Výsledky 20. kola futsalových lig

1.liga
Ajax Bělidla – LOLO Pepin piza 4:0
Slovan Uničov – SK MP Olomouc 2:12
Real HDO – Galatasaray 4:5
Olpran – Aston Pila 98 2:4
AT Beermingham – Hruš.Chořelice 6:2
Step Style – FC Hněvotín 4:4
FC Levotil – FC Chelsea 4:4

1. FC Hněvotín 20 141:49 36
2. AT Beermingham 20 82:48 31
3. FC Chelsea 20 97:78 26
4. Ajax Bělidla 20 64:48 24
5. Galatasaray 20 82:73 24
6. Real HDO 20 88:75 22
7. Aston Pila 98 20 66:66 20
8. Step Style 20 79:80 18
9. Hruš.Chořelice 20 51:59 18
10. LOLO Pepin piza 20 79:96 17
11. FC Levotil 20 53:66 16
12. SK MP Olomouc 20 81:105 16
13. Slovan Uničov 20 56:123 7
14. Olpran 20 48:101 5

2.liga A
United Players – Rychlá rota 2:1
Sokolka Horka B – PS Beton 2:2
Moravan Cholina – Celtic 3:1
SK Profit NV – FC Loučany 3:2
Schwarzbach – Shake and Bake 3:0
Mizerové – SK Náklo 5:3
Sokol Mezice – KMK Haná 4:1

1. Celtic 20 95:56 28
2. Moravan Cholina 20 64:45 27
3. Rychlá rota 20 55:38 27
4. Shake and Bake 20 82:70 23
5. PS Beton 20 81:72 23
6. SK Profit NV 20 69:60 22
7. United Players 20 60:63 20
8. Sokol Mezice 20 63:62 19
9. Schwarzbach 20 55:71 18
10. SK Náklo 20 74:82 16
11. FC Loučany 20 67:76 16
12. Sokolka Horka B 20 49:65 15
13. Mizerové 20 65:89 15
14. KMK Haná 20 47:77 11

2.liga B
Zelené balet – Nautila 6:6
Modos – SK Kopeček 4:0
Endl lotto – Mix junior 6:3
Hurikán VB – RK Dachi 1:0
Atl.Bystrovany – Dorespo Lošov 2:1
FC Křídla – Kovo Dřevo 5:1
Restoma – Rio de Blatec 3:3

1. FC Křídla 20 80:45 32
2. Endl lotto 20 81:52 28
3. Rio de Blatec 20 57:43 25
4. Restoma 20 92:65 24
5. Atl.Bystrovany 20 55:41 24
6. Dorespo Lošov 20 51:49 21
7. Kovo Dřevo 20 70:69 20
8. RK Dachi 20 70:63 19
9. Mix junior 20 60:60 19
10. Hurikán VB 20 44:46 19
11. Modos 20 48:56 18
12. SK Kopeček 20 40:53 17
13. Nautila 20 54:87 13
14. Zelené balet 20 36:109 1

3.liga A
FC Luběnice – Dynamit 0:0
Sedlisko – PSB 2010 1:4
Miami Beach – Fair play club 2:3
IMD Olomouc – Henkováci 7:2
Sigma team – Arsenal Loučany 1:3
Sokolka Horka A – Meteor 4:0
Sokol Křelov A – MS stavby 3:2

1. PSB 2010 20 70:40 28
2. FC Luběnice 20 61:32 27
3. Sokolka Horka A 20 72:49 26
4. MS stavby 20 66:56 22
5. Sedlisko 20 59:48 21
6. Arsenal Loučany 20 49:41 20
7. Sigma team 20 64:62 20
8. IMD Olomouc 20 58:74 16
9. Henkováci 20 41:54 14
10. Miami Beach 20 52:66 14
11. Sokol Křelov A 20 55:63 11
12. Fair play club 20 36:57 11
13. Meteor 20 46:87 10
14. Dynamit 20 0:0 0

3.liga B
FC Literpool – Raptors team 0:3
Elektr.Otáhal A – Sokol Bělkovice 3:2
RoDo Pavlovičky – Rotor LBT 0:2
FC Fiasco – Zákl.Hnoyland 2:1
Sokol Žerotín – MK Jívová 2:1
Meta Pohořany – FC Skunk 3:5
Sokol Pohořany – Inter Šternberk 4:2

1. MK Jívová 20 81:44 31
2. Sokol Pohořany 20 104:42 30
3. FC Skunk 20 86:49 29
4. RoDo Pavlovičky 20 75:54 27
5. FC Fiasco 20 78:68 22
6. Inter Šternberk 20 68:65 22
7. Meta Pohořany 20 65:64 20
8. Elektr.Otáhal A 20 68:84 20
9. Zákl.Hnoyland 20 51:78 16
10. Rotor LBT 20 62:75 15
11. Raptors team 20 63:96 14
12. Sokol Bělkovice 20 53:69 13
13. FC Literpool 20 34:67 11
14. Sokol Žerotín 20 45:78 10

3.liga C
FC Holice – P.balet 06 1:5
Buff-belt – TJ Sokol Olšany 8:3
Kamerun – NanoTrade 2:5
Pergola – Ditrex 5:3
Senice B – SK Holice 4:7
FC Hroší stavby – FC Kladiváři 7:2

1. Pergola 20 109:35 33
2. FC Hroší stavby 20 111:71 27
3. Wednesday 19 88:64 26
4. Ditrex 20 89:71 25
5. FC Kladiváři 20 89:77 25
6. Buff-belt 20 76:40 24
7. NanoTrade 20 69:55 24
8. FC Holice 20 66:67 20
9. Senice B 20 77:76 19
10. P.balet 06 20 83:90 19
11. SK Holice 20 54:61 17
12. TJ Sokol Olšany 20 56:109 10
13. Kamerun 20 48:108 8
14. FC Braník 19 28:119 1

3.liga D
Magistrát MO – Agrometal 2:6
Mates – FC Podlas 2:2
FC 1970 Bubeník – Mlha team 9:2
Geoboys – Red Gunners 3:0
SK Mrsklesy – Draci 10:4
AC Čenda – FC Creditas 2:3

1. FC Creditas 20 81:40 31
2. 1.FC Hombok 19 68:38 28
3. SK Mrsklesy 20 86:58 27
4. FC 1970 Bubeník 20 83:69 26
5. FC Podlas 20 89:68 21
6. AC Čenda 20 77:65 20
7. Magistrát MO 20 50:61 20
8. Mates 20 54:68 20
9. Agrometal 20 62:59 19
10. FK Krčmaň 19 62:87 16
11. Mlha team 20 55:97 15
12. Draci 20 69:97 14
13. Geoboys 20 61:64 13
14. Red Gunners 20 40:66 8

4.liga A
FC Tripple X – Plantoši 0:7
Bulldog Pňovice – FC Tigers 7:0
Dřeváci Pňovice – Hugo boss 4:5
KZT Štěpánov – el-jambass 5:3
Sokol Unčovice – Buldog Unčovice 1:1

1. Hugo boss 20 87:40 33
2. Plantoši 20 80:27 31
3. Sokol Unčovice 20 63:36 29
4. Dřeváci Pňovice 20 81:51 26
5. Bulldog Pňovice 20 58:46 21
6. Buldog Unčovice 20 34:25 21
7. Karpat Uničov 19 57:51 20
8. Barbar 19 74:61 18
9. FC Tigers 20 35:53 17
10. el-jambass 20 43:55 14
11. KZT Štěpánov 20 39:78 14
12. AC Karasov 19 24:36 13
13. Bílý balet 19 35:73 13
14. FC Tripple X 20 37:115 6

4.liga B
Neředín elite – Hlušovice 3:4
Sokol Skrbeň – Dědečci 2:7
FK Sigma Lutín – FC IJZ 13:3
FK Břuchotín – FC Dijak Lutín 5:4
FC Rataje – Press Slatinky 4:3
FK Rozvadovice – Sokol Křelov B 6:5
SB Luběnice – SK Slatinky 1:1

1. Hlušovice 20 143:33 39
2. Dědečci 20 111:43 36
3. Press Slatinky 20 85:57 27
4. FC Rataje 20 79:67 26
5. FK Rozvadovice 20 89:56 25
6. Sokol Křelov B 20 89:95 20
7. Neředín elite 20 76:74 18
8. SB Luběnice 20 53:63 18
9. FK Sigma Lutín 20 81:82 17
10. SK Slatinky 20 53:69 16
11. FC IJZ 20 53:97 13
12. Sokol Skrbeň 20 59:129 10
13. FK Břuchotín 20 43:84 9
14. FC Dijak Lutín 20 36:101 6

4.liga C
OSŽ Commando – Hejčín.berani 2:3
Domino – AC Rapid 3:5
Leaders – Kenny juniors 6:1
Sportbar Sigma HBL – Naschrot 1:6
Pošta – M-Contakt 0:3
Second Wave – OKL team 1:7
Dyn.Bystrovany – Top. Bukovany 2:3

1. M-Contakt 20 104:48 34
2. Naschrot 20 128:48 33
3. Hejčín.berani 20 79:44 32
4. Pošta 20 84:48 30
5. OKL team 20 83:63 24
6. Sportbar Sigma 20 80:68 23
7. Domino 20 71:72 21
8. Second Wave 20 55:74 19
9. AC Rapid 20 65:72 17
10. OSŽ Commando 20 51:67 16
11. Dyn.Bystrovany 20 62:82 9
12. Kenny juniors 20 47:108 9
13. Top. Bukovany 20 48:95 7
14. Leaders 20 55:123 6

4.liga D
Arsenal FC – FC Jantaři 7:2
Regionsport.cz – FC Tripol 3:0
Kaprodrom Klub – Red Devils 2:6
F1 U Slávka – P.balet 99 2:3
FC ZRTV loko – NTP 2:8
Erena – Háger podlahy 4:1
KAF Přestavlky – Odra 3:1

1. NTP 20 109:47 32
2. Erena 20 88:37 29
3. Háger podlahy 20 85:41 28
4. Regionsport.cz 20 74:36 28
5. P.balet 99 20 65:47 26
6. Arsenal FC 20 85:51 25
7. FC ZRTV loko 20 81:49 25
8. KAF Přestavlky 20 64:45 24
9. Red Devils 20 57:55 19
10. F1 U Slávka 20 37:63 16
11. Odra 20 46:70 13
12. Kaprodrom Klub 20 42:97 7
13. FC Jantaři 20 24:102 4
14. FC Tripol 20 24:141 2

4.liga E
Adam Leasing – MK Chudobín 7:2
Sl. Bystrovany – FC Štok 1:4
FC Broky – Blues rock 2:7
FC Peklo NV – FC Partyzán 3:3
AC Jojo United – Ajax Pivodam 3:6
Koník Litovel – FC Hattrik 4:7
KMK Březové – Hodolany junior 5:1

1. Ajax Pivodam 20 111:39 36
2. FC Broky 20 90:44 34
3. FC Peklo NV 20 89:58 26
4. KMK Březové 20 95:77 26
5. Adam Leasing 20 108:60 25
6. Blues rock 20 90:65 25
7. FC Štok 20 69:59 21
8. MK Chudobín 20 56:64 19
9. FC Partyzán 20 53:67 18
10. FC Hattrik 20 57:73 17
11. Koník Litovel 20 56:76 16
12. Hodolany junior 20 47:85 10
13. AC Jojo United 20 31:97 5
14. Sl. Bystrovany 20 31:119 2

4.liga F
Sokol Nový Svět – UMO 10:3
FC Alcatraz – FC Denison 2:3
F-21 – FK Véska 3:2
FC Skrbeň – Atletico Haná 1:12
KSN Masajové – Roko Samotišky 5:2
Elektr.Otáhal B – Académica 2:4
Zora club – Smytliš Senice 0:5

1. Sokol Nový Svět 20 122:32 37
2. Elektr.Otáhal B 20 102:57 30
3. FK Véska 20 89:48 29
4. Zora club 20 78:63 27
5. Académica 20 87:65 25
6. F-21 20 98:67 23
7. Atletico Haná 20 107:76 22
8. Roko Samotišky 20 67:76 18
9. FC Alcatraz 20 61:73 18
10. Smytliš Senice 20 85:102 13
11. KSN Masajové 20 67:92 12
12. FC Denison 20 40:114 10
13. UMO 20 48:116 9
14. FC Skrbeň 20 50:120 7

Okomentuj jako první článek "Výsledky 20. kola futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE