Výsledky a tabulky futsalu – 11. kolo

Brankář odkopává míč - ilustrační foto.Ilustrační foto

1.liga
SK MP Olomouc : Olpran 3:0
Real HDO : Aston Pila 98 4:0
Ajax Bělidla : Pergola 1:1
AT Beermingham : Hruš.Chořelice 3:0
Galatasaray : FC Creditas 6:6
Step Style : FC Hněvotín 3:6
SK Mrsklesy : FC Levotil 5:4

1. AT Beermingham 11 49:25 20
2. Real HDO 11 82:19 18
3. FC Hněvotín 10 71:31 18
4. Ajax Bělidla 10 49:29 14
5. Pergola 11 38:32 13
6. Step Style 11 51:35 12
7. Hruš.Chořelice 11 37:49 10
8. Aston Pila 98 11 31:43 10
9. Galatasaray 11 44:61 10
10. SK MP Olomouc 11 33:42 8
11. FC Levotil 11 29:51 8
12. Olpran 11 35:50 6
13. FC Creditas 11 22:53 3
14. SK Mrsklesy 11 31:82 2

2.liga A
Lion Sport.cz : FC Luběnice 1:2
Sokolka Horka A : Schwarzbach 2:6
FC Křídla : Rychlá rota 6:4
FC Loučany : Ditrex 12:3
FK Rozvadovice : United Players 3:6
Senice B : FC Wednesday 2:5
Moravan Cholina : PS Beton 3:3

1. Moravan Cholina 11 38:27 15
2. PS Beton 11 48:27 14
3. FC Křídla 11 49:29 14
4. FC Loučany 11 38:27 14
5. Schwarzbach 11 31:21 13
6. Lion Sport.cz 11 36:29 12
7. Senice B 11 31:33 12
8. Rychlá rota 11 41:34 10
9. United Players 11 27:27 10
10. FC Luběnice 11 31:40 10
11. Sokolka Horka A 11 35:48 8
12. FC Wednesday 11 35:49 8
13. FK Rozvadovice 11 21:38 7
14. Ditrex 11 34:66 7

2.liga B
FC Chelsea : Hlušovice 2:2
Hurikán VB : Sokol N.Svět 1:1
At.Bystrovany : MK Jívová 2:2
MS stavby : FC Skunk 4:6
FC Bubeník : Restoma 12:2
Hugo boss : Celtic 2:0
Sokol Pohořany : Mix junior 6:3

1. Hurikán VB 11 40:18 16
2. Mix junior 11 46:33 13
3. At.Bystrovany 11 26:20 13
4. MS stavby 11 44:38 13
5. Celtic 11 39:37 13
6. Sokol N.Svět 11 40:34 11
7. Restoma 11 30:37 11
8. FC Chelsea 11 38:46 11
9. FC Bubeník 11 43:35 10
10. FC Skunk 11 33:34 10
11. Sokol Pohořany 11 45:47 10
12. Hlušovice 11 25:31 10
13. Hugo boss 11 30:40 9
14. MK Jívová 11 32:61 4

3.liga A
Galacticos : Sedlisko 4:2
Jager 1878 : Háger podlahy 7:2
Sokolka Horka B : Agrometal 5:2
Henkováci : Sokol Mezice 1:1
FC Peklo N.Ves : Bažanti 3:2
SK Profit N.Ves : FC Hroší stavby 2:6

1. Galacticos 11 39:22 19
2. Sokol Mezice 10 50:11 18
3. Sokolka Horka B 10 47:21 17
4. Jager 1878 11 44:44 12
5. Henkováci 10 28:24 10
6. Agrometal 10 30:29 10
7. FC Hroší stavby 10 42:42 10
8. SK Náklo 10 30:30 10
9. Sedlisko 10 45:39 9
10. SK Profit N.Ves 10 27:26 8
11. FC Peklo N.Ves 10 24:65 4
12. Háger podlahy 9 25:46 2
13. Bažanti 9 15:47 1

3.liga B
Zelené balet : FC Fiasco 3:3
AUS Olomouc : Plantoši 0:0
Modos Olomouc : el-jambass 6:2
Raptors team : Rotor LBT 4:3
Elekt.Otáhal A : SK Kopeček 2:3
Roko Samotišky : FC Přístav 0:0

1. Raptors team 11 61:22 14
2. Modos Olomouc 11 46:18 14
3. el-jambass 11 33:23 14
4. AUS Olomouc 11 36:17 13
5. SK Kopeček 11 21:17 11
6. Rotor LBT 11 28:13 10
7. Bílý balet 10 23:23 8
8. Roko Samotišky 11 24:38 8
9. FC Fiasco 11 32:47 7
10. Zelené balet 11 19:33 6
11. Elekt.Otáhal A 11 9:55 3
12. FC Přístav 11 0:0 0
13. Plantoši 11 0:0 0
14. Naschrot 10 17:43 0

3.liga C
Foxhunters : FK Sigma Lutín 8:3
Ajax Pivodam : FK Krčmaň 3:5
NanoTrade : Rio de Blatec 1:4
Sportbar Sigma : SK Holice 4:4
Kamerun : Sokol Dubany 2:5
Pošta : Kovo Dřevo 5:5
FC Rataje : Blues rock 4:7

1. Foxhunters 11 50:22 18
2. Rio de Blatec 11 54:24 17
3. Kovo Dřevo 11 47:28 16
4. FK Krčmaň 11 52:49 14
5. SK Holice 11 47:34 13
6. Sportbar Sigma 11 42:39 13
7. Blues rock 11 52:42 12
8. Kamerun 11 47:44 12
9. Sokol Dubany 11 36:40 10
10. Pošta 11 34:39 9
11. Ajax Pivodam 11 31:44 8
12. FC Rataje 11 33:59 6
13. NanoTrade 11 26:48 4
14. FK Sigma Lutín 11 24:63 2

3.liga D
FC Holice : Elekt.Otáhal B 4:5
Mates : Geoboys 7:5
FC Podlas : Buff-belt 8:2
RoDo legendy : FK Véska 5:1
Zora club : At.Haná 1:10
Dorespo Lošov : Mlha team 2:4
Meta Pohořany : Dědečci 5:3

1. Meta Pohořany 11 41:26 16
2. Elekt.Otáhal B 11 52:43 16
3. Geoboys 11 54:39 13
4. At.Haná 11 52:41 13
5. Mates 11 43:42 13
6. FC Podlas 11 68:42 12
7. Mlha team 11 53:41 12
8. Dorespo Lošov 11 42:40 12
9. FC Holice 11 40:39 12
10. RoDo legendy 11 50:51 12
11. Buff-belt 11 41:41 9
12. Dědečci 11 43:66 5
13. FK Véska 11 37:65 5
14. Zora club 11 28:68 4

4.liga A
Zákl.Hnoyland : Buldog Unčovice 4:1
AC Karasov : Sokol Unčovice 3:0
Bulldog Pňovice : Sokol Žerotín 3:2
Dř.Pňovice : KZT Štěpánov 6:5
FC Tigers : Karpat Uničov 3:1
KMK Březové : MK Dl.Loučka 4:3
Barbar : FC Štok 3:5

1. FC Tigers 11 37:20 18
2. Sokol Unčovice 11 36:15 16
3. Dř.Pňovice 11 48:33 16
4. Zákl.Hnoyland 11 36:21 15
5. AC Karasov 11 35:23 14
6. MK Dl.Loučka 11 37:31 14
7. Buldog Unčovice 11 20:21 11
8. Karpat Uničov 11 38:37 9
9. Bulldog Pňovice 11 26:35 9
10. KZT Štěpánov 11 31:35 8
11. FC Štok 11 31:44 8
12. Barbar 11 32:44 7
13. Sokol Žerotín 11 20:37 6
14. KMK Březové 11 15:46 3

4.liga B
Académica : FC Braník 5:1
Neředín elite : Sokol Křelov B 0:0
Sokol Křelov A : FC Lutín 4:1
FC Skrbeň : FK Břuchotín 2:9
Domino : Sokol Skrbeň 10:3
SK Slatinky : SB Luběnice 3:1
Sokol Slatinky : Arsenal Loučany 3:1

1. Domino 11 63:21 18
2. Sokol Křelov A 11 37:18 14
3. FC Braník 11 36:25 14
4. FK Břuchotín 11 58:29 13
5. Arsenal Loučany 11 39:11 13
6. Sokol Slatinky 11 35:25 12
7. SK Slatinky 11 34:23 11
8. Sokol Skrbeň 11 38:37 10
9. SB Luběnice 11 22:30 10
10. Académica 11 40:55 10
11. Sokol Křelov B 11 25:34 5
12. Neředín elite 11 0:0 0
13. FC Skrbeň 11 17:73 0
14. FC Lutín 11 14:77 0

4.liga C
Inter Šternberk : Tichej koutek 3:8
Leaders : J.A.H. 2:6
Slav.Bystrovany : SK Véska 4:8
Arsenal FC : Draci 6:7
FC IJZ : Erena 0:10
Top.Bukovany : WP Rebels 4:3
Dyn.Bystrovany : Second Wave 2:5

1. Tichej koutek 11 96:39 22
2. Inter Šternberk 11 62:43 18
3. SK Véska 11 72:39 15
4. WP Rebels 11 42:43 12
5. Leaders 11 38:56 11
6. Erena 11 46:33 10
7. Top.Bukovany 11 38:40 10
8. Arsenal FC 11 37:47 10
9. Draci 11 43:56 10
10. Second Wave 11 34:39 9
11. J.A.H. 11 48:54 9
12. Dyn.Bystrovany 11 40:49 8
13. FC IJZ 11 27:48 8
14. Slav.Bystrovany 11 28:65 2

4.liga D
Alcatraz : OKL team 1:3
Kaprodrom Klub : P.balet 06 3:0
Lazce United : Red Gunners 7:2
Sokol Olšany : Red Devils 4:1
KAF Přestavlky : FC ZRTV Loko 4:1
P.balet 99 : FC Tripol 7:2
Odra : F1 U Slávka 2:3

1. Lazce United 11 65:16 20
2. Red Gunners 11 74:34 19
3. P.balet 99 11 49:25 15
4. Alcatraz 11 34:29 14
5. FC ZRTV Loko 11 57:36 13
6. Sokol Olšany 11 28:26 13
7. Kaprodrom Klub 11 42:42 11
8. F1 U Slávka 11 31:36 10
9. P.balet 06 11 37:44 9
10. OKL team 11 37:53 8
11. Red Devils 11 28:47 8
12. Odra 11 33:55 7
13. KAF Přestavlky 11 28:56 5
14. FC Tripol 11 22:66 2

4.liga E
OSŽ Commando : Hejč.berani 1:2
FC Partyzán : Chalapeňos 1:6
Adam Leasing : FC Hattrick 4:2
1.FC Černovír : FC Jantaři 2011 3:2
AC Jojo United : Aschmeritz 2:1
Koník Litovel : FC Broky 2:1
MK Chudobín : Real stars 1:1

1. Chalapeňos 11 57:21 19
2. Adam Leasing 11 53:17 18
3. Koník Litovel 11 64:38 17
4. Hejč.berani 11 37:21 16
5. FC Broky 11 57:29 15
6. OSŽ Commando 11 37:28 13
7. Aschmeritz 11 32:27 11
8. MK Chudobín 11 37:35 9
9. 1.FC Černovír 11 35:41 9
10. Real stars 11 39:47 8
11. AC Jojo United 11 22:58 7
12. FC Hattrick 11 36:43 6
13. FC Jantaři 2011 11 25:51 5
14. FC Partyzán 11 15:90 1

Okomentuj jako první článek "Výsledky a tabulky futsalu – 11. kolo"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE