor. Pak jsem se na více než tři roky přesunul za mikrofon do rozhlasu. Nejvíc mě baví sportovní nebo technické texty a občas mám na něco názor. Více na BLOGu.

Okomentuj jako první článek "Výsledky 18. kola futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE