Výsledky a tabulky futsalu – 6. kolo

Brankář odkopává míč - ilustrační foto.Ilustrační foto

1.liga
FC Creditas – AT Beermingham 3:6
FC Hněvotín – Olpran 8:6
Hruš.Chořelice – Step Style 1:7
Galatasaray – Real HDO 0:15
FC Levotil – SK MP Olomouc 2:1
Aston Pila 98 – Pergola 2:5

1. FC Hněvotín 6 46:18 12
2. AT Beermingham 6 26:13 12
3. Real HDO 6 38:12 8
4. Pergola 6 23:21 7
5. Step Style 6 25:19 6
6. Aston Pila 98 6 24:25 6
7. FC Levotil 6 18:21 6
8. Olpran 6 24:28 6
9. Ajax Bělidla 5 27:24 5
10. Hruš.Chořelice 6 21:30 5
11. Galatasaray 6 14:39 4
12. SK MP Olomouc 6 20:26 3
13. FC Creditas 6 10:24 2
14. SK Mrsklesy 5 15:31 0

2.liga A
Ditrex – FK Rozvadovice 5:1
FC Wednesday – FC Loučany 2:2
United Players – PS Beton 2:0
Sokolka Horka A – FC Křídla 6:4
Senice B – Lion Sport.cz 3:2
Schwarzbach – Moravan Cholina 2:3
FC Luběnice – Rychlá rota 4:6

1. Rychlá rota 6 28:13 9
2. Moravan Cholina 6 19:15 9
3. Lion Sport.cz 6 23:14 8
4. PS Beton 6 23:11 7
5. FC Křídla 6 26:15 7
6. Senice B 6 13:17 7
7. FC Wednesday 6 25:21 6
8. United Players 6 15:13 6
9. FC Loučany 6 14:17 6
10. Sokolka Horka A 6 21:25 6
11. Schwarzbach 6 11:14 5
12. FC Luběnice 6 16:22 4
13. FK Rozvadovice 6 10:27 2
14. Ditrex 6 14:34 2

2.liga B
Mix junior – FC Chelsea 9:2
Hlušovice – Hugo boss 6:0
FC Skunk – Sokol N.Svět 10:3
Celtic – Restoma 3:3
MK Jívová – FC Bubeník 1:9
Sokol Pohořany – MS stavby 4:3

1. MS stavby 6 29:17 10
2. Celtic 6 25:20 9
3. Hlušovice 6 19:13 8
4. Mix junior 6 25:17 7
5. Restoma 6 18:12 7
6. Hurikán VB 5 20:12 6
7. FC Skunk 6 19:14 6
8. FC Bubeník 6 21:18 6
9. Sokol N.Svět 6 27:24 6
10. Sokol Pohořany 6 22:27 6
11. At.Bystrovany 5 13:12 5
12. Hugo boss 6 14:24 3
13. FC Chelsea 6 15:34 2
14. MK Jívová 6 14:37 1

3.liga A
Sokolka Horka B – Galacticos 2:3
Henkováci – SK Profit N.Ves 3:2
SK Náklo – FC Peklo N.Ves 6:4
Agrometal – Jager 1878 5:6
FC Hroší stavby – Sedlisko 7:4

1. Sokol Mezice 5 30:6 10
2. Galacticos 6 20:11 10
3. Sokolka Horka B 5 23:13 8
4. Agrometal 5 22:14 8
5. SK Náklo 6 19:16 7
6. Jager 1878 6 23:21 7
7. FC Hroší stavby 6 23:24 6
8. Henkováci 5 13:15 5
9. SK Profit N.Ves 5 18:14 4
10. Sedlisko 6 22:29 3
11. FC Peklo N.Ves 5 16:29 2
12. Háger podlahy 5 12:23 0
13. Bažanti 5 7:33 0

3.liga B
AUS Olomouc – Zelené balet 0:2
FC Přístav – FC Fiasco 0:3
SK Kopeček – Rotor LBT 2:1
Naschrot – Modos Olomouc 1:6
el-jambass – Elekt.Otáhal A 5:0
Plantoši – Raptors team 2:4
Bílý balet – Roko Samotišky 3:6

1. el-jambass 6 25:9 12
2. Modos Olomouc 6 33:8 11
3. Raptors team 6 42:11 10
4. Rotor LBT 6 22:6 8
5. SK Kopeček 6 13:9 7
6. Bílý balet 6 16:18 6
7. Roko Samotišky 6 20:23 6
8. FC Fiasco 6 18:21 6
9. AUS Olomouc 6 15:17 5
10. Plantoši 6 19:23 5
11. Zelené balet 6 10:23 3
12. FC Přístav 6 12:27 3
13. Naschrot 6 13:28 1
14. Elekt.Otáhal A 6 3:38 1

3.liga C
Sokol Dubany – Ajax Pivodam 6:3
Kamerun – NanoTrade 9:2
FK Sigma Lutín – Pošta 1:4
SK Holice – Rio de Blatec 3:1
Kovo Dřevo – FK Krčmaň 9:4
FC Rataje – Sportbar Sigma 3:3
Blues rock – Foxhunters 1:5

1. Foxhunters 6 31:11 10
2. Rio de Blatec 6 29:12 9
3. Kovo Dřevo 6 30:20 9
4. Sportbar Sigma 6 21:17 9
5. Kamerun 6 30:21 8
6. FK Krčmaň 6 30:29 8
7. SK Holice 6 23:19 6
8. Ajax Pivodam 6 22:22 6
9. Blues rock 6 26:24 4
10. Sokol Dubany 6 17:25 4
11. NanoTrade 6 16:24 4
12. FC Rataje 6 13:35 3
13. Pošta 6 14:21 2
14. FK Sigma Lutín 6 12:34 2

3.liga D
Mlha team – Zora club 11:1
Geoboys – Buff-belt 4:3
Dědečci – Dorespo Lošov 4:8
RoDo legendy – FC Podlas 3:11
FK Véska – FC Holice 5:8
At.Haná – Elekt.Otáhal B 1:8
Meta Pohořany – Mates 4:1

1. Elekt.Otáhal B 6 30:19 10
2. Dorespo Lošov 6 27:17 9
3. Mlha team 6 37:23 8
4. FC Holice 6 26:19 8
5. Meta Pohořany 6 18:12 8
6. Geoboys 6 26:19 7
7. At.Haná 6 27:28 7
8. Buff-belt 5 21:17 5
9. Mates 6 17:24 5
10. RoDo legendy 6 24:35 5
11. FC Podlas 6 31:23 4
12. Dědečci 5 26:31 3
13. FK Véska 6 22:39 2
14. Zora club 6 11:37 1

4.liga A
FC Štok – Dř.Pňovice 5:8
AC Karasov – KMK Březové 6:1
Buldog Unčovice – FC Tigers 1:2
Sokol Unčovice – Zákl.Hnoyland 1:0
MK Dl.Loučka – Sokol Žerotín 3:1
Karpat Uničov – KZT Štěpánov 6:3
Barbar – Bulldog Pňovice 6:4

1. Sokol Unčovice 6 23:6 11
2. FC Tigers 6 19:13 11
3. Dř.Pňovice 6 30:19 9
4. MK Dl.Loučka 6 20:16 9
5. Zákl.Hnoyland 6 19:11 8
6. AC Karasov 6 19:13 7
7. Karpat Uničov 6 25:24 6
8. Buldog Unčovice 6 12:12 6
9. Sokol Žerotín 6 12:16 6
10. Barbar 6 20:24 5
11. Bulldog Pňovice 6 15:19 3
12. KZT Štěpánov 6 15:22 2
13. KMK Březové 6 8:26 1
14. FC Štok 6 13:29 0

4.liga B
Académica – FC Skrbeň 7:5
Sokol Skrbeň – Neředín elite 3:0
Sokol Křelov B – Sokol Slatinky 0:3
Arsenal Loučany – FC Lutín 8:0
Domino – SK Slatinky 3:0
FC Braník – Sokol Křelov A 2:0
SB Luběnice – FK Břuchotín 4:8

1. FC Braník 6 23:6 12
2. Domino 6 39:16 10
3. Sokol Slatinky 6 26:9 10
4. Arsenal Loučany 6 22:4 8
5. FK Břuchotín 6 26:19 7
6. Sokol Křelov A 6 23:12 6
7. Sokol Skrbeň 6 23:16 6
8. Académica 6 26:34 6
9. SB Luběnice 6 15:24 6
10. SK Slatinky 6 17:15 4
11. Neředín elite 6 21:28 4
12. Sokol Křelov B 6 10:17 3
13. FC Skrbeň 6 10:45 0
14. FC Lutín 6 10:46 0

4.liga C
SK Véska – Arsenal FC 3:4
Slav.Bystrovany – Top.Bukovany 1:3
FC IJZ – Leaders 3:3
J.A.H. – WP Rebels 4:3
Second Wave – Inter Šternberk 3:7
Erena – Dyn.Bystrovany 6:0
Tichej koutek – Draci 11:5

1. Tichej koutek 6 52:29 12
2. Inter Šternberk 6 38:18 12
3. Arsenal FC 6 24:15 8
4. Leaders 6 21:26 7
5. Erena 6 24:17 6
6. Dyn.Bystrovany 6 26:22 6
7. SK Véska 6 33:28 5
8. FC IJZ 6 14:16 5
9. Second Wave 6 16:21 5
10. J.A.H. 6 25:33 5
11. Top.Bukovany 6 19:21 4
12. WP Rebels 6 22:30 4
13. Draci 6 17:34 4
14. Slav.Bystrovany 6 8:29 1

4.liga D
FC Tripol – F1 U Slávka 0:4
FC ZRTV Loko – Sokol Olšany 4:4
Red Devils – Kaprodrom Klub 4:9
Lazce United – Odra 3:0
Red Gunners – Alcatraz 1:1
KAF Přestavlky – P.balet 99 0:3
P.balet 06 – OKL team 11:6

1. Lazce United 6 34:6 12
2. FC ZRTV Loko 6 39:13 11
3. Red Gunners 6 37:13 11
4. P.balet 99 6 28:9 11
5. F1 U Slávka 6 20:19 6
6. Alcatraz 6 16:18 6
7. Kaprodrom Klub 6 17:20 5
8. P.balet 06 6 22:26 5
9. Odra 6 16:20 5
10. Sokol Olšany 6 11:20 5
11. Red Devils 6 15:28 2
12. OKL team 6 20:43 2
13. FC Tripol 6 14:37 2
14. KAF Přestavlky 6 11:28 1

4.liga E
Aschmeritz – FC Partyzán 7:1
FC Broky – Chalapeňos 5:5
MK Chudobín – Adam Leasing 2:4
AC Jojo United – OSŽ Commando 0:7
FC Hattrick – Hejč.berani 2:4
FC Jantaři 2011 – Koník Litovel 2:5
Real stars – 1.FC Černovír 4:5

1. Adam Leasing 6 31:9 10
2. Chalapeňos 6 33:15 9
3. Aschmeritz 6 22:8 9
4. FC Broky 6 32:20 9
5. Koník Litovel 6 39:27 8
6. Hejč.berani 6 19:14 8
7. OSŽ Commando 6 23:19 7
8. 1.FC Černovír 6 25:25 6
9. FC Jantaři 2011 6 18:26 5
10. FC Hattrick 6 20:25 3
11. MK Chudobín 6 19:24 3
12. Real stars 6 20:29 3
13. AC Jojo United 6 12:35 3
14. FC Partyzán 6 7:44 1

Okomentuj jako první článek "Výsledky a tabulky futsalu – 6. kolo"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE