Výsledky a tabulky futsalu – 4. kolo

Brankář odkopává míč - ilustrační foto.Ilustrační foto

1.liga
FC Creditas – Pergola 0:0
FC Hněvotín – Aston Pila 98 6:2
Hruš.Chořelice – Real HDO 1:7
Galatasaray – SK MP Olomouc 6:2
FC Levotil – Olpran 6:0
SK Mrsklesy – AT Beermingham 4:6

1. FC Hněvotín 4 28:9 8
2. AT Beermingham 4 16:8 8
3. Aston Pila 98 4 18:11 6
4. Pergola 4 15:9 5
5. Real HDO 4 19:11 4
6. FC Levotil 4 14:16 4
7. Galatasaray 4 12:16 4
8. Olpran 4 11:17 4
9. Ajax Bělidla 3 14:15 3
10. Hruš.Chořelice 4 11:19 3
11. Step Style 3 10:9 2
12. FC Creditas 4 4:11 2
13. SK MP Olomouc 4 9:20 1
14. SK Mrsklesy 4 11:21 0

2.liga A
Ditrex – Lion Sport.cz 4:8
FC Wednesday – Rychlá rota 3:3
United Players – FC Luběnice 5:1
Sokolka Horka A – FC Loučany 6:1
Senice B – Moravan Cholina 0:5
Schwarzbach – PS Beton 2:2
FK Rozvadovice – FC Křídla 0:6

1. Lion Sport.cz 4 21:8 8
2. Rychlá rota 4 19:7 5
3. FC Křídla 4 19:9 5
4. PS Beton 4 18:9 5
5. FC Wednesday 4 23:14 5
6. Moravan Cholina 4 15:13 5
7. Schwarzbach 4 8:9 5
8. Senice B 4 10:12 5
9. United Players 4 11:10 4
10. Sokolka Horka A 4 15:20 4
11. FC Loučany 4 10:14 3
12. FC Luběnice 4 9:16 2
13. FK Rozvadovice 4 6:22 0
14. Ditrex 4 9:30 0

2.liga B
Mix junior – Sokol N.Svět 0:3
Hlušovice – MS stavby 3:6
At.Bystrovany – FC Chelsea 6:2
Celtic – FC Skunk 3:1
Hugo boss – Hurikán VB 2:4
MK Jívová – Restoma 2:10
Sokol Pohořany – FC Bubeník 4:1

1. MS stavby 4 17:8 8
2. Sokol N.Svět 4 20:8 6
3. Restoma 4 15:6 6
4. Celtic 4 16:13 6
5. At.Bystrovany 4 11:7 5
6. Hurikán VB 4 14:10 4
7. FC Skunk 4 8:8 4
8. Sokol Pohořany 4 16:18 4
9. Hlušovice 4 10:12 4
10. Hugo boss 4 9:9 3
11. Mix junior 4 13:15 3
12. FC Bubeník 4 7:15 2
13. MK Jívová 4 9:21 1
14. FC Chelsea 4 6:21 0

3.liga A
Bažanti – FC Hroší stavby 2:7
Henkováci – Jager 1878 2:3
SK Náklo – SK Profit N.Ves 2:1
Agrometal – Háger podlahy 5:4
FC Peklo N.Ves – Galacticos 2:5
Sokol Mezice – Sedlisko 7:2

1. Sokol Mezice 4 26:6 8
2. Agrometal 4 17:8 8
3. Sokolka Horka B 3 17:9 6
4. Galacticos 4 11:7 6
5. Jager 1878 4 16:12 5
6. SK Náklo 4 9:7 5
7. Henkováci 3 8:7 3
8. SK Profit N.Ves 3 9:10 2
9. FC Hroší stavby 4 11:16 2
10. FC Peklo N.Ves 3 11:16 2
11. Sedlisko 4 9:19 1
12. Háger podlahy 4 12:19 0
13. Bažanti 4 4:24 0

3.liga B
AUS Olomouc – Modos Olomouc 2:2
SK Kopeček – FC Přístav 3:0
Elekt.Otáhal A – Zelené balet 1:1
Naschrot – FC Fiasco 4:5
el-jambass – Roko Samotišky 4:3
Plantoši – Rotor LBT 1:9
Bílý balet – Raptors team 1:5

1. Raptors team 4 35:3 8
2. el-jambass 4 17:9 8
3. Modos Olomouc 4 24:7 7
4. Rotor LBT 4 18:4 6
5. SK Kopeček 4 9:5 5
6. Plantoši 4 17:16 5
7. Bílý balet 4 11:11 4
8. AUS Olomouc 4 9:12 3
9. FC Přístav 4 12:21 3
10. FC Fiasco 4 12:19 2
11. Roko Samotišky 4 11:20 2
12. Naschrot 4 12:19 1
13. Zelené balet 4 7:21 1
14. Elekt.Otáhal A 4 3:30 1

3.liga C
Sokol Dubany – FK Krčmaň 3:7
FK Sigma Lutín – Sportbar Sigma 3:4
Kamerun – Foxhunters 1:7
Kovo Dřevo – SK Holice 5:2
Pošta – NanoTrade 3:4
FC Rataje – Ajax Pivodam 1:4
Blues rock – Rio de Blatec 2:4

1. Rio de Blatec 4 25:6 8
2. Foxhunters 4 22:8 6
3. Ajax Pivodam 4 16:11 6
4. Kovo Dřevo 4 18:13 6
5. FK Krčmaň 4 19:15 6
6. Sportbar Sigma 4 15:13 6
7. Blues rock 4 20:12 4
8. NanoTrade 4 11:11 4
9. Kamerun 4 16:16 4
10. SK Holice 4 10:18 2
11. FK Sigma Lutín 4 11:20 2
12. Sokol Dubany 4 9:18 2
13. Pošta 4 9:17 0
14. FC Rataje 4 6:29 0

4.liga D
Mlha team – Mates 7:2
RoDo legendy – Dorespo Lošov 3:3
FK Véska – Elekt.Otáhal B 4:7
At.Haná – Geoboys 3:0
Zora club – FC Podlas 1:11
Meta Pohořany – FC Holice 0:2

1. FC Holice 4 17:10 6
2. At.Haná 4 23:17 6
3. Elekt.Otáhal B 4 19:16 6
4. Mlha team 4 23:19 5
5. Dorespo Lošov 4 11:11 5
6. Geoboys 4 19:13 4
7. Buff-belt 3 15:10 4
8. Meta Pohořany 4 10:10 4
9. Mates 4 13:17 4
10. Dědečci 3 20:20 3
11. RoDo legendy 4 17:23 3
12. FC Podlas 4 19:16 2
13. FK Véska 4 15:23 2
14. Zora club 4 7:23 0

4.liga A
FC Štok – KZT Štěpánov 3:6
AC Karasov – Dř.Pňovice 6:5
FC Tigers – Bulldog Pňovice 5:4
Buldog Unčovice – KMK Březové 2:2
Sokol Unčovice – Sokol Žerotín 2:0
Karpat Uničov – MK Dl.Loučka 4:7
Barbar – Zákl.Hnoyland 3:5

1. Sokol Unčovice 4 18:3 7
2. FC Tigers 4 13:9 7
3. Zákl.Hnoyland 4 16:9 6
4. Buldog Unčovice 4 10:6 6
5. Sokol Žerotín 4 10:8 6
6. Dř.Pňovice 4 14:9 5
7. MK Dl.Loučka 4 13:14 5
8. AC Karasov 4 13:12 4
9. Barbar 4 9:12 3
10. Bulldog Pňovice 4 11:13 2
11. KZT Štěpánov 4 9:12 2
12. Karpat Uničov 4 14:20 2
13. KMK Březové 4 4:16 1
14. FC Štok 4 7:18 0

4.liga B
Académica – Neředín elite 4:7
Sokol Skrbeň – FK Břuchotín 1:6
Arsenal Loučany – SB Luběnice 6:0
Domino – Sokol Křelov A 6:0
FC Braník – FC Lutín 9:2
Sokol Slatinky – FC Skrbeň 10:0

1. FC Braník 4 19:6 8
2. Domino 4 28:13 6
3. Sokol Slatinky 4 20:9 6
4. Arsenal Loučany 4 12:2 5
5. SK Slatinky 3 17:9 4
6. FK Břuchotín 4 16:13 4
7. Académica 4 19:17 4
8. Sokol Křelov A 4 11:10 4
9. Neředín elite 4 21:23 4
10. SB Luběnice 4 8:16 4
11. Sokol Křelov B 3 10:11 3
12. Sokol Skrbeň 4 12:15 2
13. FC Lutín 4 9:30 0
14. FC Skrbeň 4 2:30 0

4.liga C
SK Véska – Draci 10:1
Inter Šternberk – Top.Bukovany 7:4
Slav.Bystrovany – Dyn.Bystrovany 2:12
Second Wave – Leaders 0:3
Erena – WP Rebels 4:2
Tichej koutek – J.A.H. 9:4

1. Inter Šternberk 4 25:13 8
2. Tichej koutek 4 29:18 8
3. Leaders 4 16:17 6
4. SK Véska 4 30:21 5
5. Arsenal FC 3 17:10 4
6. Dyn.Bystrovany 4 23:16 4
7. Erena 4 16:13 4
8. WP Rebels 4 13:14 4
9. Second Wave 4 11:12 4
10. FC IJZ 3 10:10 2
11. J.A.H. 4 19:28 2
12. Draci 4 8:21 2
13. Slav.Bystrovany 4 6:23 1
14. Top.Bukovany 4 13:20 0

4.liga D
Kaprodrom Klub – Odra 0:3
Red Devils – P.balet 99 2:8
FC ZRTV Loko – F1 U Slávka 5:0
Lazce United – Sokol Olšany 6:0
Red Gunners – OKL team 12:1
KAF Přestavlky – Alcatraz 2:2
P.balet 06 – FC Tripol 3:0

1. FC ZRTV Loko 4 27:4 8
2. Lazce United 4 25:5 8
3. Red Gunners 4 31:11 8
4. P.balet 99 4 22:9 7
5. Alcatraz 4 14:11 5
6. Sokol Olšany 4 6:11 4
7. Odra 4 11:14 3
8. Kaprodrom Klub 4 8:13 3
9. P.balet 06 4 11:17 3
10. F1 U Slávka 4 13:19 2
11. Red Devils 4 7:14 2
12. OKL team 4 9:24 2
13. KAF Přestavlky 4 8:20 1
14. FC Tripol 4 9:29 0

4.liga E
FC Broky – FC Hattrick 7:5
AC Jojo United – 1.FC Černovír 4:9
Koník Litovel – OSŽ Commando 10:4
FC Jantaři 2011 – Adam Leasing 1:4
Real stars – Hejč.berani 0:3

1. Chalapeňos 3 25:6 6
2. Koník Litovel 4 32:17 6
3. Adam Leasing 4 19:5 6
4. FC Broky 4 23:13 6
5. Hejč.berani 4 13:8 6
6. FC Jantaři 2011 4 12:13 5
7. 1.FC Černovír 4 18:13 4
8. OSŽ Commando 4 11:14 4
9. Aschmeritz 3 3:5 3
10. Real stars 4 16:21 3
11. AC Jojo United 4 9:25 2
12. FC Hattrick 4 10:17 1
13. MK Chudobín 3 6:14 0
14. FC Partyzán 3 2:28 0

Okomentuj jako první článek "Výsledky a tabulky futsalu – 4. kolo"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE