Výsledky 24. kola futsalových lig

1.liga
Ajax Bělidla – Galatasaray 5:3
Slovan Uničov – Real HDO 2:11
LOLO Pepin piza – Aston Pila 98 0:8
Hruš.Chořelice – SK MP Olomouc 1:0
Olpran – FC Levotil 3:11
AT Beermingham – FC Hněvotín 3:6
Step Style – FC Chelsea 8:4

1. FC Hněvotín 24 165:59 43
2. AT Beermingham 24 103:64 35
3. FC Chelsea 24 116:99 30
4. Real HDO 24 112:91 27
5. Galatasaray 23 93:83 27
6. Ajax Bělidla 24 76:64 26
7. Aston Pila 98 24 81:73 26
8. Step Style 23 93:88 23
9. FC Levotil 24 80:76 23
10. Hruš.Chořelice 24 62:66 23
11. SK MP Olomouc 24 97:111 21
12. LOLO Pepin piza 24 87:128 17
13. Slovan Uničov 24 66:153 8
14. Olpran 24 57:133 5

2.liga A
Rychlá rota – PS Beton 1:5
United Players – FC Loučany 2:7
Sokolka Horka B – Mizerové 2:0
Moravan Cholina – Schwarzbach 4:0
SK Profit NV – Shake and Bake 2:5
KMK Haná – Celtic 2:5
Sokol Mezice – SK Náklo 5:2

1. Celtic 24 113:65 34
2. Moravan Cholina 24 87:60 31
3. Shake and Bake 24 103:81 31
4. Rychlá rota 24 62:51 29
5. SK Profit NV 24 86:72 28
6. PS Beton 24 97:86 27
7. Sokol Mezice 24 77:77 24
8. Schwarzbach 24 71:90 22
9. Sokolka Horka B 24 63:73 21
10. FC Loučany 24 83:89 20
11. United Players 24 66:79 20
12. Mizerové 24 77:106 17
13. SK Náklo 24 82:108 16
14. KMK Haná 24 56:86 16

2.liga B
Zelené balet – Kovo Dřevo 2:4
Nautila – RK Dachi 3:5
Endl lotto – Dorespo Lošov 1:1
Hurikán VB – Atl.Bystrovany 5:1
Mix junior – Rio de Blatec 2:3
FC Křídla – SK Kopeček 15:1
Restoma – Modos 2:1

1. FC Křídla 24 108:50 40
2. Endl lotto 24 92:59 33
3. Atl.Bystrovany 24 64:48 29
4. Rio de Blatec 24 66:53 29
5. Restoma 24 99:75 26
6. Kovo Dřevo 24 85:80 26
7. Mix junior 24 79:66 25
8. Hurikán VB 24 55:52 25
9. Dorespo Lošov 24 57:59 24
10. RK Dachi 24 81:77 23
11. Modos 24 56:65 21
12. SK Kopeček 24 45:75 19
13. Nautila 24 58:103 13
14. Zelené balet 24 43:126 3

3.liga A
Miami Beach – Dynamit 0:0
Fair play club – Meteor 5:3
Sedlisko – Sigma team 5:5
Sokolka Horka A – IMD Olomouc 4:2
Sokol Křelov A – Henkováci 3:1
MS stavby – PSB 2010 2:1
FC Luběnice – Arsenal Loučany 9:1

1. FC Luběnice 24 79:37 33
2. Sokolka Horka A 24 84:54 33
3. PSB 2010 24 77:49 30
4. MS stavby 24 75:60 28
5. Sedlisko 24 76:60 25
6. Sigma team 24 88:77 25
7. Arsenal Loučany 24 60:56 25
8. Sokol Křelov A 24 66:69 17
9. Henkováci 24 48:63 17
10. Miami Beach 24 66:82 16
11. IMD Olomouc 24 71:103 16
12. Fair play club 24 42:67 13
13. Meteor 24 55:110 10
14. Dynamit 24 0:0 0

3.liga B
FC Skunk – Rotor LBT 3:4
FC Literpool – MK Jívová 0:3
Zákl.Hnoyland – Inter Šternberk 2:4
RoDo Pavlovičky – Elektr.Otáhal A 12:4
FC Fiasco – Sokol Bělkovice 3:2
Meta Pohořany – Raptors team 6:0
Sokol Pohořany – Sokol Žerotín 5:0

1. Sokol Pohořany 24 126:47 38
2. MK Jívová 24 89:59 33
3. FC Skunk 24 100:64 32
4. RoDo Pavlovičky 24 93:66 32
5. Inter Šternberk 24 83:76 28
6. FC Fiasco 24 96:84 26
7. Meta Pohořany 24 86:77 24
8. Elektr.Otáhal A 24 87:108 24
9. Rotor LBT 24 75:86 21
10. Zákl.Hnoyland 24 59:92 18
11. Raptors team 24 77:118 17
12. Sokol Bělkovice 24 61:78 16
13. Sokol Žerotín 24 61:93 16
14. FC Literpool 24 34:79 11

3.liga C
Wednesday – FC Kladiváři 14:1
SK Holice – TJ Sokol Olšany 3:0
Buff-belt – FC Holice 2:3
Kamerun – P.balet 06 11:1
NanoTrade – Ditrex 6:1
Pergola – FC Hroší stavby 2:3
Senice B – FC Braník 15:2

1. Pergola 24 135:41 39
2. Wednesday 24 126:75 34
3. FC Hroší stavby 24 123:81 32
4. NanoTrade 24 87:67 30
5. Buff-belt 24 90:53 28
6. Ditrex 24 101:88 28
7. FC Holice 24 84:74 27
8. SK Holice 24 69:65 25
9. FC Kladiváři 24 97:114 25
10. Senice B 24 103:92 23
11. P.balet 06 24 89:117 20
12. Kamerun 24 73:119 12
13. TJ Sokol Olšany 24 59:129 12
14. FC Braník 24 38:159 1

3.liga D
Magistrát MO – Geoboys 2:7
FC Podlas – Mlha team 10:4
Mates – 1.FC Hombok 3:4
FC 1970 Bubeník – AC Čenda 6:4
FK Krčmaň – Red Gunners 3:0
Draci – Agrometal 4:6
SK Mrsklesy – FC Creditas 5:3

1. FC Creditas 24 101:54 37
2. SK Mrsklesy 24 105:74 33
3. 1.FC Hombok 24 79:60 32
4. FC 1970 Bubeník 24 96:81 30
5. Agrometal 24 89:77 26
6. FC Podlas 24 113:86 25
7. AC Čenda 24 89:75 24
8. Mates 24 63:75 24
9. Magistrát MO 24 60:75 24
10. FK Krčmaň 24 79:98 23
11. Geoboys 24 75:74 19
12. Draci 24 88:117 16
13. Mlha team 24 63:116 15
14. Red Gunners 24 40:78 8

4.liga A
FC Tripple X – Karpat Uničov 1:10
Bulldog Pňovice – AC Karasov 5:2
Dřeváci Pňovice – Buldog Unčovice 6:2
KZT Štěpánov – Sokol Unčovice 1:3
FC Tigers – el-jambass 0:5
Bílý balet – Hugo boss 0:5
Barbar – Plantoši 1:4

1. Plantoši 24 104:32 39
2. Hugo boss 24 108:44 39
3. Sokol Unčovice 24 81:40 37
4. Dřeváci Pňovice 24 97:72 29
5. Karpat Uničov 24 77:60 27
6. Bulldog Pňovice 24 75:62 25
7. Buldog Unčovice 24 43:37 25
8. Barbar 24 88:71 24
9. el-jambass 24 62:71 20
10. FC Tigers 24 37:74 17
11. KZT Štěpánov 24 45:92 16
12. Bílý balet 24 45:92 16
13. AC Karasov 24 30:54 14
14. FC Tripple X 24 44:135 8

4.liga B
Dědečci – Sokol Křelov B 4:9
Neředín elite – FK Sigma Lutín 9:3
Sokol Skrbeň – SK Slatinky 7:3
FC Rataje – FC Dijak Lutín 7:6
FK Rozvadovice – FK Břuchotín 3:2
SB Luběnice – FC IJZ 7:0

1. Hlušovice 23 147:42 41
2. Dědečci 24 132:62 40
3. FK Rozvadovice 24 111:61 33
4. Press Slatinky 23 105:69 32
5. FC Rataje 24 95:82 31
6. SB Luběnice 24 77:66 26
7. Neředín elite 24 103:88 24
8. Sokol Křelov B 24 109:118 23
9. FK Sigma Lutín 24 96:98 21
10. SK Slatinky 24 64:94 18
11. FC IJZ 24 57:113 14
12. FK Břuchotín 24 51:91 13
13. Sokol Skrbeň 24 70:148 12
14. FC Dijak Lutín 24 47:132 6

4.liga C
OSŽ Commando – Naschrot 2:4
Hejčín.berani – Kenny juniors 4:2
Leaders – Domino 3:2
M-Contakt – Top. Bukovany 9:3
Sportbar Sigma HBL – OKL team 6:3
Pošta – AC Rapid 4:3
Dyn.Bystrovany – Second Wave 2:5

1. Naschrot 24 139:57 38
2. M-Contakt 24 123:60 38
3. Hejčín.berani 24 91:53 38
4. Pošta 24 110:57 37
5. Sportbar Sigma 24 98:85 27
6. Domino 24 86:83 27
7. OKL team 24 98:79 26
8. Second Wave 24 69:85 24
9. AC Rapid 24 91:86 23
10. OSŽ Commando 24 61:86 16
11. Dyn.Bystrovany 24 74:103 11
12. Top. Bukovany 24 62:116 11
13. Leaders 24 66:138 11
14. Kenny juniors 24 52:132 9

4.liga D
NTP – P.balet 99 0:6
Regionsport.cz – Háger podlahy 7:0
Kaprodrom Klub – Odra 3:6
FC ZRTV loko – FC Tripol 7:2
Red Devils – FC Jantaři 3:3
F1 U Slávka – KAF Přestavlky 6:1
Arsenal FC – Erena 0:2

1. NTP 24 121:57 38
2. Erena 24 98:40 36
3. Regionsport.cz 24 91:39 36
4. Arsenal FC 24 103:60 31
5. Háger podlahy 24 93:54 31
6. P.balet 99 24 78:55 30
7. FC ZRTV loko 24 96:65 28
8. KAF Přestavlky 24 73:62 26
9. Red Devils 24 68:68 22
10. F1 U Slávka 24 49:69 22
11. Odra 24 57:89 15
12. Kaprodrom Klub 24 49:111 8
13. FC Jantaři 24 32:112 7
14. FC Tripol 24 33:160 4

4.liga E
Ajax Pivodam – Blues rock 1:2
FC Broky – Sl. Bystrovany 4:2
FC Peklo NV – MK Chudobín 0:5
Koník Litovel – FC Štok 2:0
AC Jojo United – FC Partyzán 1:10
FC Hattrik – Hodolany junior 3:0
KMK Březové – Adam Leasing 3:0

1. Ajax Pivodam 24 126:44 42
2. FC Broky 24 105:56 40
3. Blues rock 24 111:74 33
4. KMK Březové 24 107:85 30
5. Adam Leasing 24 115:74 27
6. FC Peklo NV 24 100:82 26
7. FC Štok 24 82:73 25
8. MK Chudobín 24 74:72 25
9. Koník Litovel 24 70:87 22
10. FC Hattrik 24 68:88 21
11. FC Partyzán 24 68:80 20
12. Hodolany junior 24 55:99 12
13. AC Jojo United 24 41:114 9
14. Sl. Bystrovany 24 37:131 4

4.liga F
Sokol Nový Svět – Roko Samotišky 7:1
UMO – Académica 5:6
FC Skrbeň – FC Denison 2:3
KSN Masajové – FK Véska 1:6
Elektr.Otáhal B – FC Alcatraz 3:4
Zora club – F-21 10:0
Atletico Haná – Smytliš Senice 4:1

1. Sokol Nový Svět 24 150:38 45
2. FK Véska 24 108:50 37
3. Zora club 24 93:66 33
4. Elektr.Otáhal B 24 113:76 31
5. Académica 24 105:80 30
6. Atletico Haná 24 126:92 26
7. F-21 24 111:94 26
8. Roko Samotišky 24 90:89 24
9. FC Alcatraz 24 68:96 20
10. Smytliš Senice 24 103:115 18
11. FC Denison 24 51:124 15
12. KSN Masajové 24 79:116 13
13. FC Skrbeň 24 59:135 9
14. UMO 24 59:144 9

Okomentuj jako první článek "Výsledky 24. kola futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE