Výsledky a tabulky futsalu – 8. kolo

1.liga
FC Creditas – Ajax Bělidla 2:3
FC Hněvotín – SK MP Olomouc 10:2
Pergola – Olpran 5:4
SK Mrsklesy – Step Style 5:6
Aston Pila 98 – AT Beermingham 1:9
FC Levotil – Real HDO 2:11

1. FC Hněvotín 8 63:23 16
2. AT Beermingham 8 38:21 14
3. Real HDO 8 65:15 12
4. Ajax Bělidla 8 45:28 11
5. Pergola 8 34:26 11
6. Step Style 8 38:25 10
7. Aston Pila 98 8 28:34 8
8. Olpran 8 28:36 6
9. FC Levotil 8 20:38 6
10. SK MP Olomouc 8 26:37 5
11. Hruš.Chořelice 7 22:36 5
12. Galatasaray 7 15:46 4
13. FC Creditas 8 13:31 2
14. SK Mrsklesy 8 23:62 0

2.liga A
Ditrex – Senice B 3:9
FC Wednesday – FC Křídla 1:8
Rychlá rota – PS Beton 3:5
United Players – Moravan Cholina 2:3
Sokolka Horka A – FK Rozvadovice 3:3
Schwarzbach – Lion Sport.cz 4:0
FC Luběnice – FC Loučany 3:4

1. Moravan Cholina 8 30:17 13
2. PS Beton 8 37:17 11
3. FC Křídla 8 37:19 10
4. Lion Sport.cz 8 27:21 10
5. FC Loučany 8 22:20 10
6. Senice B 8 23:21 10
7. Rychlá rota 8 33:21 9
8. Schwarzbach 8 18:17 8
9. Sokolka Horka A 8 27:32 7
10. United Players 8 17:20 6
11. FC Wednesday 8 26:37 6
12. FC Luběnice 8 22:35 4
13. FK Rozvadovice 8 14:31 4
14. Ditrex 8 20:45 4

2.liga B
Sokol N.Svět – Restoma 6:1
Mix junior – Hurikán VB 1:5
Hlušovice – Sokol Pohořany 1:8
FC Skunk – FC Chelsea 2:6
At.Bystrovany – Hugo boss 3:0
Celtic – FC Bubeník 6:3
MK Jívová – MS stavby 2:6

1. MS stavby 8 37:21 13
2. Hurikán VB 8 30:16 11
3. Celtic 8 34:30 11
4. Sokol N.Svět 8 37:26 10
5. Mix junior 8 31:24 9
6. At.Bystrovany 8 20:16 9
7. Restoma 8 22:19 9
8. Sokol Pohořany 8 33:32 8
9. Hlušovice 8 21:25 8
10. FC Skunk 8 22:23 6
11. FC Bubeník 8 26:29 6
12. FC Chelsea 8 28:39 6
13. Hugo boss 8 18:30 5
14. MK Jívová 8 17:46 1

3.liga A
Bažanti – Jager 1878 4:4
Sedlisko – Háger podlahy 8:2
Sokolka Horka B – FC Peklo N.Ves 11:2
SK Náklo – Henkováci 3:2
Agrometal – SK Profit N.Ves 1:3
Sokol Mezice – Galacticos 2:2

1. Sokol Mezice 7 36:10 13
2. Galacticos 8 25:14 13
3. Sokolka Horka B 7 36:16 12
4. SK Náklo 8 24:22 9
5. Agrometal 7 24:20 8
6. FC Hroší stavby 7 28:28 8
7. Jager 1878 8 29:29 8
8. Henkováci 7 25:19 7
9. Sedlisko 8 34:33 7
10. SK Profit N.Ves 7 22:17 6
11. FC Peklo N.Ves 7 19:50 2
12. Bažanti 6 11:37 1
13. Háger podlahy 7 18:36 0

3.liga B
AUS Olomouc – Elekt.Otáhal A 8:0
FC Přístav – Modos Olomouc 0:0
Naschrot – Zelené balet 4:3
FC Fiasco – Rotor LBT 2:7
el-jambass – Bílý balet 0:0

1. el-jambass 8 28:14 13
2. Raptors team 7 50:13 12
3. Modos Olomouc 8 35:10 12
4. Rotor LBT 8 29:8 10
5. AUS Olomouc 8 29:13 9
6. Bílý balet 8 20:18 9
7. SK Kopeček 7 12:11 6
8. Roko Samotišky 7 20:31 6
9. Zelené balet 8 17:28 5
10. FC Fiasco 8 22:34 4
11. Plantoši 7 10:25 3
12. Naschrot 8 13:33 2
13. Elekt.Otáhal A 8 3:50 1
14. FC Přístav 8 0:0 0

3.liga C
Sokol Dubany – Sportbar Sigma 5:5
FK Sigma Lutín – FC Rataje 2:5
SK Holice – Foxhunters 5:2
Rio de Blatec – FK Krčmaň 6:2
Kamerun – Pošta 4:6
Kovo Dřevo – Ajax Pivodam 6:0
Blues rock – NanoTrade 7:5

1. Rio de Blatec 8 41:17 13
2. Foxhunters 8 35:16 12
3. Sportbar Sigma 8 34:27 12
4. Kovo Dřevo 8 36:22 11
5. FK Krčmaň 8 38:39 10
6. SK Holice 8 32:27 8
7. Kamerun 8 39:35 8
8. Ajax Pivodam 8 25:28 8
9. Sokol Dubany 8 25:31 7
10. Blues rock 8 33:32 6
11. Pošta 8 25:27 6
12. FC Rataje 8 20:42 5
13. NanoTrade 8 22:34 4
14. FK Sigma Lutín 8 17:45 2

3.liga D
Mlha team – Meta Pohořany 5:5
Buff-belt – Elekt.Otáhal B 8:2
Geoboys – Dorespo Lošov 6:3
Dědečci – FC Podlas 1:13
RoDo legendy – Zora club 9:3
FK Véska – Mates 5:2
At.Haná – FC Holice 5:1

1. Geoboys 8 39:24 11
2. Dorespo Lošov 8 32:23 11
3. Meta Pohořany 8 27:20 11
4. Mlha team 8 44:30 10
5. FC Holice 8 31:27 10
6. Elekt.Otáhal B 8 34:34 10
7. At.Haná 8 32:31 9
8. FC Podlas 8 53:29 8
9. Buff-belt 8 34:26 8
10. RoDo legendy 8 38:44 7
11. Mates 8 25:34 7
12. Dědečci 8 35:51 5
13. FK Véska 8 32:50 4
14. Zora club 8 17:50 1

4.liga A
FC Štok – KMK Březové 3:0
MK Dl.Loučka – Zákl.Hnoyland 5:2
Karpat Uničov – Dř.Pňovice 3:3
Sokol Žerotín – KZT Štěpánov 2:5
Barbar – FC Tigers 1:6
Buldog Unčovice – AC Karasov 1:1
Sokol Unčovice – Bulldog Pňovice 7:0

1. Sokol Unčovice 8 31:9 13
2. FC Tigers 8 25:17 13
3. Dř.Pňovice 8 36:23 12
4. MK Dl.Loučka 8 28:21 12
5. AC Karasov 8 23:14 10
6. Zákl.Hnoyland 8 24:18 10
7. Buldog Unčovice 8 15:14 9
8. Karpat Uničov 8 30:30 7
9. Barbar 8 24:30 7
10. Sokol Žerotín 8 15:23 6
11. KZT Štěpánov 8 23:27 5
12. FC Štok 8 20:30 4
13. Bulldog Pňovice 8 16:30 3
14. KMK Březové 8 8:32 1

4.liga B
Académica – Sokol Slatinky 4:6
Sokol Skrbeň – FC Skrbeň 5:2
Sokol Křelov B – Domino 0:3
FK Břuchotín – FC Lutín 14:0
Arsenal Loučany – Sokol Křelov A 2:2
FC Braník – SK Slatinky 1:6
SB Luběnice – Neředín elite 3:0

1. Domino 8 46:17 14
2. FC Braník 8 29:14 14
3. Sokol Slatinky 8 33:17 12
4. FK Břuchotín 8 48:22 11
5. Arsenal Loučany 8 27:6 11
6. SB Luběnice 8 22:25 10
7. Sokol Skrbeň 8 29:19 9
8. SK Slatinky 8 31:18 8
9. Sokol Křelov A 8 26:15 8
10. Académica 8 32:48 6
11. Neředín elite 8 21:34 4
12. Sokol Křelov B 8 13:28 3
13. FC Skrbeň 8 14:55 0
14. FC Lutín 8 11:64 0

4.liga C
SK Véska – Leaders 6:1
Slav.Bystrovany – Inter Šternberk 4:9
J.A.H. – Dyn.Bystrovany 11:1
Second Wave – FC IJZ 2:4
Erena – Top.Bukovany 3:4
Tichej koutek – Arsenal FC 16:1
WP Rebels – Draci 7:4

1. Tichej koutek 8 72:32 16
2. Inter Šternberk 8 52:25 16
3. Leaders 8 29:36 9
4. Erena 8 31:21 8
5. WP Rebels 8 31:35 8
6. Arsenal FC 8 25:35 8
7. SK Véska 7 39:29 7
8. FC IJZ 8 21:23 7
9. J.A.H. 8 38:41 7
10. Top.Bukovany 7 23:24 6
11. Dyn.Bystrovany 8 29:37 6
12. Draci 8 28:43 6
13. Second Wave 8 19:27 5
14. Slav.Bystrovany 8 16:45 1

4.liga D
FC Tripol – Sokol Olšany 0:3
FC ZRTV Loko – Odra 9:1
Red Devils – KAF Přestavlky 6:3
F1 U Slávka – OKL team 4:3
Lazce United – Kaprodrom Klub 9:4
Red Gunners – P.balet 99 5:2
P.balet 06 – Alcatraz 3:4

1. Lazce United 8 45:10 16
2. Red Gunners 8 54:18 15
3. FC ZRTV Loko 8 51:19 13
4. P.balet 99 8 30:16 11
5. Alcatraz 8 25:24 10
6. Sokol Olšany 8 18:20 9
7. F1 U Slávka 8 25:24 8
8. Kaprodrom Klub 8 31:30 7
9. Red Devils 8 23:32 6
10. P.balet 06 8 25:34 5
11. Odra 8 20:41 5
12. OKL team 8 31:48 4
13. FC Tripol 8 15:48 2
14. KAF Přestavlky 8 15:44 1

4.liga E
FC Broky – FC Partyzán 16:2
Aschmeritz – Adam Leasing 2:6
Hejč.berani – Chalapeňos 1:3
AC Jojo United – Koník Litovel 0:5
FC Hattrick – 1.FC Černovír 4:4
FC Jantaři 2011 – MK Chudobín 0:6
Real stars – OSŽ Commando 3:3

1. Adam Leasing 8 44:13 14
2. FC Broky 8 54:24 13
3. Chalapeňos 8 40:18 13
4. Koník Litovel 8 49:28 12
5. Aschmeritz 8 26:16 10
6. Hejč.berani 8 24:18 10
7. OSŽ Commando 8 28:24 9
8. 1.FC Černovír 8 31:35 7
9. Real stars 8 30:34 6
10. MK Chudobín 8 26:29 5
11. FC Jantaři 2011 8 19:36 5
12. FC Hattrick 8 26:33 4
13. AC Jojo United 8 14:47 3
14. FC Partyzán 8 11:67 1

Okomentuj jako první článek "Výsledky a tabulky futsalu – 8. kolo"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE