Výsledky a tabulky futsalu – 2. kolo

Ilustrační foto

1.liga
FC Creditas – FC Hněvotín 1:6
Real HDO – SK MP Olomouc 5:1
Hruš. Chořelice – Ajax Bělidla 5:3
Galatasaray – Olpran 5:2
FC Levotil – Aston Pila 98 2:7
SK Mrsklesy – Pergola 4:6

1. FC Hněvotín 2 14:3 4
2. Aston Pila 98 2 12:3 4
3. Pergola 2 14:5 4
4. Hruš.Chořelice 2 6:4 3
5. Real HDO 2 7:4 2
6. AT Beermingham 1 3:2 2
7. Olpran 2 7:9 2
8. Galatasaray 2 6:10 2
9. Ajax Bělidla 2 8:10 1
10. SK MP Olomouc 2 6:10 1
11. FC Creditas 2 2:7 1
12. Step Style 1 4:5 0
13. SK Mrsklesy 2 5:11 0
14. FC Levotil 2 4:15 0

2.liga A
Ditrex – FC Křídla 1:7
FC Wednesday – United Players 6:3
Lion Sport.cz – Moravan Cholina 5:0
Sokolka Horka A – Rychlá rota 0:8
Senice B – PS Beton 4:2
Schwarzbach – FC Luběnice 2:1
FK Rozvadovice – FC Loučany 1:4

1. FC Wednesday 2 18:7 4
2. Lion Sport.cz 2 9:2 4
3. Senice B 2 7:4 4
4. FC Křídla 2 11:5 3
5. Rychlá rota 2 10:3 2
6. PS Beton 2 8:5 2
7. Schwarzbach 1 2:1 2
8. FC Loučany 2 6:5 2
9. Sokolka Horka A 2 7:11 2
10. Moravan Cholina 2 4:9 1
11. United Players 1 3:6 0
12. FC Luběnice 2 4:9 0
13. FK Rozvadovice 2 2:10 0
14. Ditrex 2 5:19 0

2.liga B
Mix junior – Celtic 7:8
Hlušovice – Hurikán VB 2:1
At.Bystrovany – Sokol N.Svět 3:2
MS stavby – FC Bubeník 3:2
Hugo boss – FC Chelsea 3:5
MK Jívová – FC Skunk 1:4

1. FC Skunk 2 6:2 4
2. MS stavby 2 11:7 4
3. Hlušovice 2 5:4 3
4. Celtic 2 11:10 3
5. Sokol N.Svět 2 13:5 2
6. Hurikán VB 2 7:3 2
7. At.Bystrovany 2 4:4 2
8. FC Chelsea 2 10:11 2
9. Sokol Pohořany 2 7:12 2
10. Mix junior 2 10:11 1
11. Hugo boss 2 5:7 1
12. MK Jívová 2 4:7 1
13. Restoma 2 3:7 1
14. FC Bubeník 2 3:9 0

Sokol Pohořany – Restoma 5:1

3.liga A
Sokolka Horka B – Sedlisko 7:3
Henkováci – Háger podlahy 4:2
SK Náklo – Galacticos 1:1
Agrometal – FC Hroší stavby 6:1
SK Profit N.Ves – Jager 1878 4:4
Sokol Mezice – Bažanti 10:1

1. Sokol Mezice 2 15:3 4
2. Agrometal 2 9:2 4
3. Sokolka Horka B 2 11:5 4
4. Henkováci 2 6:4 3
5. Galacticos 2 2:1 3
6. FC Peklo N.Ves 1 4:2 2
7. SK Profit N.Ves 1 4:4 1
8. Jager 1878 2 4:5 1
9. SK Náklo 2 3:6 1
10. Sedlisko 2 5:9 1
11. Háger podlahy 2 4:8 0
12. FC Hroší stavby 2 3:10 0
13. Bažanti 2 2:13 0

3.liga B
RK Dachi – FC Fiasco 4:2
Elekt.Otáhal A – Modos Olomouc 1:10
Naschrot – SK Kopeček 0:3
Roko Samotišky – Raptors team 1:4
el-jambass – Zelené balet 5:3
Plantoši – FC Přístav 10:2
Bílý balet – Rotor LBT 2:1

1. Modos Olomouc 2 19:4 4
2. Raptors team 2 15:1 4
3. Bílý balet 2 9:3 4
4. el-jambass 2 10:5 4
5. Plantoši 2 12:4 3
6. SK Kopeček 2 5:2 3
7. Rotor LBT 2 5:2 2
8. RK Dachi 2 6:6 2
9. FC Přístav 2 6:12 2
10. Naschrot 2 2:8 0
11. FC Fiasco 2 4:11 0
12. Roko Samotišky 2 4:13 0
13. Zelené balet 2 3:16 0
14. Elekt.Otáhal A 2 1:14 0

3.liga C
Sokol Dubany – SK Holice 0:4
Kamerun – Rio de Blatec 2:5
FK Sigma Lutín – NanoTrade 2:1
Sportbar Sigma – Ajax Pivodam 4:5
Pošta – Foxhunters 3:4
FC Rataje – FK Krčmaň 4:6
Blues rock – Kovo Dřevo 3:4

1. Rio de Blatec 2 16:3 4
2. FK Krčmaň 2 11:5 4
3. Blues rock 2 11:7 2
4. SK Holice 2 7:6 2
5. Foxhunters 2 7:7 2
6. Ajax Pivodam 2 8:8 2
7. NanoTrade 2 5:5 2
8. Sportbar Sigma 2 8:8 2
9. Kamerun 2 8:8 2
10. Sokol Dubany 2 5:6 2
11. Kovo Dřevo 2 6:8 2
12. FK Sigma Lutín 2 5:9 2
13. Pošta 2 4:9 0
14. FC Rataje 2 5:17 0

3.liga D
Mates – FC Holice 6:5
Mlha team – FC Podlas 5:4
Dědečci – At.Haná 8:10
RoDo legendy – Buff-belt 4:3
FK Véska – Geoboys 2:7
Meta Pohořany – Elekt.Otáhal B 5:1

1. Geoboys 2 16:5 4
2. Mlha team 2 12:11 3
3. Buff-belt 2 10:6 2
4. FC Holice 2 11:8 2
5. Dorespo Lošov 1 3:1 2
6. At.Haná 2 14:13 2
7. Mates 2 7:8 2
8. Meta Pohořany 2 7:8 2
9. Elekt.Otáhal B 2 4:5 2
10. FK Véska 2 7:11 2
11. RoDo legendy 2 7:12 2
12. Dědečci 2 15:17 1
13. Zora club 1 0:3 0
14. FC Podlas 2 6:11 0

4.liga A
FC Štok – MK Dl.Loučka 1:3
KMK Březové – Dř.Pňovice 0:2
AC Karasov – KZT Štěpánov 4:0
FC Tigers – Zákl.Hnoyland 3:1
Buldog Unčovice – Bulldog Pňovice 3:0
Sokol Unčovice – Karpat Uničov 8:1
Barbar – Sokol Žerotín 2:4

1. Dř.Pňovice 2 7:1 4
2. FC Tigers 2 6:3 4
3. Sokol Žerotín 2 7:4 4
4. Sokol Unčovice 2 9:2 3
5. Buldog Unčovice 2 4:1 3
6. MK Dl.Loučka 2 5:3 3
7. AC Karasov 2 6:3 2
8. Zákl.Hnoyland 2 7:5 2
9. Karpat Uničov 2 7:9 2
10. Barbar 2 4:6 1
11. KZT Štěpánov 2 2:7 0
12. KMK Březové 2 2:8 0
13. FC Štok 2 2:9 0
14. Bulldog Pňovice 2 1:8 0

4.liga B
Académica – FK Břuchotín 5:2
Sokol Křelov B – FC Skrbeň 8:1
Sokol Skrbeň – Arsenal Loučany 0:5
Domino – FC Lutín 12:3
FC Braník – SB Luběnice 5:1
SK Slatinky – Sokol Křelov A 3:2
Sokol Slatinky – Neředín elite 7:3

1. Sokol Slatinky 2 9:3 4
2. FC Braník 2 6:1 4
3. Domino 2 15:8 2
4. Arsenal Loučany 2 5:1 2
5. Sokol Skrbeň 2 9:6 2
6. Sokol Křelov A 2 5:3 2
7. Académica 2 8:6 2
8. SK Slatinky 2 8:8 2
9. Sokol Křelov B 2 9:10 2
10. FK Břuchotín 2 7:8 2
11. Neředín elite 2 9:12 2
12. SB Luběnice 2 5:8 2
13. FC Skrbeň 2 1:11 0
14. FC Lutín 2 3:14 0

4.liga C
SK Véska – J.A.H. 12:8
Leaders – Arsenal FC 2:10
Inter Šternberk – Dyn.Bystrovany 6:4
Slav.Bystrovany – WP Rebels 2:2
FC IJZ – Draci 3:1
Second Wave – Top.Bukovany 2:1
Erena – Tichej koutek 5:6

1. Arsenal FC 2 15:6 4
2. Inter Šternberk 2 14:7 4
3. Tichej koutek 2 14:9 4
4. Second Wave 2 6:3 4
5. WP Rebels 2 7:6 3
6. FC IJZ 2 7:6 2
7. J.A.H. 2 14:14 2
8. SK Véska 2 16:16 2
9. Leaders 2 7:13 2
10. Slav.Bystrovany 2 4:8 1
11. Top.Bukovany 2 5:7 0
12. Erena 2 7:10 0
13. Dyn.Bystrovany 2 7:11 0
14. Draci 2 4:11 0

4.liga D
Kaprodrom Klub – Sokol Olšany 2:2
FC ZRTV Loko – P.balet 06 8:3
Red Devils – Odra 2:2
P.balet 99 – Alcatraz 5:1
Lazce United – F1 U Slávka 7:1
KAF Přestavlky – OKL team 3:6

1. Lazce United 2 14:5 4
2. FC ZRTV Loko 2 10:4 4
3. P.balet 99 2 7:3 3
4. Kaprodrom Klub 2 6:4 3
5. F1 U Slávka 2 11:9 2
6. OKL team 2 8:7 2
7. Sokol Olšany 2 4:4 2
8. Alcatraz 2 6:7 2
9. Red Devils 2 3:4 1
10. Odra 2 4:7 1
11. Red Gunners 0 0:0 0
12. FC Tripol 1 4:7 0
13. P.balet 06 1 3:8 0
14. KAF Přestavlky 2 5:16 0

4.liga E
Adam Leasing – FC Partyzán 12:1
MK Chudobín – Chalapeňos 2:4
AC Jojo United – Hejč.berani 2:5
Koník Litovel – 1.FC Černovír 5:2
FC Jantaři 2011 – OSŽ Commando 4:3

1. Adam Leasing 2 15:3 4
2. Chalapeňos 2 14:6 4
3. Hejč.berani 2 10:5 4
4. FC Jantaři 2011 2 8:7 3
5. FC Broky 1 5:0 2
6. OSŽ Commando 2 6:4 2
7. AC Jojo United 2 5:5 2
8. Koník Litovel 2 9:12 2
9. Real stars 1 4:4 1
10. FC Hattrick 1 0:3 0
11. MK Chudobín 2 5:9 0
12. 1.FC Černovír 2 4:8 0
13. Aschmeritz 1 0:5 0
14. FC Partyzán 2 1:15 0

Okomentuj jako první článek "Výsledky a tabulky futsalu – 2. kolo"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE