Výsledky a tabulky futsalu – 10. kolo

Luběnice přehrály FC Křídla.

1.liga
FC Creditas : Step Style 1:8
FC Hněvotín : Real HDO 2:5
Pergola : SK MP Olomouc 2:2
Olpran : AT Beermingham 3:5
Hruš.Chořelice : SK Mrsklesy 4:1
Aston Pila 98 : Ajax Bělidla 0:3
FC Levotil : Galatasaray 2:6

1. AT Beermingham 10 46:25 18
2. Real HDO 10 78:19 16
3. FC Hněvotín 9 65:28 16
4. Ajax Bělidla 9 48:28 13
5. Step Style 10 48:29 12
6. Pergola 10 37:31 12
7. Aston Pila 98 10 31:39 10
8. Hruš.Chořelice 9 32:41 9
9. Galatasaray 9 33:50 8
10. FC Levotil 10 25:46 8
11. Olpran 10 35:47 6
12. SK MP Olomouc 10 30:42 6
13. FC Creditas 10 16:47 2
14. SK Mrsklesy 10 26:78 0

2.liga A
Ditrex : Sokolka Horka A 5:5
FC Wednesday : FK Rozvadovice 0:3
Rychlá rota : Moravan Cholina 4:4
United Players : Lion Sport.cz 2:1
PS Beton : FC Loučany 4:1
Schwarzbach : Senice B 6:1
FC Luběnice : FC Křídla 1:0

1. Moravan Cholina 10 35:24 14
2. PS Beton 10 45:24 13
3. FC Křídla 10 40:22 12
4. Lion Sport.cz 10 35:27 12
5. FC Loučany 10 26:24 12
6. Senice B 10 29:28 12
7. Schwarzbach 10 25:19 11
8. Rychlá rota 10 37:28 10
9. United Players 10 21:24 8
10. Sokolka Horka A 10 33:42 8
11. FC Luběnice 10 26:36 8
12. FK Rozvadovice 10 18:32 7
13. Ditrex 10 31:54 7
14. FC Wednesday 10 30:47 6

IMG_4677.JPGIMG_4678.JPGIMG_4683.JPGIMG_4685.JPGIMG_4687.JPGIMG_4694.JPGIMG_4695.JPGIMG_4697.JPGIMG_4698.JPG

2.liga B
Sokol N.Svět : FC Bubeník 0:4
Mix junior : Hugo boss 6:2
Hlušovice : At.Bystrovany 1:1
FC Skunk : Hurikán VB 1:6
Celtic : MS stavby 5:2
MK Jívová : Sokol Pohořany 9:5
Restoma : FC Chelsea 3:5

1. Hurikán VB 10 39:17 15
2. Mix junior 10 43:27 13
3. MS stavby 10 40:32 13
4. Celtic 10 39:35 13
5. At.Bystrovany 10 24:18 12
6. Restoma 10 28:25 11
7. Sokol N.Svět 10 39:33 10
8. FC Chelsea 10 36:44 10
9. Hlušovice 10 23:29 9
10. FC Bubeník 10 31:33 8
11. FC Skunk 10 27:30 8
12. Sokol Pohořany 10 39:44 8
13. Hugo boss 10 28:40 7
14. MK Jívová 10 30:59 3

3.liga A
Bažanti : SK Profit N.Ves 0:3
Sedlisko : Jager 1878 9:2
SK Náklo : Sokolka Horka B 3:3
Agrometal : Henkováci 1:2
FC Hroší stavby : Galacticos 4:6
Sokol Mezice : FC Peklo N.Ves 10:0

1. Sokol Mezice 9 49:10 17
2. Galacticos 10 35:20 17
3. Sokolka Horka B 9 42:19 15
4. Agrometal 9 28:24 10
5. SK Náklo 10 30:30 10
6. Jager 1878 10 37:42 10
7. Sedlisko 9 43:35 9
8. Henkováci 9 27:23 9
9. SK Profit N.Ves 9 25:20 8
10. FC Hroší stavby 9 36:40 8
11. Háger podlahy 8 23:39 2
12. FC Peklo N.Ves 9 21:63 2
13. Bažanti 8 13:44 1

3.liga B
Naschrot : Elekt.Otáhal A 2:4
Rotor LBT : Modos Olomouc 4:0
FC Přístav : Zelené balet 0:0
FC Fiasco : Raptors team 8:6
el-jambass : AUS Olomouc 1:2
Plantoši : Bílý balet 0:0
SK Kopeček : Roko Samotišky 5:0

1. el-jambass 10 31:17 14
2. AUS Olomouc 10 36:17 13
3. Raptors team 10 57:19 12
4. Modos Olomouc 10 40:16 12
5. Rotor LBT 10 25:9 10
6. SK Kopeček 10 18:15 9
7. Bílý balet 10 23:23 8
8. Roko Samotišky 10 24:38 8
9. FC Fiasco 10 29:44 6
10. Zelené balet 10 16:30 5
11. Elekt.Otáhal A 10 7:52 3
12. FC Přístav 10 0:0 0
13. Plantoši 10 0:0 0
14. Naschrot 10 17:43 0

3.liga C
SK Holice : NanoTrade 6:2
Kovo Dřevo : Sportbar Sigma 2:0
Sokol Dubany : FC Rataje 5:5
FK Sigma Lutín : Kamerun 0:1
Rio de Blatec : Ajax Pivodam 6:2
FK Krčmaň : Foxhunters 0:3
Blues rock : Pošta 6:2

1. Foxhunters 10 42:19 16
2. Rio de Blatec 10 50:23 15
3. Kovo Dřevo 10 42:23 15
4. SK Holice 10 43:30 12
5. Kamerun 10 45:39 12
6. Sportbar Sigma 10 38:35 12
7. FK Krčmaň 10 47:46 12
8. Blues rock 10 45:38 10
9. Pošta 10 29:34 8
10. Sokol Dubany 10 31:38 8
11. Ajax Pivodam 10 28:39 8
12. FC Rataje 10 29:52 6
13. NanoTrade 10 25:44 4
14. FK Sigma Lutín 10 21:55 2

3.liga D
Geoboys : FC Podlas 4:6
Mlha team : RoDo legendy 4:5
Elekt.Otáhal B : Dorespo Lošov 9:4
Buff-belt : FC Holice 1:3
Dědečci : Zora club 5:7
FK Véska : Meta Pohořany 1:7
At.Haná : Mates 3:8

1. Meta Pohořany 10 36:23 14
2. Elekt.Otáhal B 10 47:39 14
3. Geoboys 10 49:32 13
4. Dorespo Lošov 10 40:36 12
5. FC Holice 10 36:34 12
6. At.Haná 10 42:40 11
7. Mates 10 36:37 11
8. FC Podlas 10 60:40 10
9. Mlha team 10 49:39 10
10. RoDo legendy 10 45:50 10
11. Buff-belt 10 39:33 9
12. Dědečci 10 40:61 5
13. FK Véska 10 36:60 5
14. Zora club 10 27:58 4

4.liga A
MK Dl.Loučka : Bulldog Pňovice 3:4
Karpat Uničov : KMK Březové 7:1
Sokol Žerotín : Dř.Pňovice 2:4
FC Štok : AC Karasov 5:3
KZT Štěpánov : Zákl.Hnoyland 1:1
Buldog Unčovice : Barbar 3:1
Sokol Unčovice : FC Tigers 1:1

1. Sokol Unčovice 10 36:12 16
2. FC Tigers 10 34:19 16
3. Dř.Pňovice 10 42:28 14
4. MK Dl.Loučka 10 34:27 14
5. Zákl.Hnoyland 10 32:20 13
6. AC Karasov 10 32:23 12
7. Buldog Unčovice 10 19:17 11
8. Karpat Uničov 10 37:34 9
9. KZT Štěpánov 10 26:29 8
10. Barbar 10 29:39 7
11. Bulldog Pňovice 10 23:33 7
12. FC Štok 10 26:41 6
13. Sokol Žerotín 10 18:34 6
14. KMK Březové 10 11:43 1

4.liga B
Sokol Skrbeň : Sokol Slatinky 5:4
Sokol Křelov B : Académica 3:4
FC Braník : Domino 3:4
FK Břuchotín : Sokol Křelov A 1:5
FC Lutín : Neředín elite 0:0
Arsenal Loučany : SK Slatinky 6:1
SB Luběnice : FC Skrbeň 1:0

1. Domino 10 53:18 16
2. FC Braník 10 35:20 14
3. Arsenal Loučany 10 38:8 13
4. Sokol Křelov A 10 33:17 12
5. FK Břuchotín 10 49:27 11
6. Sokol Slatinky 10 32:24 10
7. Sokol Skrbeň 10 35:27 10
8. SB Luběnice 10 21:27 10
9. SK Slatinky 10 31:22 9
10. Académica 10 35:54 8
11. Sokol Křelov B 10 25:34 5
12. Neředín elite 10 0:0 0
13. FC Skrbeň 10 15:64 0
14. FC Lutín 10 13:73 0

4.liga C
SK Véska : FC IJZ 11:2
Draci : Dyn.Bystrovany 2:5
J.A.H. : Top.Bukovany 2:5
Second Wave : Slav.Bystrovany 8:4
Erena : Inter Šternberk 1:5
Tichej koutek : Leaders 10:0
WP Rebels : Arsenal FC 3:0

1. Tichej koutek 10 88:36 20
2. Inter Šternberk 10 59:35 18
3. SK Véska 10 64:35 13
4. WP Rebels 10 39:39 12
5. Leaders 10 36:50 11
6. Arsenal FC 10 31:40 10
7. Erena 10 36:33 8
8. Top.Bukovany 10 34:37 8
9. Dyn.Bystrovany 10 38:44 8
10. FC IJZ 10 27:38 8
11. Draci 10 36:50 8
12. Second Wave 10 29:37 7
13. J.A.H. 10 42:52 7
14. Slav.Bystrovany 10 24:57 2

4.liga D
OKL team : Sokol Olšany 3:1
FC Tripol : Odra 4:8
FC ZRTV Loko : Kaprodrom Klub 3:5
Red Devils : Lazce United 1:11
F1 U Slávka : Alcatraz 1:5
Red Gunners : KAF Přestavlky 9:6
P.balet 06 : P.balet 99 5:4

1. Red Gunners 10 72:27 19
2. Lazce United 10 58:14 18
3. Alcatraz 10 33:26 14
4. FC ZRTV Loko 10 56:32 13
5. P.balet 99 10 42:23 13
6. Sokol Olšany 10 24:25 11
7. Kaprodrom Klub 10 39:42 9
8. P.balet 06 10 37:41 9
9. F1 U Slávka 10 28:34 8
10. Red Devils 10 27:43 8
11. Odra 10 31:52 7
12. OKL team 10 34:52 6
13. KAF Přestavlky 10 24:55 3
14. FC Tripol 10 20:59 2

4.liga E
FC Broky : Adam Leasing 1:0
Hejč.berani : FC Partyzán 10:2
FC Hattrick : OSŽ Commando 1:5
Chalapeňos : 1.FC Černovír 3:1
Aschmeritz : MK Chudobín 3:3
FC Jantaři 2011 : AC Jojo United 3:4
Real stars : Koník Litovel 7:7

1. Chalapeňos 10 51:20 17
2. Adam Leasing 10 49:15 16
3. FC Broky 10 56:27 15
4. Koník Litovel 10 62:37 15
5. Hejč.berani 10 35:20 14
6. OSŽ Commando 10 36:26 13
7. Aschmeritz 10 31:25 11
8. MK Chudobín 10 36:34 8
9. 1.FC Černovír 10 32:39 7
10. Real stars 10 38:46 7
11. FC Hattrick 10 34:39 6
12. FC Jantaři 2011 10 23:48 5
13. AC Jojo United 10 20:57 5
14. FC Partyzán 10 14:84 1

Okomentuj jako první článek "Výsledky a tabulky futsalu – 10. kolo"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE