Výsledky a tabulky futsalu – 3. kolo

Další kolo DDsport ligyTurnaj na Nových Sadech

1.liga
SK MP Olomouc – Step Style 1:4
Ajax Bělidla – Real HDO 6:5
FC Hněvotín – Hruš.Chořelice 8:4
Pergola – FC Levotil 1:4
AT Beermingham – Galatasaray 4:0
Olpran – SK Mrsklesy 4:2
Aston Pila 98 – FC Creditas 4:2

1. FC Hněvotín 3 22:7 6
2. Aston Pila 98 3 16:5 6
3. Pergola 3 15:9 4
4. AT Beermingham 2 7:2 4
5. Olpran 3 11:11 4
6. Ajax Bělidla 3 14:15 3
7. Hruš.Chořelice 3 10:12 3
8. Step Style 2 8:6 2
9. Real HDO 3 12:10 2
10. FC Levotil 3 8:16 2
11. Galatasaray 3 6:14 2
12. SK MP Olomouc 3 7:14 1
13. FC Creditas 3 4:11 1
14. SK Mrsklesy 3 7:15 0

2.liga A
Rychlá rota – Schwarzbach 6:1
United Players – Ditrex 3:0
Moravan Cholina – FK Rozvadovice 6:4
PS Beton – Sokolka Horka A 8:2
FC Křídla – Lion Sport.cz 2:4
FC Luběnice – FC Wednesday 4:2

1. Lion Sport.cz 3 13:4 6
2. Rychlá rota 3 16:4 4
3. PS Beton 3 16:7 4
4. FC Wednesday 3 20:11 4
5. Senice B 2 7:4 4
6. Schwarzbach 3 6:7 4
7. FC Křídla 3 13:9 3
8. Moravan Cholina 3 10:13 3
9. FC Loučany 2 6:5 2
10. FC Luběnice 3 8:11 2
11. United Players 3 6:9 2
12. Sokolka Horka A 3 9:19 2
13. FK Rozvadovice 3 6:16 0
14. Ditrex 3 5:22 0

2.liga B
Sokol N.Svět – MK Jívová 4:3
FC Skunk – Mix junior 1:3
Hurikán VB – MS stavby 3:5
FC Bubeník – Hugo boss 3:2
Celtic – Hlušovice 2:2
Restoma – At.Bystrovany 1:1

1. MS stavby 3 11:5 6
2. Sokol N.Svět 3 17:8 4
3. FC Skunk 3 7:5 4
4. Restoma 3 5:4 4
5. Hlušovice 3 7:6 4
6. Celtic 3 13:12 4
7. Hugo boss 3 7:5 3
8. Mix junior 3 13:12 3
9. At.Bystrovany 3 5:5 3
10. Hurikán VB 3 10:8 2
11. FC Bubeník 3 6:11 2
12. MK Jívová 3 7:11 1
13. FC Chelsea 2 0:6 0
14. Sokol Pohořany 2 3:13 0

3.liga A
Galacticos – SK Profit N.Ves 4:4
Bažanti – SK Náklo 0:4
Jager 1878 – FC Peklo N.Ves 9:5
Háger podlahy – Sokolka Horka B 4:6
Sedlisko – Agrometal 2:3
FC Hroší stavby – Sokol Mezice 1:4

1. Sokol Mezice 3 19:4 6
2. Agrometal 3 12:4 6
3. Sokolka Horka B 3 17:9 6
4. Galacticos 3 6:5 4
5. Jager 1878 3 13:10 3
6. Henkováci 2 6:4 3
7. SK Náklo 3 7:6 3
8. SK Profit N.Ves 2 8:8 2
9. FC Peklo N.Ves 2 9:11 2
10. Sedlisko 3 7:12 1
11. Háger podlahy 3 8:14 0
12. FC Hroší stavby 3 4:14 0
13. Bažanti 3 2:17 0

3.liga B
Modos Olomouc – Bílý balet 3:1
Raptors team – Elekt.Otáhal A 15:1
SK Kopeček – el-jambass 1:3
Rotor LBT – AUS Olomouc 4:1
FC Fiasco – Plantoši 3:4

1. Raptors team 3 30:2 6
2. Modos Olomouc 3 22:5 6
3. el-jambass 3 13:6 6
4. Plantoši 3 16:7 5
5. Rotor LBT 3 9:3 4
6. Bílý balet 3 10:6 4
7. SK Kopeček 3 6:5 3
8. AUS Olomouc 3 7:10 2
9. FC Přístav 2 6:12 2
10. Naschrot 2 2:8 0
11. FC Fiasco 3 7:15 0
12. Roko Samotišky 2 4:13 0
13. Zelené balet 2 3:16 0
14. Elekt.Otáhal A 3 2:29 0

3.liga C
Foxhunters – FC Rataje 8:0
SK Holice – Blues rock 1:7
Ajax Pivodam – Pošta 4:2
Rio de Blatec – Sokol Dubany 5:1
Kovo Dřevo – FK Sigma Lutín 7:3
FK Krčmaň – Kamerun 1:7
NanoTrade – Sportbar Sigma 2:3

1. Rio de Blatec 3 21:4 6
2. Blues rock 3 18:8 4
3. Foxhunters 3 15:7 4
4. Kamerun 3 15:9 4
5. Ajax Pivodam 3 12:10 4
6. Kovo Dřevo 3 13:11 4
7. Sportbar Sigma 3 11:10 4
8. FK Krčmaň 3 12:12 4
9. NanoTrade 3 7:8 2
10. SK Holice 3 8:13 2
11. Sokol Dubany 3 6:11 2
12. FK Sigma Lutín 3 8:16 2
13. Pošta 3 6:13 0
14. FC Rataje 3 5:25 0

3.liga D
FC Holice – Zora club 4:2
Geoboys – Dědečci 3:5
Elekt.Otáhal B – RoDo legendy 8:7
FC Podlas – Mates 2:4
Buff-belt – FK Véska 5:4
At.Haná – Mlha team 6:4

1. Geoboys 3 19:10 4
2. Buff-belt 3 15:10 4
3. FC Holice 3 15:10 4
4. Dorespo Lošov 2 8:5 4
5. At.Haná 3 20:17 4
6. Mates 3 11:10 4
7. Elekt.Otáhal B 3 12:12 4
8. Dědečci 3 20:20 3
9. Mlha team 3 16:17 3
10. Meta Pohořany 2 7:8 2
11. FK Véska 3 11:16 2
12. RoDo legendy 3 14:20 2
13. Zora club 3 6:12 0
14. FC Podlas 3 8:15 0

4.liga A
Zákl.Hnoyland – AC Karasov 4:1
Bulldog Pňovice – KMK Březové 6:0
Dř.Pňovice – FC Tigers 2:2
KZT Štěpánov – Barbar 1:2
MK Dl.Loučka – Sokol Unčovice 1:7
Karpat Uničov – Buldog Unčovice 3:4
Sokol Žerotín – FC Štok 3:2

1. Sokol Žerotín 3 10:6 6
2. Sokol Unčovice 3 16:3 5
3. Dř.Pňovice 3 9:3 5
4. Buldog Unčovice 3 8:4 5
5. FC Tigers 3 8:5 5
6. Zákl.Hnoyland 3 11:6 4
7. Barbar 3 6:7 3
8. MK Dl.Loučka 3 6:10 3
9. AC Karasov 3 7:7 2
10. Bulldog Pňovice 3 7:8 2
11. Karpat Uničov 3 10:13 2
12. KZT Štěpánov 3 3:9 0
13. FC Štok 3 4:12 0
14. KMK Březové 3 2:14 0

4.liga B
Neředín elite – Domino 5:7
FC Lutín – Académica 4:7
FK Břuchotín – FC Braník 3:4
Sokol Křelov A – Sokol Slatinky 6:1
FC Skrbeň – SK Slatinky 1:9
Arsenal Loučany – Sokol Křelov B 1:1
SB Luběnice – Sokol Skrbeň 3:2

1. FC Braník 3 10:4 6
2. Domino 3 22:13 4
3. SK Slatinky 3 17:9 4
4. Sokol Křelov A 3 11:4 4
5. Académica 3 15:10 4
6. Sokol Slatinky 3 10:9 4
7. SB Luběnice 3 8:10 4
8. Arsenal Loučany 3 6:2 3
9. Sokol Křelov B 3 10:11 3
10. Sokol Skrbeň 3 11:9 2
11. FK Břuchotín 3 10:12 2
12. Neředín elite 3 14:19 2
13. FC Lutín 3 7:21 0
14. FC Skrbeň 3 2:20 0

4.liga C
Top.Bukovany – Leaders 4:6
Arsenal FC – Inter Šternberk 2:4
J.A.H. – Erena 1:5
Dyn.Bystrovany – FC IJZ 4:3
Tichej koutek – Second Wave 6:5
WP Rebels – SK Véska 4:4

1. Inter Šternberk 3 18:9 6
2. Tichej koutek 3 20:14 6
3. Arsenal FC 3 17:10 4
4. Second Wave 3 11:9 4
5. WP Rebels 3 11:10 4
6. Leaders 3 13:17 4
7. SK Véska 3 20:20 3
8. Erena 3 12:11 2
9. FC IJZ 3 10:10 2
10. Dyn.Bystrovany 3 11:14 2
11. J.A.H. 3 15:19 2
12. Slav.Bystrovany 2 4:8 1
13. Top.Bukovany 3 9:13 0
14. Draci 2 4:11 0

4.liga D
OKL team – Lazce United 0:5
Alcatraz – Kaprodrom Klub 6:2
FC Tripol – FC ZRTV Loko 0:12
F1 U Slávka – Red Gunners 2:5
Odra – P.balet 99 4:7
Sokol Olšany – KAF Přestavlky 2:1
P.balet 06 – Red Devils 2:2

1. FC ZRTV Loko 3 22:4 6
2. Lazce United 3 19:5 6
3. P.balet 99 3 14:7 5
4. Alcatraz 3 12:9 4
5. Sokol Olšany 3 6:5 4
6. Kaprodrom Klub 3 8:10 3
7. Red Gunners 1 5:2 2
8. F1 U Slávka 3 13:14 2
9. Red Devils 3 5:6 2
10. OKL team 3 8:12 2
11. P.balet 06 2 5:10 1
12. Odra 3 8:14 1
13. KAF Přestavlky 3 6:18 0
14. FC Tripol 2 4:19 0

4.liga F
OSŽ Commando – Adam Leasing 1:0
FC Partyzán – Koník Litovel 1:13
FC Hattrick – Real stars 5:7
1.FC Černovír – MK Chudobín 5:1
Chalapeňos – AC Jojo United 11:0

1. Chalapeňos 3 25:6 6
2. Adam Leasing 3 15:4 4
3. Koník Litovel 3 22:13 4
4. Hejč.berani 2 10:5 4
5. OSŽ Commando 3 7:4 4
6. Real stars 2 11:9 3
7. FC Jantaři 2011 2 8:7 3
8. FC Broky 1 5:0 2
9. 1.FC Černovír 3 9:9 2
10. AC Jojo United 3 5:16 2
11. FC Hattrick 2 5:10 0
12. Aschmeritz 1 0:5 0
13. MK Chudobín 3 6:14 0
14. FC Partyzán 3 2:28 0

Okomentuj jako první článek "Výsledky a tabulky futsalu – 3. kolo"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE