Výsledky 23. kola futsalových lig

1.liga
SK MP Olomouc – Ajax Bělidla 0:0
FC Chelsea – Olpran 6:3
Real HDO – AT Beermingham 3:9
FC Hněvotín – LOLO Pepin piza 10:2
FC Levotil – Slovan Uničov 9:2

1. FC Hněvotín 23 159:56 41
2. AT Beermingham 23 100:58 35
3. FC Chelsea 23 112:91 30
4. Galatasaray 22 90:78 27
5. Real HDO 23 101:89 25
6. Ajax Bělidla 23 69:57 24
7. Aston Pila 98 22 71:72 22
8. Step Style 22 85:84 21
9. FC Levotil 23 69:73 21
10. Hruš.Chořelice 22 60:64 21
11. SK MP Olomouc 23 93:108 19
12. LOLO Pepin piza 23 87:120 17
13. Slovan Uničov 23 64:142 8
14. Olpran 23 54:122 5

2.liga A
FC Loučany – KMK Haná 3:5
Shake and Bake – Moravan Cholina 7:4
SK Náklo – SK Profit NV 3:6
Celtic – Rychlá rota 4:2
PS Beton – Sokol Mezice 4:6
Schwarzbach – Sokolka Horka B 4:8
Mizerové – United Players 3:2

1. Celtic 23 108:63 32
2. Moravan Cholina 23 83:60 29
3. Shake and Bake 23 98:79 29
4. Rychlá rota 23 61:46 29
5. SK Profit NV 23 84:67 28
6. PS Beton 23 92:85 25
7. Sokol Mezice 23 72:75 22
8. Schwarzbach 23 71:86 22
9. United Players 23 64:72 20
10. Sokolka Horka B 23 61:73 19
11. FC Loučany 23 76:87 18
12. Mizerové 23 77:104 17
13. SK Náklo 23 80:103 16
14. KMK Haná 23 54:81 16

2.liga B
RK Dachi – Endl lotto 2:3
Rio de Blatec – Nautila 3:0
Modos – Hurikán VB 3:0
Atl.Bystrovany – Zelené balet 3:0
Kovo Dřevo – Mix junior 3:6
SK Kopeček – Restoma 4:2
Dorespo Lošov – FC Křídla 1:4

1. FC Křídla 23 93:49 38
2. Endl lotto 23 91:58 32
3. Atl.Bystrovany 23 63:43 29
4. Rio de Blatec 23 63:51 27
5. Mix junior 23 77:63 25
6. Restoma 23 97:74 24
7. Kovo Dřevo 23 81:78 24
8. Hurikán VB 23 50:51 23
9. Dorespo Lošov 23 56:58 23
10. RK Dachi 23 76:74 21
11. Modos 23 55:63 21
12. SK Kopeček 23 44:60 19
13. Nautila 23 55:98 13
14. Zelené balet 23 41:122 3

3.liga A
Dynamit – MS stavby 0:0
Meteor – Sokol Křelov A 4:5
IMD Olomouc – Miami Beach 4:8
Sigma team – Sokolka Horka A 0:3
Henkováci – FC Luběnice 2:0
PSB 2010 – Fair play club 3:0
Arsenal Loučany – Sedlisko 2:1

1. FC Luběnice 23 70:36 31
2. Sokolka Horka A 23 80:52 31
3. PSB 2010 23 76:47 30
4. MS stavby 23 73:59 26
5. Arsenal Loučany 23 59:47 25
6. Sedlisko 23 71:55 24
7. Sigma team 23 83:72 24
8. Henkováci 23 47:60 17
9. Miami Beach 23 65:82 16
10. IMD Olomouc 23 69:98 16
11. Sokol Křelov A 23 63:68 15
12. Fair play club 23 37:64 11
13. Meteor 23 52:105 10
14. Dynamit 23 0:0 0

3.liga B
Elektr.Otáhal A – Meta Pohořany 6:5
Inter Šternberk – FC Skunk 5:2
Rotor LBT – FC Fiasco 5:3
MK Jívová – Sokol Pohořany 2:7
Sokol Žerotín – RoDo Pavlovičky 6:3
Sokol Bělkovice – FC Literpool 3:0
Raptors team – Zákl.Hnoyland 3:3

1. Sokol Pohořany 23 121:47 36
2. FC Skunk 23 97:60 32
3. MK Jívová 23 86:59 31
4. RoDo Pavlovičky 23 81:62 30
5. Inter Šternberk 23 79:74 26
6. FC Fiasco 23 93:82 24
7. Elektr.Otáhal A 23 83:96 24
8. Meta Pohořany 23 80:77 22
9. Rotor LBT 23 71:83 19
10. Zákl.Hnoyland 23 57:88 18
11. Raptors team 23 77:112 17
12. Sokol Bělkovice 23 59:75 16
13. Sokol Žerotín 23 61:88 16
14. FC Literpool 23 34:76 11

3.liga C
Ditrex – SK Holice 2:3
FC Kladiváři – Pergola 3:10
FC Holice – Senice B 5:2
FC Braník – NanoTrade 1:5
FC Hroší stavby – Buff-belt 5:3
TJ Sokol Olšany – Kamerun 3:2
P.balet 06 – Wednesday 2:2

1. Pergola 23 133:38 39
2. Wednesday 23 112:74 32
3. FC Hroší stavby 23 120:79 30
4. Buff-belt 23 88:50 28
5. Ditrex 23 100:82 28
6. NanoTrade 23 81:66 28
7. FC Holice 23 81:72 25
8. FC Kladiváři 23 96:100 25
9. SK Holice 23 66:65 23
10. Senice B 23 88:90 21
11. P.balet 06 23 88:106 20
12. TJ Sokol Olšany 23 59:126 12
13. Kamerun 23 62:118 10
14. FC Braník 23 36:144 1

3.liga D
Mlha team – SK Mrsklesy 2:4
Geoboys – FC 1970 Bubeník 3:2
Red Gunners – Magistrát MO 0:3
Agrometal – FC Podlas 7:4
AC Čenda – Mates 0:2
1.FC Hombok – Draci 3:10

1. FC Creditas 22 92:44 35
2. SK Mrsklesy 23 100:71 31
3. 1.FC Hombok 23 75:57 30
4. FC 1970 Bubeník 23 90:77 28
5. AC Čenda 23 85:69 24
6. Agrometal 23 83:73 24
7. Magistrát MO 23 58:68 24
8. Mates 23 60:71 24
9. FC Podlas 23 103:82 23
10. FK Krčmaň 22 71:92 21
11. Geoboys 23 68:72 17
12. Draci 23 84:111 16
13. Mlha team 23 59:106 15
14. Red Gunners 23 40:75 8

4.liga A
AC Karasov – Dřeváci Pňovice 4:4
el-jambass – Barbar 3:2
Plantoši – Bulldog Pňovice 6:2
Hugo boss – FC Tigers 8:0
Buldog Unčovice – KZT Štěpánov 3:1
Sokol Unčovice – FC Tripple X 6:2
Karpat Uničov – Bílý balet 3:3

1. Plantoši 23 100:31 37
2. Hugo boss 23 103:44 37
3. Sokol Unčovice 23 78:39 35
4. Dřeváci Pňovice 23 91:70 27
5. Buldog Unčovice 23 41:31 25
6. Karpat Uničov 23 67:59 25
7. Barbar 23 87:67 24
8. Bulldog Pňovice 23 70:60 23
9. el-jambass 23 57:71 18
10. FC Tigers 23 37:69 17
11. Bílý balet 23 45:87 16
12. KZT Štěpánov 23 44:89 16
13. AC Karasov 23 28:49 14
14. FC Tripple X 23 43:125 8

4.liga B
Hlušovice – Dědečci 2:2
Sokol Křelov B – FC Rataje 4:6
FK Sigma Lutín – FK Rozvadovice 2:5
FK Břuchotín – Sokol Skrbeň 3:0
FC IJZ – Neředín elite 2:2
FC Dijak Lutín – SB Luběnice 2:5
SK Slatinky – Press Slatinky 3:8

1. Hlušovice 23 147:42 41
2. Dědečci 23 128:53 40
3. Press Slatinky 23 105:69 32
4. FK Rozvadovice 23 108:59 31
5. FC Rataje 23 88:76 29
6. SB Luběnice 23 70:66 24
7. Neředín elite 23 94:85 22
8. FK Sigma Lutín 23 93:89 21
9. Sokol Křelov B 23 100:114 21
10. SK Slatinky 23 61:87 18
11. FC IJZ 23 57:106 14
12. FK Břuchotín 23 49:88 13
13. Sokol Skrbeň 23 63:145 10
14. FC Dijak Lutín 23 41:125 6

4.liga C
Top. Bukovany – Hejčín.berani 3:1
OKL team – Dyn.Bystrovany 7:2
Naschrot – M-Contakt 2:1
Kenny juniors – Pošta 0:10
AC Rapid – Sportbar Sigma HBL 10:5

1. Naschrot 23 135:55 36
2. M-Contakt 23 114:57 36
3. Hejčín.berani 23 87:51 36
4. Pošta 23 106:54 35
5. OKL team 23 95:73 26
6. Sportbar Sigma 23 92:82 25
7. Domino 22 80:77 25
8. AC Rapid 23 88:82 23
9. Second Wave 22 60:79 21
10. OSŽ Commando 22 56:78 16
11. Dyn.Bystrovany 23 72:98 11
12. Top. Bukovany 23 59:107 11
13. Kenny juniors 23 50:128 9
14. Leaders 22 59:132 8

4.liga D
Erena – F1 U Slávka 1:1
FC Tripol – Red Devils 3:3
FC Jantaři – NTP 1:2
P.balet 99 – Kaprodrom Klub 3:0
Odra – Regionsport.cz 0:2
KAF Přestavlky – FC ZRTV loko 6:4

1. NTP 23 121:51 38
2. Erena 23 96:40 34
3. Regionsport.cz 23 84:39 34
4. Háger podlahy 22 91:43 31
5. Arsenal FC 22 99:56 29
6. P.balet 99 23 72:55 28
7. FC ZRTV loko 23 89:63 26
8. KAF Přestavlky 23 72:56 26
9. Red Devils 23 65:65 21
10. F1 U Slávka 23 43:68 20
11. Odra 23 51:86 13
12. Kaprodrom Klub 23 46:105 8
13. FC Jantaři 23 29:109 6
14. FC Tripol 23 31:153 4

4.liga E
FC Štok – FC Peklo NV 5:3
Adam Leasing – FC Broky 0:4
FC Partyzán – FC Hattrik 4:5
Sl. Bystrovany – AC Jojo United 0:2
Blues rock – Koník Litovel 10:5
Hodolany junior – Ajax Pivodam 0:3
MK Chudobín – KMK Březové 3:2

1. Ajax Pivodam 23 125:42 42
2. FC Broky 23 101:54 38
3. Blues rock 23 109:73 31
4. KMK Březové 23 104:85 28
5. Adam Leasing 23 115:71 27
6. FC Peklo NV 23 100:77 26
7. FC Štok 23 82:71 25
8. MK Chudobín 23 69:72 23
9. Koník Litovel 23 68:87 20
10. FC Hattrik 23 65:88 19
11. FC Partyzán 23 58:79 18
12. Hodolany junior 23 55:96 12
13. AC Jojo United 23 40:104 9
14. Sl. Bystrovany 23 35:127 4

4.liga F
Académica – FC Skrbeň 3:3
F-21 – Elektr.Otáhal B 5:5
Roko Samotišky – Atletico Haná 9:4
Smytliš Senice – UMO 7:3
FC Alcatraz – Sokol Nový Svět 0:8
FK Véska – Zora club 3:1
FC Denison – KSN Masajové 2:2

1. Sokol Nový Svět 23 143:37 43
2. FK Véska 23 102:49 35
3. Elektr.Otáhal B 23 110:72 31
4. Zora club 23 83:66 31
5. Académica 23 99:75 28
6. F-21 23 111:84 26
7. Atletico Haná 23 122:91 24
8. Roko Samotišky 23 89:82 24
9. Smytliš Senice 23 102:111 18
10. FC Alcatraz 23 64:93 18
11. KSN Masajové 23 78:110 13
12. FC Denison 23 48:122 13
13. FC Skrbeň 23 57:132 9
14. UMO 23 54:138 9

Okomentuj jako první článek "Výsledky 23. kola futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE