Výsledky 26. kola futsalových lig

1.liga
Ajax Bělidla – FC Levotil 3:4
LOLO Pepin piza – Galatasaray 6:4
FC Hněvotín – SK MP Olomouc 13:1
Hruš.Chořelice – FC Chelsea 3:3
Olpran – Slovan Uničov 7:9
AT Beermingham – Aston Pila 98 4:4
Step Style – Real HDO 4:8

1. FC Hněvotín 26 183:62 47
2. AT Beermingham 26 107:71 36
3. Real HDO 26 126:100 31
4. FC Chelsea 26 123:108 31
5. Galatasaray 26 107:104 29
6. Ajax Bělidla 26 85:72 28
7. Step Style 26 108:100 27
8. Aston Pila 98 26 87:82 27
9. FC Levotil 26 86:82 25
10. Hruš.Chořelice 26 72:77 24
11. SK MP Olomouc 26 112:128 23
12. LOLO Pepin piza 26 97:146 17
13. Slovan Uničov 26 78:160 12
14. Olpran 26 69:148 5

2.liga A
FC Loučany – PS Beton 3:0
Rychlá rota – Shake and Bake 6:1
United Players – Celtic 4:2
Moravan Cholina – Sokolka Horka B 10:1
SK Profit NV – Mizerové 3:0
KMK Haná – SK Náklo 9:1
Sokol Mezice – Schwarzbach 6:2

1. Moravan Cholina 26 108:65 35
2. Celtic 26 118:74 34
3. Rychlá rota 26 72:54 33
4. Shake and Bake 26 109:95 31
5. SK Profit NV 26 89:75 30
6. PS Beton 26 99:91 28
7. Sokol Mezice 26 91:84 28
8. FC Loučany 26 91:92 24
9. United Players 26 73:81 24
10. Schwarzbach 26 76:96 24
11. Sokolka Horka B 26 64:86 21
12. KMK Haná 26 67:89 19
13. SK Náklo 26 85:121 16
14. Mizerové 26 81:120 13

2.liga B
Zelené balet – Rio de Blatec 3:3
Nautila – SK Kopeček 3:0
Endl lotto – Modos 5:10
Mix junior – Dorespo Lošov 1:4
Kovo Dřevo – RK Dachi 0:2
FC Křídla – Atl.Bystrovany 8:3
Restoma – Hurikán VB 0:5

1. FC Křídla 26 120:57 43
2. Endl lotto 26 100:69 35
3. Rio de Blatec 26 75:60 32
4. Atl.Bystrovany 26 70:56 31
5. Hurikán VB 26 63:53 29
6. Dorespo Lošov 26 64:60 28
7. Restoma 26 99:83 26
8. Kovo Dřevo 26 89:88 26
9. Mix junior 26 80:70 25
10. RK Dachi 26 83:77 25
11. Modos 26 70:74 24
12. SK Kopeček 26 45:81 17
13. Nautila 26 61:106 13
14. Zelené balet 26 47:132 2

3.liga A
Dynamit – Meteor 0:0
Fair play club – Arsenal Loučany 5:6
Sedlisko – Sokolka Horka A 3:2
Miami Beach – PSB 2010 0:2
Sokol Křelov A – Sigma team 4:4
MS stavby – Henkováci 7:5
FC Luběnice – IMD Olomouc 10:4

1. FC Luběnice 26 92:41 37
2. Sokolka Horka A 26 91:62 34
3. PSB 2010 26 79:49 32
4. MS stavby 26 88:71 31
5. Sedlisko 26 86:65 29
6. Arsenal Loučany 26 68:64 27
7. Sigma team 26 92:84 26
8. Sokol Křelov A 26 73:75 20
9. Henkováci 26 60:70 19
10. Miami Beach 26 71:89 17
11. IMD Olomouc 26 78:120 16
12. Fair play club 26 47:80 11
13. Meteor 26 61:116 11
14. Dynamit 26 0:0 0

3.liga B
FC Skunk – MK Jívová 3:1
FC Literpool – Elektr.Otáhal A 0:3
Zákl.Hnoyland – Sokol Bělkovice 4:4
FC Fiasco – Sokol Žerotín 0:2
Raptors team – Rotor LBT 3:8
Meta Pohořany – Inter Šternberk 2:2
Sokol Pohořany – RoDo Pavlovičky 3:0

1. Sokol Pohořany 26 136:57 40
2. FC Skunk 26 105:67 35
3. MK Jívová 26 97:64 35
4. Inter Šternberk 26 88:78 31
5. RoDo Pavlovičky 26 95:74 30
6. Elektr.Otáhal A 26 100:115 28
7. Meta Pohořany 26 93:81 27
8. FC Fiasco 26 98:93 26
9. Rotor LBT 26 89:91 25
10. Sokol Žerotín 26 66:93 20
11. Zákl.Hnoyland 26 65:102 19
12. Sokol Bělkovice 26 67:84 18
13. Raptors team 26 80:129 17
14. FC Literpool 26 34:85 9

3.liga C
Wednesday – FC Holice 1:1
SK Holice – FC Kladiváři 1:2
Kamerun – FC Hroší stavby 4:10
NanoTrade – P.balet 06 0:3
FC Braník – TJ Sokol Olšany 0:5
Pergola – Buff-belt 5:1
Senice B – Ditrex 3:0

1. Pergola 26 144:46 42
2. Wednesday 26 134:76 37
3. FC Hroší stavby 26 133:92 34
4. NanoTrade 26 92:72 32
5. Ditrex 26 110:91 30
6. FC Holice 26 89:79 29
7. FC Kladiváři 26 112:123 29
8. Buff-belt 26 91:64 28
9. Senice B 26 112:92 27
10. SK Holice 26 71:68 26
11. P.balet 06 26 93:118 23
12. TJ Sokol Olšany 26 66:134 14
13. Kamerun 26 85:142 12
14. FC Braník 26 38:173 1

3.liga D
Magistrát MO – FC 1970 Bubeník 4:6
FC Podlas – Red Gunners 3:0
Mates – Agrometal 4:6
FK Krčmaň – AC Čenda 4:7
Draci – FC Creditas 4:7
SK Mrsklesy – Geoboys 8:5
1.FC Hombok – Mlha team 3:1

1. FC Creditas 26 118:61 41
2. SK Mrsklesy 26 116:79 37
3. FC 1970 Bubeník 26 113:87 34
4. 1.FC Hombok 26 82:68 34
5. Agrometal 26 102:81 30
6. FC Podlas 26 119:96 27
7. AC Čenda 26 98:82 26
8. Magistrát MO 26 67:83 26
9. FK Krčmaň 26 88:110 24
10. Mates 26 69:92 24
11. Geoboys 26 85:87 20
12. Draci 26 102:129 18
13. Mlha team 26 69:129 15
14. Red Gunners 26 40:84 8

4.liga A
Bulldog Pňovice – Sokol Unčovice 1:2
Dřeváci Pňovice – Karpat Uničov 6:3
KZT Štěpánov – FC Tripple X 0:6
Hugo boss – Plantoši 5:1
FC Tigers – AC Karasov 3:2
Bílý balet – el-jambass 3:3
Barbar – Buldog Unčovice 3:0

1. Hugo boss 26 116:47 43
2. Plantoši 26 109:37 41
3. Sokol Unčovice 26 88:47 39
4. Dřeváci Pňovice 26 109:80 33
5. Barbar 26 94:71 29
6. Karpat Uničov 26 83:68 29
7. Bulldog Pňovice 26 78:65 27
8. Buldog Unčovice 26 44:42 25
9. el-jambass 26 67:78 20
10. FC Tigers 26 40:80 19
11. Bílý balet 26 51:97 19
12. KZT Štěpánov 26 47:101 16
13. AC Karasov 26 32:59 14
14. FC Tripple X 26 52:138 8

4.liga B
Dědečci – FC IJZ 14:6
Neředín elite – FK Rozvadovice 0:3
Sokol Skrbeň – Hlušovice 6:14
SB Luběnice – FK Břuchotín 1:0
FC Rataje – FK Sigma Lutín 0:5
SK Slatinky – Sokol Křelov B 3:5
Press Slatinky – FC Dijak Lutín 1:1

1. Hlušovice 26 170:51 47
2. Dědečci 26 146:71 42
3. FK Rozvadovice 26 117:61 37
4. Press Slatinky 26 112:81 33
5. FC Rataje 26 110:90 33
6. SB Luběnice 26 80:71 28
7. Sokol Křelov B 26 119:124 27
8. FK Sigma Lutín 26 106:100 25
9. Neředín elite 26 114:93 24
10. SK Slatinky 26 67:102 18
11. FC IJZ 26 66:142 14
12. FK Břuchotín 26 53:103 13
13. Sokol Skrbeň 26 76:165 12
14. FC Dijak Lutín 26 51:133 9

4.liga C
OSŽ Commando – Top. Bukovany 5:3
Hejčín.berani – OKL team 0:3
Naschrot – Kenny juniors 11:1
M-Contakt – AC Rapid 5:3
Sportbar Sigma HBL – Domino 2:2
Dyn.Bystrovany – Leaders 10:1
Pošta – Second Wave 3:0

1. Naschrot 26 160:58 42
2. M-Contakt 26 131:63 42
3. Pošta 26 116:59 41
4. Hejčín.berani 26 94:58 40
5. Sportbar Sigma 26 104:88 30
6. Domino 26 93:88 30
7. OKL team 26 103:82 28
8. Second Wave 26 70:92 24
9. AC Rapid 26 96:94 23
10. OSŽ Commando 26 68:92 18
11. Dyn.Bystrovany 26 87:109 13
12. Top. Bukovany 26 65:131 11
13. Leaders 26 70:150 9
14. Kenny juniors 26 53:146 9

4.liga D
Regionsport.cz – KAF Přestavlky 5:2
NTP – Háger podlahy 4:3
Arsenal FC – F1 U Slávka 3:1
Kaprodrom Klub – Erena 1:12
FC ZRTV loko – FC Jantaři 6:1
FC Tripol – P.balet 99 0:3
Red Devils – Odra 3:1

1. NTP 26 131:64 42
2. Regionsport.cz 26 97:42 39
3. Erena 26 111:42 39
4. Háger podlahy 26 107:60 33
5. Arsenal FC 26 106:64 33
6. P.balet 99 26 81:55 33
7. FC ZRTV loko 26 110:71 32
8. KAF Přestavlky 26 78:67 28
9. Red Devils 26 71:69 25
10. F1 U Slávka 26 55:80 22
11. Odra 26 62:98 15
12. FC Jantaři 26 36:119 9
13. Kaprodrom Klub 26 52:134 6
14. FC Tripol 26 34:166 4

4.liga E
Ajax Pivodam – MK Chudobín 7:4
FC Partyzán – Blues rock 4:8
FC Peklo NV – Sl. Bystrovany 7:2
Koník Litovel – Adam Leasing 2:5
KMK Březové – FC Broky 4:1
FC Hattrik – FC Štok 3:2
AC Jojo United – Hodolany junior 3:0

1. Ajax Pivodam 26 134:53 44
2. FC Broky 26 110:62 42
3. Blues rock 26 127:82 37
4. KMK Březové 26 120:89 34
5. FC Peklo NV 26 110:89 28
6. Adam Leasing 26 125:79 27
7. FC Štok 26 89:77 27
8. MK Chudobín 26 82:86 25
9. Koník Litovel 26 79:96 24
10. FC Hattrik 26 75:98 23
11. FC Partyzán 26 75:88 22
12. AC Jojo United 26 46:118 11
13. Hodolany junior 26 55:105 8
14. Sl. Bystrovany 26 42:147 4

4.liga F
Sokol Nový Svět – Smytliš Senice 10:3
UMO – FK Véska 3:3
FC Skrbeň – F-21 7:2
Roko Samotišky – Académica 3:1
KSN Masajové – FC Alcatraz 4:2
Zora club – Elektr.Otáhal B 1:2
Atletico Haná – FC Denison 3:2

1. Sokol Nový Svět 26 164:43 49
2. FK Véska 26 114:53 40
3. Zora club 26 97:68 35
4. Elektr.Otáhal B 26 117:81 33
5. Atletico Haná 26 135:95 30
6. Académica 26 107:89 30
7. Roko Samotišky 26 100:94 28
8. F-21 26 113:101 26
9. FC Alcatraz 26 70:103 20
10. Smytliš Senice 26 110:132 18
11. KSN Masajové 26 83:118 15
12. FC Denison 26 64:131 15
13. FC Skrbeň 26 66:140 11
14. UMO 26 66:158 10

Okomentuj jako první článek "Výsledky 26. kola futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE