Výsledky a tabulky futsalu – 7. kolo

1.liga
SK MP Olomouc – FC Creditas 4:1
Real HDO – SK Mrsklesy 16:1
Ajax Bělidla – FC Levotil 6:0
Pergola – Hruš.Chořelice 6:1
AT Beermingham – FC Hněvotín 3:7
Olpran – Aston Pila 98 0:3
Step Style – Galatasaray 7:1

1. FC Hněvotín 7 53:21 14
2. AT Beermingham 7 29:20 12
3. Real HDO 7 54:13 10
4. Ajax Bělidla 7 42:26 9
5. Pergola 7 29:22 9
6. Step Style 7 32:20 8
7. Aston Pila 98 7 27:25 8
8. Olpran 7 24:31 6
9. FC Levotil 7 18:27 6
10. SK MP Olomouc 7 24:27 5
11. Hruš.Chořelice 7 22:36 5
12. Galatasaray 7 15:46 4
13. FC Creditas 7 11:28 2
14. SK Mrsklesy 7 18:56 0

2.liga A
FC Loučany – United Players 4:0
Rychlá rota – Ditrex 2:3
Lion Sport.cz – Sokolka Horka A 4:3
Moravan Cholina – FC Wednesday 8:0
PS Beton – FC Luběnice 9:3
FC Křídla – Schwarzbach 3:3
FK Rozvadovice – Senice B 1:1

1. Moravan Cholina 7 27:15 11
2. Lion Sport.cz 7 27:17 10
3. PS Beton 7 32:14 9
4. Rychlá rota 7 30:16 9
5. FC Křídla 7 29:18 8
6. FC Loučany 7 18:17 8
7. Senice B 7 14:18 8
8. United Players 7 15:17 6
9. Schwarzbach 7 14:17 6
10. FC Wednesday 7 25:29 6
11. Sokolka Horka A 7 24:29 6
12. FC Luběnice 7 19:31 4
13. Ditrex 7 17:36 4
14. FK Rozvadovice 7 11:28 3

2.liga B
Sokol N.Svět – Hlušovice 4:1
FC Chelsea – Celtic 7:3
Hurikán VB – MK Jívová 3:1
MS stavby – At.Bystrovany 2:2
FC Bubeník – Mix junior 2:5
Restoma – FC Skunk 3:1
Hugo boss – Sokol Pohořany 4:3

1. MS stavby 7 31:19 11
2. Mix junior 7 30:19 9
3. Hurikán VB 7 25:15 9
4. Restoma 7 21:13 9
5. Celtic 7 28:27 9
6. Sokol N.Svět 7 31:25 8
7. Hlušovice 7 20:17 8
8. At.Bystrovany 7 17:16 7
9. FC Skunk 7 20:17 6
10. FC Bubeník 7 23:23 6
11. Sokol Pohořany 7 25:31 6
12. Hugo boss 7 18:27 5
13. FC Chelsea 7 22:37 4
14. MK Jívová 7 15:40 1

3.liga A
Galacticos – Agrometal 3:1
Háger podlahy – FC Hroší stavby 4:5
Jager 1878 – Sokol Mezice 2:4
Sedlisko – SK Náklo 4:2
FC Peklo N.Ves – Henkováci 1:10
SK Profit N.Ves – Sokolka Horka B 1:2

1. Sokol Mezice 6 34:8 12
2. Galacticos 7 23:12 12
3. Sokolka Horka B 6 25:14 10
4. Agrometal 6 23:17 8
5. FC Hroší stavby 7 28:28 8
6. Henkováci 6 23:16 7
7. SK Náklo 7 21:20 7
8. Jager 1878 7 25:25 7
9. Sedlisko 7 26:31 5
10. SK Profit N.Ves 6 19:16 4
11. FC Peklo N.Ves 6 17:39 2
12. Háger podlahy 6 16:28 0
13. Bažanti 5 7:33 0

3.liga B
Zelené balet – Plantoši 4:1
Raptors team – Naschrot 8:2
Modos Olomouc – SK Kopeček 2:2
Elekt.Otáhal A – Bílý balet 0:4
Roko Samotišky – AUS Olomouc 0:8
Rotor LBT – FC Přístav 3:0
FC Fiasco – el-jambass 5:6

1. el-jambass 7 31:14 14
2. Raptors team 7 50:13 12
3. Modos Olomouc 7 35:10 12
4. Rotor LBT 7 25:6 10
5. SK Kopeček 7 15:11 8
6. Bílý balet 7 20:18 8
7. AUS Olomouc 7 23:17 7
8. FC Fiasco 7 23:27 6
9. Roko Samotišky 7 20:31 6
10. Plantoši 7 20:27 5
11. Zelené balet 7 14:24 5
12. FC Přístav 7 12:30 3
13. Naschrot 7 15:36 1
14. Elekt.Otáhal A 7 3:42 1

3.liga C
Foxhunters – Kovo Dřevo 2:0
Ajax Pivodam – Blues rock 3:0
Rio de Blatec – FK Sigma Lutín 6:3
FK Krčmaň – SK Holice 6:4
NanoTrade – Sokol Dubany 1:3
Sportbar Sigma – Kamerun 8:5
Pošta – FC Rataje 5:2

1. Foxhunters 7 33:11 12
2. Rio de Blatec 7 35:15 11
3. Sportbar Sigma 7 29:22 11
4. FK Krčmaň 7 36:33 10
5. Kovo Dřevo 7 30:22 9
6. Kamerun 7 35:29 8
7. Ajax Pivodam 7 25:22 8
8. SK Holice 7 27:25 6
9. Sokol Dubany 7 20:26 6
10. Blues rock 7 26:27 4
11. Pošta 7 19:23 4
12. NanoTrade 7 17:27 4
13. FC Rataje 7 15:40 3
14. FK Sigma Lutín 7 15:40 2

3.liga D
Mates – RoDo legendy 6:5
Elekt.Otáhal B – Geoboys 2:7
FC Podlas – FK Véska 9:5
Buff-belt – Mlha team 2:2
FC Holice – Dědečci 4:3
Dorespo Lošov – At.Haná 2:0

1. Dorespo Lošov 7 29:17 11
2. FC Holice 7 30:22 10
3. Elekt.Otáhal B 7 32:26 10
4. Mlha team 7 39:25 9
5. Geoboys 7 33:21 9
6. Meta Pohořany 6 18:12 8
7. At.Haná 7 27:30 7
8. Mates 7 23:29 7
9. FC Podlas 7 40:28 6
10. Buff-belt 7 26:24 6
11. Dědečci 7 34:38 5
12. RoDo legendy 7 29:41 5
13. FK Véska 7 27:48 2
14. Zora club 6 11:37 1

4.liga A
KMK Březové – Barbar 0:3
Zákl.Hnoyland – Karpat Uničov 3:2
KZT Štěpánov – MK Dl.Loučka 3:3
FC Tigers – AC Karasov 0:3
Sokol Žerotín – Buldog Unčovice 1:2
Bulldog Pňovice – FC Štok 1:4
Dř.Pňovice – Sokol Unčovice 3:1

1. Sokol Unčovice 7 24:9 11
2. Dř.Pňovice 7 33:20 11
3. FC Tigers 7 19:16 11
4. Zákl.Hnoyland 7 22:13 10
5. MK Dl.Loučka 7 23:19 10
6. AC Karasov 7 22:13 9
7. Buldog Unčovice 7 14:13 8
8. Barbar 7 23:24 7
9. Karpat Uničov 7 27:27 6
10. Sokol Žerotín 7 13:18 6
11. KZT Štěpánov 7 18:25 3
12. Bulldog Pňovice 7 16:23 3
13. FC Štok 7 17:30 2
14. KMK Březové 7 8:29 1

4.liga B
Neředín elite – Arsenal Loučany 0:3
FK Břuchotín – Sokol Křelov B 8:3
Sokol Křelov A – Sokol Skrbeň 1:1
FC Skrbeň – FC Braník 2:5
FC Lutín – SB Luběnice 1:4
SK Slatinky – Académica 8:2
Sokol Slatinky – Domino 1:4

1. FC Braník 7 28:8 14
2. Domino 7 43:17 12
3. Arsenal Loučany 7 25:4 10
4. Sokol Slatinky 7 27:13 10
5. FK Břuchotín 7 34:22 9
6. SB Luběnice 7 19:25 8
7. Sokol Křelov A 7 24:13 7
8. Sokol Skrbeň 7 24:17 7
9. SK Slatinky 7 25:17 6
10. Académica 7 28:42 6
11. Neředín elite 7 21:31 4
12. Sokol Křelov B 7 13:25 3
13. FC Skrbeň 7 12:50 0
14. FC Lutín 7 11:50 0

4.liga C
Leaders – Slav.Bystrovany 7:4
Inter Šternberk – FC IJZ 5:3
Arsenal FC – Erena 0:4
Draci – J.A.H. 7:2
Dyn.Bystrovany – Tichej koutek 2:4
WP Rebels – Second Wave 2:1

1. Tichej koutek 7 56:31 14
2. Inter Šternberk 7 43:21 14
3. Leaders 7 28:30 9
4. Erena 7 28:17 8
5. Arsenal FC 7 24:19 8
6. Dyn.Bystrovany 7 28:26 6
7. WP Rebels 7 24:31 6
8. Draci 7 24:36 6
9. SK Véska 6 33:28 5
10. FC IJZ 7 17:21 5
11. Second Wave 7 17:23 5
12. J.A.H. 7 27:40 5
13. Top.Bukovany 6 19:21 4
14. Slav.Bystrovany 7 12:36 1

4.liga D
OKL team – FC Tripol 8:1
Kaprodrom Klub – KAF Přestavlky 10:1
F1 U Slávka – Red Devils 1:2
Alcatraz – FC ZRTV Loko 5:3
P.balet 99 – Lazce United 0:2
Odra – Red Gunners 3:12
Sokol Olšany – P.balet 06 4:0

1. Lazce United 7 36:6 14
2. Red Gunners 7 49:16 13
3. FC ZRTV Loko 7 42:18 11
4. P.balet 99 7 28:11 11
5. Alcatraz 7 21:21 8
6. Kaprodrom Klub 7 27:21 7
7. Sokol Olšany 7 15:20 7
8. F1 U Slávka 7 21:21 6
9. P.balet 06 7 22:30 5
10. Odra 7 19:32 5
11. Red Devils 7 17:29 4
12. OKL team 7 28:44 4
13. FC Tripol 7 15:45 2
14. KAF Přestavlky 7 12:38 1

4.liga E
OSŽ Commando – Aschmeritz 2:2
Adam Leasing – AC Jojo United 7:2
FC Partyzán – Real stars 2:7
Koník Litovel – MK Chudobín 5:1
Hejč.berani – FC Jantaři 2011 4:1
1.FC Černovír – FC Broky 2:6
Chalapeňos – FC Hattrick 4:2

1. Adam Leasing 7 38:11 12
2. Chalapeňos 7 37:17 11
3. FC Broky 7 38:22 11
4. Koník Litovel 7 44:28 10
5. Aschmeritz 7 24:10 10
6. Hejč.berani 7 23:15 10
7. OSŽ Commando 7 25:21 8
8. 1.FC Černovír 7 27:31 6
9. Real stars 7 27:31 5
10. FC Jantaři 2011 7 19:30 5
11. FC Hattrick 7 22:29 3
12. MK Chudobín 7 20:29 3
13. AC Jojo United 7 14:42 3
14. FC Partyzán 7 9:51 1

Okomentuj jako první článek "Výsledky a tabulky futsalu – 7. kolo"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE