Výsledky 22. kola futsalových lig

1.liga
Ajax Bělidla – Aston Pila 98 3:4
Slovan Uničov – FC Chelsea 4:8
Hruš.Chořelice – FC Hněvotín 3:3
Olpran – Galatasaray 3:6
AT Beermingham – LOLO Pepin piza 8:4
Step Style – SK MP Olomouc 3:3

1. FC Hněvotín 22 149:54 39
2. AT Beermingham 22 91:55 33
3. FC Chelsea 22 106:88 28
4. Galatasaray 22 90:78 27
5. Real HDO 21 94:76 24
6. Ajax Bělidla 22 69:57 24
7. Aston Pila 98 22 71:72 22
8. Step Style 22 85:84 21
9. Hruš.Chořelice 22 60:64 21
10. SK MP Olomouc 22 93:108 19
11. FC Levotil 21 56:67 18
12. LOLO Pepin piza 22 85:110 17
13. Slovan Uničov 22 62:133 8
14. Olpran 22 51:116 5

2.liga A
Rychlá rota – FC Loučany 3:3
United Players – KMK Haná 0:1
Sokolka Horka B – Shake and Bake 1:3
Moravan Cholina – SK Náklo 12:2
SK Profit NV – PS Beton 3:6
Mizerové – Schwarzbach 5:7
Sokol Mezice – Celtic 0:6

1. Celtic 22 104:61 30
2. Moravan Cholina 22 79:53 29
3. Rychlá rota 22 59:42 29
4. Shake and Bake 22 91:75 27
5. PS Beton 22 93:78 27
6. SK Profit NV 22 77:69 24
7. Schwarzbach 22 67:78 22
8. Sokol Mezice 22 66:71 20
9. United Players 22 62:69 20
10. FC Loučany 22 73:82 18
11. Sokolka Horka B 22 53:69 17
12. SK Náklo 22 77:97 16
13. Mizerové 22 74:102 15
14. KMK Haná 22 49:78 14

2.liga B
Zelené balet – Mix junior 0:8
Nautila – Kovo Dřevo 1:5
Endl lotto – Rio de Blatec 5:1
Atl.Bystrovany – Modos 2:2
FC Křídla – RK Dachi 6:1
Restoma – Dorespo Lošov 1:2
1. FC Křídla 22 89:48 36
2. Endl lotto 22 88:56 30
3. Atl.Bystrovany 22 60:43 27
4. Rio de Blatec 22 60:51 25
5. Restoma 22 95:70 24
6. Kovo Dřevo 22 78:72 24
7. Mix junior 22 71:60 23
8. Dorespo Lošov 22 55:54 23
9. RK Dachi 22 74:71 21
10. Hurikán VB 21 48:48 21
11. Modos 22 52:63 19
12. SK Kopeček 21 40:56 17
13. Nautila 22 55:95 13
14. Zelené balet 22 41:119 3

3.liga A
Fair play club – Dynamit 0:0
Sedlisko – Henkováci 3:3
Miami Beach – MS stavby 2:3
IMD Olomouc – Sigma team 4:10
Sokolka Horka A – Arsenal Loučany 2:2
Sokol Křelov A – PSB 2010 3:1
FC Luběnice – Meteor 5:0

1. FC Luběnice 22 70:34 31
2. Sokolka Horka A 22 77:52 29
3. PSB 2010 22 73:47 28
4. MS stavby 22 73:59 26
5. Sedlisko 22 70:53 24
6. Sigma team 22 83:69 24
7. Arsenal Loučany 22 57:46 23
8. IMD Olomouc 22 65:90 16
9. Henkováci 22 45:60 15
10. Miami Beach 22 57:78 14
11. Sokol Křelov A 22 58:64 13
12. Fair play club 22 37:61 11
13. Meteor 22 48:100 10
14. Dynamit 22 0:0 0

3.liga B
FC Skunk – Raptors team 8:5
FC Literpool – Rotor LBT 0:3
Elektr.Otáhal A – Sokol Žerotín 3:5
RoDo Pavlovičky – MK Jívová 2:1
FC Fiasco – Inter Šternberk 7:3
Meta Pohořany – Zákl.Hnoyland 6:2
Sokol Pohořany – Sokol Bělkovice 5:2

1. Sokol Pohořany 22 114:45 34
2. FC Skunk 22 95:55 32
3. MK Jívová 22 84:52 31
4. RoDo Pavlovičky 22 78:56 30
5. FC Fiasco 22 90:77 24
6. Inter Šternberk 22 74:72 24
7. Meta Pohořany 22 75:71 22
8. Elektr.Otáhal A 22 77:91 22
9. Rotor LBT 22 66:80 17
10. Zákl.Hnoyland 22 54:85 17
11. Raptors team 22 74:109 16
12. Sokol Bělkovice 22 56:75 14
13. Sokol Žerotín 22 55:85 14
14. FC Literpool 22 34:73 11

3.liga C
Wednesday – TJ Sokol Olšany 10:0
Buff-belt – FC Kladiváři 4:2
SK Holice – FC Braník 4:1
Kamerun – Ditrex 3:4
FC Holice – FC Hroší stavby 1:1
Pergola – P.balet 06 9:0
Senice B – NanoTrade 5:6

1. Pergola 22 123:35 37
2. Wednesday 22 110:72 31
3. Buff-belt 22 85:45 28
4. FC Hroší stavby 22 115:76 28
5. Ditrex 22 98:79 28
6. NanoTrade 22 76:65 26
7. FC Kladiváři 22 93:90 25
8. FC Holice 22 76:70 23
9. Senice B 22 86:85 21
10. SK Holice 22 63:63 21
11. P.balet 06 22 86:104 19
12. Kamerun 22 60:115 10
13. TJ Sokol Olšany 22 56:124 10
14. FC Braník 22 35:139 1

3.liga D
Magistrát MO – FC Creditas 2:6
FC Podlas – 1.FC Hombok 2:3
Mates – Draci 3:1
FC 1970 Bubeník – Red Gunners 3:0
FK Krčmaň – Mlha team 2:1
SK Mrsklesy – Agrometal 6:10
AC Čenda – Geoboys 5:2

1. FC Creditas 22 92:44 35
2. 1.FC Hombok 22 72:47 30
3. SK Mrsklesy 22 96:69 29
4. FC 1970 Bubeník 22 88:74 28
5. AC Čenda 22 85:67 24
6. FC Podlas 22 99:75 23
7. Agrometal 22 76:69 22
8. Mates 22 58:71 22
9. Magistrát MO 22 55:68 22
10. FK Krčmaň 22 71:92 21
11. Geoboys 22 65:70 15
12. Mlha team 22 57:102 15
13. Draci 22 74:108 14
14. Red Gunners 22 40:72 8

4.liga A
FC Tripple X – Buldog Unčovice 1:4
Bulldog Pňovice – el-jambass 9:2
Dřeváci Pňovice – Plantoši 1:6
KZT Štěpánov – AC Karasov 3:0
Bílý balet – FC Tigers 6:1
Barbar – Hugo boss 3:2
Karpat Uničov – Sokol Unčovice 0:5

1. Plantoši 22 94:29 35
2. Hugo boss 22 95:44 35
3. Sokol Unčovice 22 72:37 33
4. Dřeváci Pňovice 22 87:66 26
5. Barbar 22 85:64 24
6. Karpat Uničov 22 64:56 24
7. Bulldog Pňovice 22 68:54 23
8. Buldog Unčovice 22 38:30 23
9. FC Tigers 22 37:61 17
10. el-jambass 22 54:69 16
11. KZT Štěpánov 22 43:86 16
12. Bílý balet 22 42:84 15
13. AC Karasov 22 24:45 13
14. FC Tripple X 22 41:119 8

4.liga B
Dědečci – SK Slatinky 9:2
Neředín elite – FC Dijak Lutín 10:3
Sokol Skrbeň – Press Slatinky 3:6
FK Břuchotín – FK Sigma Lutín 1:3
FC Rataje – Hlušovice 2:2
FK Rozvadovice – FC IJZ 5:1
SB Luběnice – Sokol Křelov B 7:1

1. Hlušovice 22 145:40 40
2. Dědečci 22 126:51 39
3. Press Slatinky 22 97:66 30
4. FK Rozvadovice 22 103:57 29
5. FC Rataje 22 82:72 27
6. SB Luběnice 22 65:64 22
7. Neředín elite 22 92:83 21
8. FK Sigma Lutín 22 91:84 21
9. Sokol Křelov B 22 96:108 21
10. SK Slatinky 22 58:79 18
11. FC IJZ 22 55:104 13
12. FK Břuchotín 22 46:88 11
13. Sokol Skrbeň 22 63:142 10
14. FC Dijak Lutín 22 39:120 6

4.liga C
OSŽ Commando – M-Contakt 4:8
Domino – Second Wave 4:2
Leaders – OKL team 3:2
Hejčín.berani – Naschrot 4:3
Sportbar Sigma HBL – Kenny juniors 6:0
Dyn.Bystrovany – AC Rapid 4:6

1. M-Contakt 22 113:55 36
2. Hejčín.berani 22 86:48 36
3. Naschrot 22 133:54 34
4. Pošta 21 86:50 31
5. Sportbar Sigma 22 87:72 25
6. Domino 22 80:77 25
7. OKL team 22 88:71 24
8. AC Rapid 22 78:77 21
9. Second Wave 22 60:79 21
10. OSŽ Commando 22 56:78 16
11. Dyn.Bystrovany 22 70:91 11
12. Top. Bukovany 21 52:96 9
13. Kenny juniors 22 50:118 9
14. Leaders 22 59:132 8

4.liga D
NTP – FC Tripol 6:1
Arsenal FC – Odra 10:2
Kaprodrom Klub – FC Jantaři 1:2
F1 U Slávka – Háger podlahy 1:1
FC ZRTV loko – Red Devils 3:3
KAF Přestavlky – Erena 1:2
1. NTP 22 119:50 36
2. Erena 22 95:39 33
3. Háger podlahy 22 91:43 31
4. Regionsport.cz 21 78:38 30
5. Arsenal FC 22 99:56 29
6. FC ZRTV loko 22 85:57 26
7. P.balet 99 21 68:51 26
8. KAF Přestavlky 22 66:52 24
9. Red Devils 22 62:62 20
10. F1 U Slávka 22 42:67 19
11. Odra 22 51:84 13
12. Kaprodrom Klub 22 46:102 8
13. FC Jantaři 22 28:107 6
14. FC Tripol 22 28:150 3

4.liga E
FC Broky – MK Chudobín 5:4
Sl. Bystrovany – Adam Leasing 3:0
FC Peklo NV – Blues rock 3:6
Koník Litovel – Hodolany junior 3:0
AC Jojo United – FC Hattrik 3:0
KMK Březové – FC Štok 7:2

1. Ajax Pivodam 21 119:42 38
2. FC Broky 22 97:54 36
3. Blues rock 22 99:68 29
4. KMK Březové 22 102:82 28
5. Adam Leasing 22 115:67 27
6. FC Peklo NV 22 97:72 26
7. FC Štok 22 77:68 23
8. MK Chudobín 22 66:70 21
9. Koník Litovel 22 63:77 20
10. FC Partyzán 21 54:71 18
11. FC Hattrik 22 60:84 17
12. Hodolany junior 22 55:93 12
13. AC Jojo United 22 38:104 7
14. Sl. Bystrovany 22 35:125 4

4.liga F
Sokol Nový Svět – Atletico Haná 4:3
UMO – Roko Samotišky 1:7
FC Alcatraz – F-21 3:6
FC Skrbeň – Smytliš Senice 3:3
KSN Masajové – Académica 6:9
Zora club – FC Denison 3:0
Elektr.Otáhal B – FK Véska 0:4

1. Sokol Nový Svět 22 135:37 41
2. FK Véska 22 99:48 33
3. Zora club 22 82:63 31
4. Elektr.Otáhal B 22 105:67 30
5. Académica 22 96:72 27
6. F-21 22 106:79 25
7. Atletico Haná 22 118:82 24
8. Roko Samotišky 22 80:78 22
9. FC Alcatraz 22 64:85 18
10. Smytliš Senice 22 95:108 16
11. KSN Masajové 22 76:108 12
12. FC Denison 22 46:120 12
13. UMO 22 51:131 9
14. FC Skrbeň 22 54:129 8

Okomentuj jako první článek "Výsledky 22. kola futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE