Výsledky a tabulky 15. kola futsalových soutěží

Brankář odkopává míč - ilustrační foto.Ilustrační foto

1.liga
Aston Pila 98 : FC Levotil 4:0
Olpran : Galatasaray 2:7
AT Beermingham : Step Style 4:3
Pergola : SK Mrsklesy 8:0
FC Hněvotín : FC Creditas 7:0
Ajax Bělidla : Hruš.Chořelice 4:3
SK MP Olomouc : Real HDO 5:7

1. FC Hněvotín 15 103:43 26
2. Real HDO 14 100:24 24
3. Ajax Bělidla 15 67:39 24
4. AT Beermingham 14 61:34 24
5. Step Style 15 75:47 18
6. Pergola 15 52:43 16
7. Galatasaray 15 65:79 14
8. Aston Pila 98 15 46:65 13
9. Hruš.Chořelice 15 49:66 12
10. FC Levotil 15 44:66 12
11. SK MP Olomouc 15 47:62 10
12. Olpran 15 40:74 6
13. FC Creditas 15 34:76 5
14. SK Mrsklesy 15 43:108 4

2.liga A
FC Luběnice : Schwarzbach 1:4
FC Křídla : Ditrex 4:2
PS Beton : Senice B 3:0
United Players : FC Wednesday 1:1
Rychlá rota : Sokolka Horka A 6:2
FC Loučany : FK Rozvadovice 7:2

1. FC Křídla 15 69:40 21
2. Schwarzbach 15 46:30 19
3. PS Beton 15 57:37 17
4. Moravan Cholina 14 48:39 17
5. Rychlá rota 15 59:44 16
6. Lion Sport.cz 14 48:39 16
7. FC Loučany 15 54:46 16
8. United Players 15 40:36 15
9. Senice B 15 40:46 15
10. Ditrex 15 49:75 13
11. Sokolka Horka A 15 50:61 12
12. FC Luběnice 15 37:56 11
13. FK Rozvadovice 15 30:52 11
14. FC Wednesday 15 40:66 9

2.liga B
Restoma : Sokol Pohořany 2:2
FC Bubeník : MS stavby 6:3
Hurikán VB : Hlušovice 1:5
FC Skunk : MK Jívová 9:1
FC Chelsea : Hugo boss 9:6
Celtic : Mix junior 2:4
Sokol N.Svět : At.Bystrovany 3:1

1. Mix junior 15 63:38 21
2. Hurikán VB 15 51:36 19
3. Sokol Pohořany 15 61:52 17
4. MS stavby 15 63:56 17
5. FC Bubeník 15 64:47 16
6. Celtic 15 55:54 16
7. Hlušovice 15 40:43 16
8. Sokol N.Svět 15 51:44 15
9. Restoma 15 41:49 15
10. FC Skunk 15 50:49 14
11. At.Bystrovany 15 33:35 14
12. Hugo boss 15 47:58 13
13. FC Chelsea 15 57:70 13
14. MK Jívová 15 44:89 4

3.liga A
FC Hroší stavby : Agrometal 5:4
Sedlisko : Sokolka Horka B 8:5
Háger podlahy : Henkováci 1:7
Jager 1878 : SK Profit N.Ves 4:5
Bažanti : Sokol Mezice 2:5
Galacticos : SK Náklo 3:4

1. Sokol Mezice 14 68:16 25
2. Sokolka Horka B 14 68:33 22
3. Galacticos 14 51:32 21
4. Henkováci 14 48:35 16
5. Jager 1878 14 57:55 16
6. FC Hroší stavby 14 59:59 16
7. SK Profit N.Ves 13 44:32 14
8. SK Náklo 14 42:45 14
9. Agrometal 14 45:48 12
10. Sedlisko 14 55:59 11
11. FC Peklo N.Ves 13 36:74 8
12. Bažanti 14 27:75 3
13. Háger podlahy 14 36:73 2

3.liga B
FC Fiasco : AUS Olomouc 0:5
SK Kopeček : Naschrot 5:2
Modos Olomouc : Elekt.Otáhal A 10:3
Raptors team : Roko Samotišky 5:6
Zelené balet : el-jambass 5:4
FC Přístav : Plantoši 0:0
Rotor LBT : Bílý balet 0:0

1. Modos Olomouc 15 63:24 18
2. el-jambass 15 47:31 18
3. AUS Olomouc 15 48:17 17
4. Raptors team 15 70:40 14
5. Rotor LBT 15 35:18 13
6. SK Kopeček 15 27:26 13
7. Roko Samotišky 15 34:50 11
8. Zelené balet 15 23:45 9
9. FC Fiasco 15 43:60 8
10. Elekt.Otáhal A 15 27:72 7
11. FC Přístav 15 0:0 0
12. Bílý balet 15 0:0 0
13. Plantoši 15 0:0 0
14. Naschrot 15 21:55 0

3.liga C
Kovo Dřevo : Blues rock 3:0
Rio de Blatec : Kamerun 13:5
SK Holice : Sokol Dubany 3:2
Ajax Pivodam : Sportbar Sigma 8:1
Foxhunters : Pošta 4:1
FK Krčmaň : FC Rataje 13:5

1. Rio de Blatec 15 86:37 25
2. Foxhunters 15 68:32 24
3. Kovo Dřevo 15 66:39 22
4. SK Holice 15 66:43 20
5. FK Krčmaň 15 75:66 20
6. Blues rock 15 63:51 16
7. Kamerun 15 64:73 15
8. Sportbar Sigma 15 52:62 15
9. Ajax Pivodam 15 52:62 12
10. Pošta 15 47:57 11
11. Sokol Dubany 15 46:59 11
12. FK Sigma Lutín 14 40:68 7
13. FC Rataje 15 41:84 6
14. NanoTrade 14 30:63 4

3.liga D
FC Holice : Mates 2:5
Geoboys : FK Véska 6:4
FC Podlas : Mlha team 1:1
Elekt.Otáhal B : Meta Pohořany 4:3
Buff-belt : RoDo legendy 3:3
At.Haná : Dědečci 6:4
Dorespo Lošov : Zora club 8:0

1. Meta Pohořany 15 56:36 22
2. Elekt.Otáhal B 15 73:60 21
3. At.Haná 15 73:55 19
4. Mates 15 60:55 19
5. FC Holice 15 57:53 18
6. FC Podlas 15 88:55 17
7. Geoboys 15 76:54 17
8. RoDo legendy 15 67:62 17
9. Mlha team 15 72:57 15
10. Dorespo Lošov 15 54:54 14
11. Buff-belt 15 57:53 13
12. Dědečci 15 58:87 8
13. FK Véska 15 52:94 6
14. Zora club 15 34:102 4

4.liga A
Zákl.Hnoyland : FC Tigers 1:3
Bulldog Pňovice : Buldog Unčovice 0:2
Dř.Pňovice : KMK Březové 4:4
KZT Štěpánov : AC Karasov 1:1
MK Dl.Loučka : FC Štok 3:0
Karpat Uničov : Sokol Unčovice 0:4
Sokol Žerotín : Barbar 4:1

1. Sokol Unčovice 15 48:22 22
2. FC Tigers 15 44:26 22
3. Dř.Pňovice 15 66:48 20
4. MK Dl.Loučka 15 45:36 19
5. AC Karasov 15 45:32 18
6. Zákl.Hnoyland 15 46:39 17
7. Buldog Unčovice 15 31:30 16
8. Bulldog Pňovice 15 42:48 13
9. Karpat Uničov 15 47:50 12
10. Sokol Žerotín 15 33:47 12
11. Barbar 15 39:52 11
12. FC Štok 15 38:54 11
13. KZT Štěpánov 15 37:49 9
14. KMK Březové 15 34:62 8

4.liga B
Neředín elite : Sokol Slatinky 0:0
Sokol Křelov A : SK Slatinky 4:3
FC Skrbeň : Sokol Křelov B 0:3
FK Břuchotín : Académica 8:2
Arsenal Loučany : Sokol Skrbeň 7:2
FC Lutín : Domino 4:5
SB Luběnice : FC Braník 1:1

1. Domino 15 82:35 23
2. FK Břuchotín 15 79:39 21
3. Arsenal Loučany 15 63:23 20
4. Sokol Křelov A 15 57:26 20
5. FC Braník 15 47:36 17
6. Sokol Slatinky 15 50:40 15
7. SB Luběnice 15 33:44 14
8. SK Slatinky 15 47:34 13
9. Académica 15 51:74 12
10. Sokol Křelov B 15 42:47 11
11. Sokol Skrbeň 15 42:60 10
12. FC Lutín 15 32:100 2
13. Neředín elite 15 0:0 0
14. FC Skrbeň 15 24:91 0

4.liga C
Arsenal FC : Leaders 8:2
Draci : FC IJZ 5:2
J.A.H. : SK Véska 2:1
Dyn.Bystrovany : Inter Šternberk 2:7
Tichej koutek : Erena 2:4
Top.Bukovany : Second Wave 0:2
WP Rebels : Slav.Bystrovany 5:2

1. Tichej koutek 15 124:53 28
2. Inter Šternberk 15 99:60 24
3. Erena 15 70:41 17
4. SK Véska 15 84:65 16
5. WP Rebels 15 62:62 16
6. Draci 15 65:68 16
7. Arsenal FC 15 55:56 15
8. Second Wave 15 46:49 14
9. Top.Bukovany 15 49:54 13
10. Leaders 15 47:87 13
11. FC IJZ 15 39:61 12
12. Dyn.Bystrovany 15 60:72 11
13. J.A.H. 14 53:71 11
14. Slav.Bystrovany 14 33:87 2

4.liga D
OKL team : KAF Přestavlky 5:6
FC Tripol : Red Gunners 3:26
Alcatraz : P.balet 99 4:6
F1 U Slávka : Lazce United 0:4
Odra : Red Devils 3:0
Sokol Olšany : Kaprodrom Klub 2:3
P.balet 06 : FC ZRTV Loko 4:6

1. Red Gunners 15 108:39 26
2. Lazce United 14 84:23 26
3. P.balet 99 15 71:39 21
4. Sokol Olšany 15 46:38 19
5. FC ZRTV Loko 15 68:45 18
6. Kaprodrom Klub 15 57:51 17
7. Alcatraz 15 48:47 17
8. F1 U Slávka 15 43:45 14
9. Odra 15 49:68 12
10. P.balet 06 15 56:69 11
11. OKL team 15 52:81 8
12. Red Devils 15 30:60 8
13. KAF Přestavlky 15 39:77 7
14. FC Tripol 14 27:96 4

4.liga E
FC Broky : Real stars 8:5
OSŽ Commando : FC Jantaři 2011 6:1
Hejč.berani : AC Jojo United 10:2
FC Partyzán : Adam Leasing 3:11
FC Hattrick : Aschmeritz 5:5

1. Chalapeňos 14 71:25 25
2. Adam Leasing 15 73:26 24
3. Koník Litovel 14 74:48 21
4. Hejč.berani 15 53:29 20
5. FC Broky 15 77:47 19
6. Aschmeritz 15 47:35 18
7. OSŽ Commando 15 53:43 17
8. 1.FC Černovír 14 49:53 13
9. MK Chudobín 14 43:40 12
10. Real stars 15 62:60 12
11. FC Hattrick 15 45:54 10
12. FC Jantaři 2011 15 31:73 7
13. AC Jojo United 15 32:85 7
14. FC Partyzán 15 25:117 1

Okomentuj jako první článek "Výsledky a tabulky 15. kola futsalových soutěží"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE