Výsledky 19. kola futsalových lig

1.liga
SK MP Olomouc – Real HDO 5:4
FC Chelsea – AT Beermingham 3:3
LOLO Pepin piza – Step Style 3:11
FC Hněvotín – Olpran 3:1
Hruš.Chořelice – Ajax Bělidla 1:0
Aston Pila 98 – Slovan Uničov 3:0
Galatasaray – FC Levotil 4:4

1. FC Hněvotín 18 125:43 33
2. AT Beermingham 19 76:46 29
3. FC Chelsea 19 93:74 25
4. Real HDO 19 84:70 22
5. Ajax Bělidla 19 60:48 22
6. Galatasaray 19 77:69 22
7. Aston Pila 98 19 62:64 18
8. Hruš.Chořelice 19 49:53 18
9. Step Style 19 75:76 17
10. LOLO Pepin piza 19 79:92 17
11. FC Levotil 19 49:62 15
12. SK MP Olomouc 19 69:103 14
13. Slovan Uničov 18 52:99 7
14. Olpran 19 46:97 5

2.liga A
FC Loučany – Moravan Cholina 2:3
Rychlá rota – Sokol Mezice 0:0
Shake and Bake – United Players 2:8
SK Náklo – Schwarzbach 2:2
Celtic – Sokolka Horka B 4:2
PS Beton – Mizerové 6:2
KMK Haná – SK Profit NV 2:5

1. Celtic 19 94:53 28
2. Rychlá rota 19 54:36 27
3. Moravan Cholina 19 61:44 25
4. Shake and Bake 19 82:67 23
5. PS Beton 19 79:70 22
6. SK Profit NV 19 66:58 20
7. United Players 19 58:62 18
8. Sokol Mezice 19 59:61 17
9. SK Náklo 19 71:77 16
10. FC Loučany 19 65:73 16
11. Schwarzbach 19 52:71 16
12. Sokolka Horka B 19 47:63 14
13. Mizerové 19 60:86 13
14. KMK Haná 19 46:73 11

2.liga B
Rio de Blatec – Hurikán VB 0:3
Nautila – Endl lotto 0:3
RK Dachi – Atl.Bystrovany 6:3
Mix junior – FC Křídla 2:4
Kovo Dřevo – Restoma 7:6
Dorespo Lošov – Modos 4:2

1. FC Křídla 19 75:44 30
2. Endl lotto 19 75:49 26
3. Rio de Blatec 19 54:40 24
4. Restoma 19 89:62 23
5. Atl.Bystrovany 19 53:40 22
6. Dorespo Lošov 19 50:47 21
7. Kovo Dřevo 19 69:64 20
8. RK Dachi 19 70:62 19
9. Mix junior 19 57:54 19
10. Hurikán VB 19 43:46 17
11. Modos 19 44:56 16
12. SK Kopeček 18 38:48 15
13. Nautila 19 48:81 12
14. Zelené balet 18 29:101 0

3.liga A
Dynamit – Sedlisko 0:0
Meteor – IMD Olomouc 0:3
Fair play club – Sokol Křelov A 2:0
Henkováci – Sigma team 1:1
MS stavby – FC Luběnice 2:6
PSB 2010 – Sokolka Horka A 6:2
Arsenal Loučany – Miami Beach 2:4

1. FC Luběnice 19 61:32 27
2. PSB 2010 19 66:39 26
3. Sokolka Horka A 19 68:49 24
4. MS stavby 19 64:53 22
5. Sedlisko 19 58:44 21
6. Sigma team 19 63:59 20
7. Arsenal Loučany 19 46:40 18
8. Henkováci 19 39:47 14
9. Miami Beach 19 50:63 14
10. IMD Olomouc 19 51:72 14
11. Meteor 19 46:83 10
12. Sokol Křelov A 19 52:61 9
13. Fair play club 19 33:55 9
14. Dynamit 19 0:0 0

3.liga B
FC Skunk – FC Fiasco 7:1
Zákl.Hnoyland – FC Literpool 3:0
Inter Šternberk – RoDo Pavlovičky 1:4
Rotor LBT – Elektr.Otáhal A 9:4
MK Jívová – Meta Pohořany 7:5
Sokol Bělkovice – Sokol Žerotín 4:0
Raptors team – Sokol Pohořany 1:8

1. MK Jívová 19 80:42 31
2. Sokol Pohořany 19 100:40 28
3. FC Skunk 19 81:46 27
4. RoDo Pavlovičky 19 75:52 27
5. Inter Šternberk 19 66:61 22
6. FC Fiasco 19 76:67 20
7. Meta Pohořany 19 62:59 20
8. Elektr.Otáhal A 19 65:82 18
9. Zákl.Hnoyland 19 50:76 16
10. Rotor LBT 19 60:75 13
11. Sokol Bělkovice 19 51:66 13
12. Raptors team 19 60:96 12
13. FC Literpool 19 34:64 11
14. Sokol Žerotín 19 43:77 8

3.liga C
Ditrex – Buff-belt 2:7
SK Holice – Kamerun 7:5
FC Kladiváři – Senice B 4:2
NanoTrade – Wednesday 1:8
FC Braník – Pergola 0:9
TJ Sokol Olšany – FC Holice 0:6
P.balet 06 – FC Hroší stavby 2:7

1. Pergola 19 104:32 31
2. Wednesday 19 88:64 26
3. FC Hroší stavby 19 104:69 25
4. Ditrex 19 86:66 25
5. FC Kladiváři 19 87:70 25
6. Buff-belt 19 68:37 22
7. NanoTrade 19 64:53 22
8. FC Holice 19 65:62 20
9. Senice B 19 73:69 19
10. P.balet 06 19 78:89 17
11. SK Holice 19 47:57 15
12. TJ Sokol Olšany 19 53:101 10
13. Kamerun 19 46:103 8
14. FC Braník 19 28:119 1

3.liga D
FC Podlas – SK Mrsklesy 3:5
FC Creditas – Geoboys 1:0
Mlha team – AC Čenda 3:8
Draci – FK Krčmaň 4:2
Red Gunners – Mates 0:3
Agrometal – FC 1970 Bubeník 4:6
1.FC Hombok – Magistrát MO 3:0

1. FC Creditas 19 78:38 29
2. 1.FC Hombok 19 68:38 28
3. SK Mrsklesy 19 76:54 25
4. FC 1970 Bubeník 19 74:67 24
5. FC Podlas 19 87:66 20
6. AC Čenda 19 75:62 20
7. Magistrát MO 19 48:55 20
8. Mates 19 52:66 19
9. Agrometal 19 56:57 17
10. FK Krčmaň 19 62:87 16
11. Mlha team 19 53:88 15
12. Draci 19 65:87 14
13. Geoboys 19 58:64 11
14. Red Gunners 19 40:63 8

4.liga A
AC Karasov – Sokol Unčovice 0:2
Plantoši – Karpat Uničov 2:2
Hugo boss – KZT Štěpánov 4:1
FC Tigers – Dřeváci Pňovice 1:1
Buldog Unčovice – Bílý balet 0:1
Barbar – Bulldog Pňovice 7:5

1. Hugo boss 19 82:36 31
2. Plantoši 19 73:27 29
3. Sokol Unčovice 19 62:35 28
4. Dřeváci Pňovice 19 77:46 26
5. Buldog Unčovice 19 33:24 20
6. Karpat Uničov 19 57:51 20
7. Bulldog Pňovice 19 51:46 19
8. Barbar 19 74:61 18
9. FC Tigers 19 35:46 17
10. AC Karasov 19 24:36 13
11. Bílý balet 19 35:73 13
12. el-jambass 18 32:48 12
13. KZT Štěpánov 19 34:75 12
14. FC Tripple X 18 35:100 6

4.liga B
Dědečci – FC Rataje 4:1
Hlušovice – FK Rozvadovice 6:2
Sokol Křelov B – FK Břuchotín 4:4
FC IJZ – Sokol Skrbeň 5:1
FC Dijak Lutín – FK Sigma Lutín 1:1
SK Slatinky – Neředín elite 8:3
Press Slatinky – SB Luběnice 1:1

1. Hlušovice 19 139:30 37
2. Dědečci 19 104:41 34
3. Press Slatinky 19 82:53 27
4. FC Rataje 19 75:64 24
5. FK Rozvadovice 19 83:51 23
6. Sokol Křelov B 19 84:89 20
7. Neředín elite 19 73:70 18
8. SB Luběnice 19 52:62 17
9. FK Sigma Lutín 19 68:79 15
10. SK Slatinky 19 52:68 15
11. FC IJZ 19 50:84 13
12. Sokol Skrbeň 19 57:122 10
13. FK Břuchotín 19 38:80 7
14. FC Dijak Lutín 19 32:96 6

4.liga C
Hejčín.berani – Pošta 6:3
OKL team – OSŽ Commando 1:3
Top. Bukovany – Leaders 4:5
Naschrot – Dyn.Bystrovany 4:3
M-Contakt – Sportbar Sigma HBL 8:1
AC Rapid – Second Wave 2:5

1. M-Contakt 19 101:48 32
2. Naschrot 19 122:47 31
3. Pošta 19 84:45 30
4. Hejčín.berani 19 76:42 30
5. Sportbar Sigma 19 79:62 23
6. OKL team 19 76:62 22
7. Domino 18 66:62 21
8. Second Wave 19 54:67 19
9. OSŽ Commando 19 49:64 16
10. AC Rapid 19 60:69 15
11. Dyn.Bystrovany 19 60:79 9
12. Kenny juniors 18 41:100 7
13. Top. Bukovany 19 45:93 5
14. Leaders 19 49:122 4

4.liga D
NTP – Kaprodrom Klub 3:0
Háger podlahy – FC ZRTV loko 4:2
FC Tripol – Arsenal FC 3:8
Red Devils – Regionsport.cz 3:2
FC Jantaři – F1 U Slávka 0:0
Odra – Erena 1:3

1. NTP 19 101:45 30
2. Háger podlahy 19 84:37 28
3. Erena 19 84:36 27
4. Regionsport.cz 19 71:36 26
5. FC ZRTV loko 19 79:41 25
6. Arsenal FC 19 78:49 23
7. KAF Přestavlky 18 61:41 22
8. P.balet 99 18 59:45 22
9. Red Devils 19 51:53 17
10. F1 U Slávka 19 35:60 16
11. Odra 19 45:67 13
12. Kaprodrom Klub 19 40:91 7
13. FC Jantaři 19 22:95 4
14. FC Tripol 19 24:138 2

4.liga E
FC Štok – Adam Leasing 2:4
Ajax Pivodam – Koník Litovel 9:3
FC Partyzán – KMK Březové 2:3
Hodolany junior – FC Broky 0:5
FC Hattrik – FC Peklo NV 5:3
MK Chudobín – AC Jojo United 2:1
Blues rock – Sl. Bystrovany 6:2

1. Ajax Pivodam 19 105:36 34
2. FC Broky 19 88:37 34
3. FC Peklo NV 19 86:55 25
4. KMK Březové 19 90:76 24
5. Adam Leasing 19 101:58 23
6. Blues rock 19 83:63 23
7. FC Štok 19 65:58 19
8. MK Chudobín 19 54:57 19
9. FC Partyzán 19 50:64 17
10. Koník Litovel 19 52:69 16
11. FC Hattrik 19 50:69 15
12. Hodolany junior 19 46:80 10
13. AC Jojo United 19 28:91 5
14. Sl. Bystrovany 19 30:115 2

4.liga F
UMO – FC Skrbeň 4:3
Académica – FC Alcatraz 10:1
Roko Samotišky – Zora club 3:5
Smytliš Senice – Elektr.Otáhal B 3:5
Atletico Haná – KSN Masajové 10:2
FK Véska – Sokol Nový Svět 2:3
FC Denison – F-21 2:10

1. Sokol Nový Svět 19 112:29 35
2. Elektr.Otáhal B 19 100:53 30
3. FK Véska 19 87:45 29
4. Zora club 19 78:58 27
5. Académica 19 83:63 23
6. F-21 19 95:65 21
7. Atletico Haná 19 95:75 20
8. Roko Samotišky 19 65:71 18
9. FC Alcatraz 19 59:70 18
10. Smytliš Senice 19 80:102 11
11. KSN Masajové 19 62:90 10
12. UMO 19 45:106 9
13. FC Denison 19 37:112 8
14. FC Skrbeň 19 49:108 7

Okomentuj jako první článek "Výsledky 19. kola futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE