Výsledky a tabulky futsalu – 5. kolo

SFMO OlomoucIlustrační foto

1.liga
Real HDO – Step Style 4:1
Ajax Bělidla – Galatasaray 8:2
Pergola – FC Hněvotín 3:10
AT Beermingham – FC Levotil 4:2
Olpran – FC Creditas 7:3
Aston Pila 98 – Hruš.Chořelice 4:9

1. FC Hněvotín 5 38:12 10
2. AT Beermingham 5 20:10 10
3. Real HDO 5 23:12 6
4. Aston Pila 98 5 22:20 6
5. Olpran 5 18:20 6
6. Ajax Bělidla 4 22:17 5
7. Pergola 5 18:19 5
8. Hruš.Chořelice 5 20:23 5
9. FC Levotil 5 16:20 4
10. Galatasaray 5 14:24 4
11. SK MP Olomouc 5 19:24 3
12. Step Style 4 11:13 2
13. FC Creditas 5 7:18 2
14. SK Mrsklesy 5 15:31 0

2.liga A
FC Loučany – Schwarzbach 2:1
Lion Sport.cz – FK Rozvadovice 0:3
Rychlá rota – United Players 3:2
Moravan Cholina – Sokolka Horka A 1:0
PS Beton – FC Wednesday 5:0
FC Křídla – Senice B 3:0
FC Luběnice – Ditrex 3:0

1. Lion Sport.cz 5 21:11 8
2. PS Beton 5 23:9 7
3. Rychlá rota 5 22:9 7
4. FC Křídla 5 22:9 7
5. Moravan Cholina 5 16:13 7
6. FC Wednesday 5 23:19 5
7. Schwarzbach 5 9:11 5
8. FC Loučany 5 12:15 5
9. Senice B 5 10:15 5
10. United Players 5 13:13 4
11. FC Luběnice 5 12:16 4
12. Sokolka Horka A 5 15:21 4
13. FK Rozvadovice 5 9:22 2
14. Ditrex 5 9:33 0

2.liga B
Sokol N.Svět – Celtic 4:6
FC Skunk – Hlušovice 1:3
FC Chelsea – MK Jívová 7:4
Hurikán VB – Sokol Pohořany 6:2
MS stavby – Hugo boss 9:5
FC Bubeník – At.Bystrovany 5:2
Restoma – Mix junior 0:3

1. MS stavby 5 26:13 10
2. Celtic 5 22:17 8
3. Sokol N.Svět 5 24:14 6
4. Hurikán VB 5 20:12 6
5. Restoma 5 15:9 6
6. Hlušovice 5 13:13 6
7. At.Bystrovany 5 13:12 5
8. Mix junior 5 16:15 5
9. FC Skunk 5 9:11 4
10. FC Bubeník 5 12:17 4
11. Sokol Pohořany 5 18:24 4
12. Hugo boss 5 14:18 3
13. FC Chelsea 5 13:25 2
14. MK Jívová 5 13:28 1

3.liga A
Galacticos – Henkováci 6:2
Jager 1878 – Sokolka Horka B 1:4
Háger podlahy – Sokol Mezice 0:4
Sedlisko – Bažanti 9:3
SK Profit N.Ves – FC Peklo N.Ves 7:1
FC Hroší stavby – SK Náklo 5:4

1. Sokol Mezice 5 30:6 10
2. Sokolka Horka B 4 21:10 8
3. Agrometal 4 17:8 8
4. Galacticos 5 17:9 8
5. SK Náklo 5 13:12 5
6. Jager 1878 5 17:16 5
7. SK Profit N.Ves 4 16:11 4
8. FC Hroší stavby 5 16:20 4
9. Henkováci 4 10:13 3
10. Sedlisko 5 18:22 3
11. FC Peklo N.Ves 4 12:23 2
12. Háger podlahy 5 12:23 0
13. Bažanti 5 7:33 0

3.liga B
Zelené balet – Bílý balet 1:2
FC Přístav – el-jambass 2:2
Modos Olomouc – Plantoši 3:0
Raptors team – AUS Olomouc 3:6
Roko Samotišky – Elekt.Otáhal A 3:0
Rotor LBT – Naschrot 3:0
FC Fiasco – SK Kopeček 3:2

1. Modos Olomouc 5 27:7 9
2. el-jambass 5 19:11 9
3. Raptors team 5 38:9 8
4. Rotor LBT 5 21:4 8
5. Bílý balet 5 13:12 6
6. SK Kopeček 5 11:8 5
7. AUS Olomouc 5 15:15 5
8. Plantoši 5 17:19 5
9. FC Fiasco 5 15:21 4
10. Roko Samotišky 5 14:20 4
11. FC Přístav 5 14:23 4
12. Naschrot 5 12:22 1
13. Zelené balet 5 8:23 1
14. Elekt.Otáhal A 5 3:33 1

3.liga C
Foxhunters – Sokol Dubany 4:2
SK Holice – FK Sigma Lutín 10:0
Ajax Pivodam – Kamerun 3:5
Rio de Blatec – Kovo Dřevo 3:3
FK Krčmaň – Blues rock 7:5
NanoTrade – FC Rataje 3:4
Sportbar Sigma – Pošta 3:1

1. Rio de Blatec 5 28:9 9
2. Foxhunters 5 26:10 8
3. FK Krčmaň 5 26:20 8
4. Sportbar Sigma 5 18:14 8
5. Kovo Dřevo 5 21:16 7
6. Ajax Pivodam 5 19:16 6
7. Kamerun 5 21:19 6
8. Blues rock 5 25:19 4
9. SK Holice 5 20:18 4
10. NanoTrade 5 14:15 4
11. Sokol Dubany 5 11:22 2
12. FK Sigma Lutín 5 11:30 2
13. FC Rataje 5 10:32 2
14. Pošta 5 10:20 0

3.liga D
Geoboys – Mlha team 3:3
FC Holice – RoDo legendy 1:4
FC Podlas – Meta Pohořany 1:4
Elekt.Otáhal B – Dědečci 3:2
Buff-belt – At.Haná 3:3
Mates – Zora club 3:3
Dorespo Lošov – FK Véska 8:2

1. Elekt.Otáhal B 5 22:18 8
2. Dorespo Lošov 5 19:13 7
3. At.Haná 5 26:20 7
4. FC Holice 5 18:14 6
5. Mlha team 5 26:22 6
6. Meta Pohořany 5 14:11 6
7. Geoboys 5 22:16 5
8. Buff-belt 4 18:13 5
9. RoDo legendy 5 21:24 5
10. Mates 5 16:20 5
11. Dědečci 4 22:23 3
12. FC Podlas 5 20:20 2
13. FK Véska 5 17:31 2
14. Zora club 5 10:26 1

4.liga A
KMK Březové – FC Tigers 3:4
Zákl.Hnoyland – FC Štok 3:1
Bulldog Pňovice – AC Karasov 0:0
Dř.Pňovice – Barbar 8:5
KZT Štěpánov – Sokol Unčovice 3:4
MK Dl.Loučka – Buldog Unčovice 4:1
Sokol Žerotín – Karpat Uničov 1:5

1. Sokol Unčovice 5 22:6 9
2. FC Tigers 5 17:12 9
3. Zákl.Hnoyland 5 19:10 8
4. Dř.Pňovice 5 22:14 7
5. MK Dl.Loučka 5 17:15 7
6. Buldog Unčovice 5 11:10 6
7. Sokol Žerotín 5 11:13 6
8. AC Karasov 5 13:12 5
9. Karpat Uničov 5 19:21 4
10. Bulldog Pňovice 5 11:13 3
11. Barbar 5 14:20 3
12. KZT Štěpánov 5 12:16 2
13. KMK Březové 5 7:20 1
14. FC Štok 5 8:21 0

4.liga B
Neředín elite – FC Braník 0:2
FK Břuchotín – Arsenal Loučany 2:2
Sokol Křelov A – Académica 12:0
FC Skrbeň – Domino 3:8
SB Luběnice – Sokol Křelov B 3:0
SK Slatinky – Sokol Slatinky 0:3

1. FC Braník 5 21:6 10
2. Domino 5 36:16 8
3. Sokol Slatinky 5 23:9 8
4. Sokol Křelov A 5 23:10 6
5. Arsenal Loučany 5 14:4 6
6. SB Luběnice 5 11:16 6
7. FK Břuchotín 5 18:15 5
8. SK Slatinky 5 17:12 4
9. Neředín elite 5 21:25 4
10. Académica 5 19:29 4
11. Sokol Křelov B 5 10:14 3
12. Sokol Skrbeň 4 12:15 2
13. FC Lutín 4 9:30 0
14. FC Skrbeň 5 5:38 0

4.liga C
Leaders – Inter Šternberk 2:6
Top.Bukovany – FC IJZ 3:0
Arsenal FC – Slav.Bystrovany 3:1
Draci – Erena 4:2
J.A.H. – Second Wave 2:2
Dyn.Bystrovany – SK Véska 3:0
WP Rebels – Tichej koutek 6:12

1. Tichej koutek 5 41:24 10
2. Inter Šternberk 5 31:15 10
3. Dyn.Bystrovany 5 26:16 6
4. Arsenal FC 4 20:11 6
5. Leaders 5 18:23 6
6. SK Véska 5 30:24 5
7. Second Wave 5 13:14 5
8. Erena 5 18:17 4
9. WP Rebels 5 19:26 4
10. Draci 5 12:23 4
11. J.A.H. 5 21:30 3
12. FC IJZ 4 10:13 2
13. Top.Bukovany 5 16:20 2
14. Slav.Bystrovany 5 7:26 1

4.liga D
OKL team – FC ZRTV Loko 5:8
FC Tripol – Red Devils 5:4
Alcatraz – Lazce United 1:6
F1 U Slávka – P.balet 06 3:0
P.balet 99 – Kaprodrom Klub 3:0
Odra – KAF Přestavlky 5:3
Sokol Olšany – Red Gunners 1:5

1. FC ZRTV Loko 5 35:9 10
2. Lazce United 5 31:6 10
3. Red Gunners 5 36:12 10
4. P.balet 99 5 25:9 9
5. Odra 5 16:17 5
6. Alcatraz 5 15:17 5
7. F1 U Slávka 5 16:19 4
8. Sokol Olšany 5 7:16 4
9. Kaprodrom Klub 5 8:16 3
10. P.balet 06 5 11:20 3
11. Red Devils 5 11:19 2
12. OKL team 5 14:32 2
13. FC Tripol 5 14:33 2
14. KAF Přestavlky 5 11:25 1

4.liga E
OSŽ Commando – MK Chudobín 5:5
FC Partyzán – AC Jojo United 3:3
Adam Leasing – Koník Litovel 8:2
Hejč.berani – FC Broky 2:4
Chalapeňos – Real stars 3:0
FC Hattrick – FC Jantaři 2011 8:4
1.FC Černovír – Aschmeritz 2:8

1. Adam Leasing 5 27:7 8
2. Chalapeňos 5 28:10 8
3. FC Broky 5 27:15 8
4. Aschmeritz 5 15:7 7
5. Koník Litovel 5 34:25 6
6. Hejč.berani 5 15:12 6
7. OSŽ Commando 5 16:19 5
8. FC Jantaři 2011 5 16:21 5
9. 1.FC Černovír 5 20:21 4
10. FC Hattrick 5 18:21 3
11. MK Chudobín 5 17:20 3
12. Real stars 5 16:24 3
13. AC Jojo United 5 12:28 3
14. FC Partyzán 5 6:37 1

Okomentuj jako první článek "Výsledky a tabulky futsalu – 5. kolo"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE