Výsledky a tabulky futsalu – 13. kolo

SFMO

1.liga
SK MP Olomouc : Hruš.Chořelice 4:3
Real HDO : Olpran 8:0
Ajax Bělidla : AT Beermingham 3:2
Galatasaray : Aston Pila 98 5:5
Step Style : Pergola 3:1
SK Mrsklesy : FC Hněvotín 4:11
FC Levotil : FC Creditas 9:4

1. Real HDO 13 93:19 22
2. FC Hněvotín 13 91:43 22
3. AT Beermingham 13 57:31 22
4. Ajax Bělidla 13 59:34 20
5. Step Style 13 66:40 16
6. Pergola 13 39:38 13
7. FC Levotil 13 44:57 12
8. Galatasaray 13 53:72 11
9. Aston Pila 98 13 40:60 11
10. SK MP Olomouc 13 40:51 10
11. Hruš.Chořelice 13 42:59 10
12. Olpran 13 35:61 6
13. FC Creditas 13 31:65 5
14. SK Mrsklesy 13 38:98 2

2.liga A
Lion Sport.cz : PS Beton 5:3
Sokolka Horka A : United Players 4:6
FC Křídla : FC Loučany 7:5
FK Rozvadovice : Rychlá rota 0:5
Senice B : FC Luběnice 2:2
Schwarzbach : FC Wednesday 8:3

1. FC Křídla 13 59:37 17
2. Moravan Cholina 13 47:33 17
3. PS Beton 13 54:35 15
4. Schwarzbach 13 41:29 15
5. Rychlá rota 13 51:38 14
6. Lion Sport.cz 13 45:37 14
7. United Players 13 39:34 14
8. FC Loučany 13 45:41 14
9. Senice B 13 36:41 13
10. FC Luběnice 13 35:47 11
11. Ditrex 13 43:70 11
12. Sokolka Horka A 13 43:54 10
13. FK Rozvadovice 13 26:45 9
14. FC Wednesday 13 38:61 8

2.liga B
Hurikán VB : FC Chelsea 6:3
At.Bystrovany : Celtic 3:3
MS stavby : Restoma 7:3
FC Bubeník : Hlušovice 2:3
MK Jívová : Mix junior 1:4
Hugo boss : Sokol N.Svět 3:1

1. Hurikán VB 13 48:23 19
2. Mix junior 13 55:35 17
3. MS stavby 13 53:47 15
4. Sokol Pohořany 13 55:49 14
5. At.Bystrovany 13 30:28 14
6. Celtic 13 44:45 14
7. Hlušovice 13 34:38 14
8. Sokol N.Svět 13 47:39 13
9. Hugo boss 13 40:45 13
10. FC Bubeník 13 50:42 12
11. Restoma 13 35:46 12
12. FC Chelsea 13 45:57 11
13. FC Skunk 13 37:46 10
14. MK Jívová 13 38:71 4

3.liga A
Jager 1878 : SK Náklo 5:3
Sokolka Horka B : Bažanti 8:2
Agrometal : Sokol Mezice 2:8

1. Sokol Mezice 12 59:14 21
2. Galacticos 12 45:24 21
3. Sokolka Horka B 12 56:24 20
4. FC Hroší stavby 12 53:48 14
5. Jager 1878 12 49:47 14
6. SK Profit N.Ves 12 39:28 12
7. SK Náklo 12 38:38 12
8. Henkováci 11 30:30 10
9. Agrometal 12 35:42 10
10. Sedlisko 11 46:46 9
11. FC Peklo N.Ves 11 28:70 4
12. Bažanti 11 21:58 3
13. Háger podlahy 12 31:61 2

3.liga B
Zelené balet : Modos Olomouc 0:5
AUS Olomouc : SK Kopeček 7:1
Raptors team : el-jambass 3:8
Elekt.Otáhal A : FC Fiasco 9:7

1. Modos Olomouc 13 53:18 16
2. el-jambass 13 41:26 16
3. AUS Olomouc 13 43:17 15
4. Rotor LBT 13 31:12 13
5. Raptors team 13 60:34 12
6. SK Kopeček 13 22:24 11
7. FC Fiasco 13 43:55 8
8. Zelené balet 13 18:36 7
9. Roko Samotišky 13 25:45 7
10. Elekt.Otáhal A 13 18:58 5
11. FC Přístav 13 0:0 0
12. Bílý balet 13 0:0 0
13. Plantoši 13 0:0 0
14. Naschrot 13 19:48 0

3.liga C
Ajax Pivodam : FK Sigma Lutín 2:8
NanoTrade : Foxhunters 0:3
Sportbar Sigma : FK Krčmaň 3:4
Sokol Dubany : Blues rock 3:3

1. Foxhunters 13 62:26 22
2. Rio de Blatec 13 68:29 21
3. Kovo Dřevo 13 56:35 18
4. FK Krčmaň 13 61:56 18
5. SK Holice 13 59:37 17
6. Blues rock 13 61:46 15
7. Kamerun 13 55:56 14
8. Sportbar Sigma 13 46:52 13
9. Sokol Dubany 13 40:49 11
10. Pošta 13 41:52 9
11. Ajax Pivodam 13 37:61 8
12. FK Sigma Lutín 13 38:66 6
13. FC Rataje 13 33:66 6
14. NanoTrade 13 30:56 4

3.liga D
Mates : Elekt.Otáhal B 4:4
FC Holice : Mlha team 6:4
FC Podlas : Dorespo Lošov 8:0
RoDo legendy : At.Haná 4:5
FK Véska : Dědečci 5:5

1. Meta Pohořany 13 49:32 20
2. Elekt.Otáhal B 13 61:54 17
3. FC Podlas 13 83:47 16
4. FC Holice 13 48:44 16
5. Geoboys 13 67:46 15
6. At.Haná 13 59:48 15
7. Mates 13 51:50 15
8. Mlha team 13 67:50 14
9. RoDo legendy 13 60:56 14
10. Buff-belt 13 54:46 12
11. Dorespo Lošov 13 43:50 12
12. Dědečci 13 48:77 6
13. FK Véska 13 45:80 6
14. Zora club 13 31:86 4

4.liga A
AC Karasov : MK Dl.Loučka 2:2
Bulldog Pňovice : Zákl.Hnoyland 4:1
Dř.Pňovice : Buldog Unčovice 3:3
FC Tigers : Sokol Žerotín 1:2

1. Sokol Unčovice 13 41:17 20
2. FC Tigers 13 39:24 18
3. Dř.Pňovice 13 54:40 17
4. Zákl.Hnoyland 13 41:28 17
5. MK Dl.Loučka 13 41:34 17
6. AC Karasov 13 40:30 15
7. Bulldog Pňovice 13 38:38 13
8. Buldog Unčovice 13 24:27 12
9. Karpat Uničov 13 45:44 11
10. FC Štok 13 36:49 10
11. Sokol Žerotín 13 28:42 10
12. Barbar 13 36:47 9
13. KZT Štěpánov 13 35:46 8
14. KMK Březové 13 22:54 5

4.liga B
Académica : Arsenal Loučany 3:6
Sokol Křelov A : Sokol Křelov B 8:3
FC Skrbeň : Neředín elite 0:0
Domino : SB Luběnice 6:0

1. Domino 13 75:27 21
2. FK Břuchotín 13 67:35 17
3. Arsenal Loučany 13 51:20 16
4. Sokol Křelov A 13 45:21 16
5. FC Braník 13 45:30 16
6. SK Slatinky 13 44:30 13
7. Sokol Slatinky 13 44:35 13
8. Académica 13 48:62 12
9. SB Luběnice 13 28:42 11
10. Sokol Skrbeň 13 39:47 10
11. Sokol Křelov B 13 33:46 7
12. FC Lutín 13 23:89 2
13. Neředín elite 13 0:0 0
14. FC Skrbeň 13 22:80 0

4.liga C
Inter Šternberk : WP Rebels 15:4
Leaders : Draci 4:3
Slav.Bystrovany : Tichej koutek 3:7
Arsenal FC : Second Wave 1:1
FC IJZ : J.A.H. 3:0

1. Tichej koutek 13 111:47 26
2. Inter Šternberk 13 90:50 22
3. SK Véska 13 81:52 16
4. WP Rebels 13 57:58 14
5. Erena 13 61:38 13
6. Arsenal FC 13 46:52 13
7. Leaders 13 42:70 13
8. Second Wave 13 43:44 12
9. Draci 13 52:64 12
10. Top.Bukovany 13 47:51 11
11. FC IJZ 13 35:56 10
12. Dyn.Bystrovany 13 49:62 9
13. J.A.H. 13 51:70 9
14. Slav.Bystrovany 13 31:82 2

4.liga D
Kaprodrom Klub : F1 U Slávka 1:4
Alcatraz : Red Devils 4:2
Lazce United : P.balet 06 12:7

1. Lazce United 13 80:23 24
2. Red Gunners 13 79:36 22
3. P.balet 99 13 61:30 19
4. Sokol Olšany 13 39:31 17
5. Alcatraz 13 40:37 16
6. FC ZRTV Loko 13 59:41 14
7. Kaprodrom Klub 13 46:46 13
8. F1 U Slávka 13 37:41 12
9. P.balet 06 13 52:60 11
10. Odra 13 42:64 9
11. OKL team 13 44:67 8
12. Red Devils 13 30:54 8
13. KAF Přestavlky 13 33:66 5
14. FC Tripol 13 24:70 4

4.liga E
OSŽ Commando : 1.FC Černovír 5:6
FC Partyzán : FC Jantaři 2011 2:5
Adam Leasing : Chalapeňos 1:3
AC Jojo United : FC Broky 5:8
Koník Litovel : Hejč.berani 4:3

1. Chalapeňos 13 64:22 23
2. Adam Leasing 13 56:21 20
3. Koník Litovel 13 69:48 19
4. FC Broky 13 66:38 17
5. Hejč.berani 13 41:27 16
6. Aschmeritz 12 35:27 13
7. OSŽ Commando 13 42:38 13
8. 1.FC Černovír 13 47:47 13
9. MK Chudobín 13 43:38 12
10. Real stars 12 46:49 10
11. FC Hattrick 13 45:46 9
12. FC Jantaři 2011 13 30:56 7
13. AC Jojo United 13 29:73 7
14. FC Partyzán 13 18:101 1

Okomentuj jako první článek "Výsledky a tabulky futsalu – 13. kolo"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE