Výsledky a tabulky futsalu – 12. kolo

Futsal - ilustrační foto

1.liga
FC Creditas : SK Mrsklesy 5:3
FC Hněvotín : Galatasaray 6:4
Pergola : Real HDO 0:3
AT Beermingham : SK MP Olomouc 6:3
Olpran : Ajax Bělidla 0:3
Hruš.Chořelice : FC Levotil 2:6
Aston Pila 98 : Step Style 4:12

1. AT Beermingham 12 55:28 22
2. Real HDO 12 85:19 20
3. FC Hněvotín 11 77:35 20
4. Ajax Bělidla 11 52:29 16
5. Step Style 12 63:39 14
6. Pergola 12 38:35 13
7. Hruš.Chořelice 12 39:55 10
8. FC Levotil 12 35:53 10
9. Galatasaray 12 48:67 10
10. Aston Pila 98 12 35:55 10
11. SK MP Olomouc 12 36:48 8
12. Olpran 12 35:53 6
13. FC Creditas 12 27:56 5
14. SK Mrsklesy 12 34:87 2

2.liga A
Ditrex : Schwarzbach 5:2
FC Wednesday : Sokolka Horka A 0:4
Rychlá rota : Lion Sport.cz 5:4
United Players : Senice B 6:3
PS Beton : FC Křídla 3:3
FC Loučany : Moravan Cholina 2:7
FC Luběnice : FK Rozvadovice 2:5

1. Moravan Cholina 12 45:29 17
2. PS Beton 12 51:30 15
3. FC Křídla 12 52:32 15
4. FC Loučany 12 40:34 14
5. Schwarzbach 12 33:26 13
6. Rychlá rota 12 46:38 12
7. Lion Sport.cz 12 40:34 12
8. United Players 12 33:30 12
9. Senice B 12 34:39 12
10. Sokolka Horka A 12 39:48 10
11. FC Luběnice 12 33:45 10
12. FK Rozvadovice 12 26:40 9
13. Ditrex 12 39:68 9
14. FC Wednesday 12 35:53 8

2.liga B
Sokol N.Svět : MS stavby 6:2
Mix junior : At.Bystrovany 5:1
Hlušovice : MK Jívová 6:5
FC Chelsea : FC Bubeník 4:5
FC Skunk : Hugo boss 4:7
Celtic : Sokol Pohořany 2:5
Restoma : Hurikán VB 2:2

1. Hurikán VB 12 42:20 17
2. Mix junior 12 51:34 15
3. Sokol N.Svět 12 46:36 13
4. At.Bystrovany 12 27:25 13
5. MS stavby 12 46:44 13
6. Celtic 12 41:42 13
7. FC Bubeník 12 48:39 12
8. Sokol Pohořany 12 50:49 12
9. Hlušovice 12 31:36 12
10. Restoma 12 32:39 12
11. Hugo boss 12 37:44 11
12. FC Chelsea 12 42:51 11
13. FC Skunk 12 37:41 10
14. MK Jívová 12 37:67 4

3.liga A
Háger podlahy : Galacticos 2:6
Sedlisko : SK Profit N.Ves 1:7
SK Náklo : Agrometal 5:3
FC Hroší stavby : FC Peklo N.Ves 5:4
Sokol Mezice : Sokolka Horka B 1:1

1. Galacticos 12 45:24 21
2. Sokol Mezice 11 51:12 19
3. Sokolka Horka B 11 48:22 18
4. SK Náklo 11 35:33 12
5. FC Hroší stavby 11 47:46 12
6. Jager 1878 11 44:44 12
7. SK Profit N.Ves 11 34:27 10
8. Henkováci 10 28:24 10
9. Agrometal 11 33:34 10
10. Sedlisko 11 46:46 9
11. FC Peklo N.Ves 11 28:70 4
12. Háger podlahy 10 27:52 2
13. Bažanti 9 15:47 1

3.liga B
Modos Olomouc : Raptors team 5:1
Naschrot : AUS Olomouc 2:5
Rotor LBT : Zelené balet 0:0
FC Přístav : Elekt.Otáhal A 0:0
FC Fiasco : Roko Samotišky 6:6
SK Kopeček : Bílý balet 0:0
el-jambass : Plantoši 0:0

1. Modos Olomouc 12 48:18 14
2. el-jambass 12 33:23 14
3. AUS Olomouc 12 36:16 13
4. Raptors team 12 57:26 12
5. Rotor LBT 12 27:11 11
6. SK Kopeček 12 21:17 11
7. FC Fiasco 12 36:46 8
8. Zelené balet 12 18:31 7
9. Roko Samotišky 12 24:41 7
10. Elekt.Otáhal A 12 9:51 3
11. FC Přístav 12 0:0 0
12. Bílý balet 12 0:0 0
13. Plantoši 12 0:0 0
14. Naschrot 12 19:48 0

3.liga C
Foxhunters : Ajax Pivodam 9:4
SK Holice : Pošta 8:3
Kovo Dřevo : FC Rataje 3:0
FK Sigma Lutín : Sokol Dubany 6:1
Rio de Blatec : Sportbar Sigma 9:1
FK Krčmaň : NanoTrade 5:4
Blues rock : Kamerun 6:1

1. Foxhunters 12 59:26 20
2. Rio de Blatec 12 63:25 19
3. Kovo Dřevo 12 50:28 18
4. FK Krčmaň 12 57:53 16
5. SK Holice 12 55:37 15
6. Blues rock 12 58:43 14
7. Sportbar Sigma 12 43:48 13
8. Kamerun 12 48:50 12
9. Sokol Dubany 12 37:46 10
10. Pošta 12 37:47 9
11. Ajax Pivodam 12 35:53 8
12. FC Rataje 12 33:62 6
13. NanoTrade 12 30:53 4
14. FK Sigma Lutín 12 30:64 4

3.liga D
Geoboys : Zora club 9:2
Mlha team : FK Véska 10:3
Elekt.Otáhal B : FC Podlas 5:7
Buff-belt : Mates 4:4
Dědečci : RoDo legendy 0:6
At.Haná : Meta Pohořany 2:3
Dorespo Lošov : FC Holice 1:2

1. Meta Pohořany 12 44:28 18
2. Elekt.Otáhal B 12 57:50 16
3. Geoboys 12 63:41 15
4. FC Podlas 12 75:47 14
5. Mlha team 12 63:44 14
6. RoDo legendy 12 56:51 14
7. FC Holice 12 42:40 14
8. Mates 12 47:46 14
9. At.Haná 12 54:44 13
10. Dorespo Lošov 12 43:42 12
11. Buff-belt 12 45:45 10
12. Dědečci 12 43:72 5
13. FK Véska 12 40:75 5
14. Zora club 12 30:77 4

4.liga A
MK Dl.Loučka : FC Tigers 2:1
Zákl.Hnoyland : Dř.Pňovice 4:3
Karpat Uničov : AC Karasov 5:3
Sokol Žerotín : KMK Březové 6:4
Buldog Unčovice : FC Štok 1:3
Sokol Unčovice : Barbar 1:0

1. Sokol Unčovice 12 37:15 18
2. FC Tigers 12 38:22 18
3. Zákl.Hnoyland 12 40:24 17
4. Dř.Pňovice 12 51:37 16
5. MK Dl.Loučka 12 39:32 16
6. AC Karasov 12 38:28 14
7. Karpat Uničov 12 43:40 11
8. Buldog Unčovice 12 21:24 11
9. FC Štok 12 34:45 10
10. Bulldog Pňovice 11 26:35 9
11. KZT Štěpánov 11 31:35 8
12. Sokol Žerotín 12 26:41 8
13. Barbar 12 32:45 7
14. KMK Březové 12 19:52 3

4.liga B
Neředín elite : Sokol Křelov A 0:0
Sokol Skrbeň : Académica 1:5
Sokol Křelov B : FC Braník 5:4
FK Břuchotín : SK Slatinky 5:3
Arsenal Loučany : Domino 6:6
FC Lutín : FC Skrbeň 7:5
SB Luběnice : Sokol Slatinky 6:6

1. Domino 12 69:27 19
2. FK Břuchotín 12 63:32 15
3. Arsenal Loučany 12 45:17 14
4. Sokol Křelov A 12 37:18 14
5. FC Braník 12 40:30 14
6. Sokol Slatinky 12 41:31 13
7. Académica 12 45:56 12
8. SK Slatinky 12 37:28 11
9. SB Luběnice 12 28:36 11
10. Sokol Skrbeň 12 39:42 10
11. Sokol Křelov B 12 30:38 7
12. FC Lutín 12 21:82 2
13. Neředín elite 12 0:0 0
14. FC Skrbeň 12 22:80 0

4.liga C
Draci : Top.Bukovany 6:4
J.A.H. : Inter Šternberk 3:13
Second Wave : SK Véska 8:4
Erena : Slav.Bystrovany 10:0
Dyn.Bystrovany : Arsenal FC 4:8
Tichej koutek : FC IJZ 8:5
WP Rebels : Leaders 11:0

1. Tichej koutek 12 104:44 24
2. Inter Šternberk 12 75:46 20
3. SK Véska 12 76:47 15
4. WP Rebels 12 53:43 14
5. Erena 12 56:33 12
6. Arsenal FC 12 45:51 12
7. Draci 12 49:60 12
8. Second Wave 12 42:43 11
9. Leaders 12 38:67 11
10. Top.Bukovany 12 42:46 10
11. J.A.H. 12 51:67 9
12. Dyn.Bystrovany 12 44:57 8
13. FC IJZ 12 32:56 8
14. Slav.Bystrovany 12 28:75 2

4.liga D
OKL team : Odra 4:6
FC Tripol : Kaprodrom Klub 0:3
Red Devils : Red Gunners 0:3
FC ZRTV Loko : Lazce United 0:3
F1 U Slávka : P.balet 99 2:4
Sokol Olšany : Alcatraz 6:2
P.balet 06 : KAF Přestavlky 8:4

1. Lazce United 12 68:16 22
2. Red Gunners 12 77:34 21
3. P.balet 99 12 53:27 17
4. Sokol Olšany 12 34:28 15
5. Alcatraz 12 36:35 14
6. FC ZRTV Loko 12 57:39 13
7. Kaprodrom Klub 12 45:42 13
8. P.balet 06 12 45:48 11
9. F1 U Slávka 12 33:40 10
10. Odra 12 39:59 9
11. OKL team 12 41:59 8
12. Red Devils 12 28:50 8
13. KAF Přestavlky 12 32:64 5
14. FC Tripol 12 22:69 2

4.liga E
FC Broky : MK Chudobín 1:4
Hejč.berani : Adam Leasing 1:2
1.FC Černovír : FC Partyzán 6:1
FC Hattrick : Koník Litovel 7:1
Chalapeňos : OSŽ Commando 4:0
FC Jantaři 2011 : Aschmeritz 0:3
Real stars : AC Jojo United 7:2

1. Chalapeňos 12 61:21 21
2. Adam Leasing 12 55:18 20
3. Koník Litovel 12 65:45 17
4. Hejč.berani 12 38:23 16
5. FC Broky 12 58:33 15
6. Aschmeritz 12 35:27 13
7. OSŽ Commando 12 37:32 13
8. MK Chudobín 12 41:36 11
9. 1.FC Černovír 12 41:42 11
10. Real stars 12 46:49 10
11. FC Hattrick 12 43:44 8
12. AC Jojo United 12 24:65 7
13. FC Jantaři 2011 12 25:54 5
14. FC Partyzán 12 16:96 1

Okomentuj jako první článek "Výsledky a tabulky futsalu – 12. kolo"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE