Výsledky a tabulky po druhém kole

1.liga
Real HDO : FC Hněvot 5:4
AT Beermingham : FC Levotil 5:5
Aston Pila 98 : Hruš.Chořelice 2:6
Galatasaray : Step Style 6:4
Ajax Břlidla : Celtic 9:1
Lion Sport.cz : FC Chelsea 1:6
SK MP Olomouc : FC Křídla 1:9

1.liga
1. Ajax Bělidla 2 16:5 4
2. Real HDO 2 10:4 4
3. FC Křídla 2 12:4 3
4. AT Beermingham 2 12:8 3
5. FC Hněvotín 2 14:9 2
6. FC Chelsea 2 10:8 2
7. Galatasaray 2 9:10 2
8. Hruš.Chořelice 2 10:12 2
9. Celtic 2 7:12 2
10. SK MP Olomouc 2 5:11 2
11. FC Levotil 2 5:10 1
12. Lion Sport.cz 2 4:9 1
13. Step Style 2 7:13 0
14. Aston Pila 98 2 4:10 0

2.liga A
Moravan Cholina : Pergola 3:1
FC Lou?any : Wednesday 11:5
FC Lub?nice : Sokolka Horka A 1:1
Sokol Mezice : United Players 3:1
SK Profit NV : Rychl? rota 1:4
PS Beton : Schwarzbach 4:3
Slovan Uni?ov : Kovo D?evo 4:3

2.liga A
1. FC Loučany 2 18:9 4
2. PS Beton 2 9:5 4
3. Moravan Cholina 2 7:4 4
4. Sokolka Horka A 2 4:1 3
5. Pergola 2 7:3 2
6. Sokol Mezice 2 6:5 2
7. Schwarzbach 2 7:6 2
8. Rychlá rota 2 8:8 2
9. Slovan Uničov 2 6:7 2
10. Kovo Dřevo 2 5:6 1
11. United Players 2 3:5 1
12. FC Luběnice 2 1:7 1
13. SK Profit NV 2 1:7 0
14. Wednesday 2 7:16 0

2.liga B
MK J?vov : SK Mrsklesy 3:5
Dorespo Lo?ov : Rio de Blatec 5:2
Mix junior : Hurik 2:2
Sokol Poho?any : Atl.Bystrovany 6:4
RK Dachi : FC Skunk 0:4
PSG 2010 : FC Creditas 4:7
Restoma : Olpran 2:2

2.liga B
1. SK Mrsklesy 2 10:5 4
2. FC Creditas 2 10:5 4
3. Hurikán 2 8:3 3
4. Olpran 2 8:5 3
5. Mix junior 2 8:5 3
6. Restoma 2 6:4 3
7. Dorespo Lošov 2 6:5 2
8. Sokol Pohořany 2 9:10 2
9. FC Skunk 2 5:6 2
10. MK Jívová 2 5:6 2
11. Atl.Bystrovany 2 5:8 0
12. PSG 2010 2 6:12 0
13. Rio de Blatec 2 5:11 0
14. RK Dachi 2 2:8 0

3.liga A
FC P??stav : Po?ta 2:6
Sedlisko : KMK Han 3:2
Henkov?ci : D?ev?ci P?ovice 7:3
MS stavby : Sokol K?elov A 3:3
Agrometal : H?ger podlahy 2:7
FC Hro?? stavby : FK Rozvadovice 6:4
Sokol Un?ovice : Sokolka Horka B 1:3

3.liga A
1. Sedlisko 2 9:4 4
2. FC Hroší stavby 2 9:4 4
3. Henkováci 2 10:5 4
4. Sokol Křelov A 2 6:5 3
5. Háger podlahy 2 8:5 2
6. Pošta 2 8:5 2
7. Sokolka Horka B 2 6:5 2
8. Sokol Unčovice 2 4:4 2
9. FC Přístav 2 6:9 2
10. MS stavby 1 3:3 1
11. KMK Haná 1 2:3 0
12. FK Rozvadovice 2 6:9 0
13. Dřeváci Pňovice 2 5:13 0
14. Agrometal 2 2:10 0

3.liga B
Naschrot : Magistr?t MO 3:1
SK Kope?ek : Elekt.Ot?hal A 5:1
Inter ?ternberk : FC Fiasco 7:3
Zelen? balet : Rotor LBT 1:2
Planto?i : N.T.P. 5:2
Hugo boss : Modos 4:5
Sokol ?erot : Hlu?ovice 0:4

3.liga B
1. Hlušovice 2 6:1 4
2. Naschrot 2 8:3 4
3. Rotor LBT 2 7:4 4
4. Inter Šternberk 2 9:5 3
5. Modos 2 7:6 3
6. SK Kopeček 2 6:3 2
7. Plantoši 2 7:6 2
8. Magistrát MO 2 6:6 2
9. Sokol Žerotín 2 4:6 2
10. Elekt.Otáhal A 2 7:10 2
11. Hugo boss 2 9:11 0
12. Zelené balet 2 4:7 0
13. N.T.P. 2 5:10 0
14. FC Fiasco 2 5:12 0

3.liga C
NanoTrade : D?de?ci 2:2
SK Holice : Buff-belt 1:2
Ajax Pivodam : Foxhunters 6:0
Senice B : Arsenal Lou?any 5:2
FC Kladiv??i : FC Holice 2:5
Ditrex : Blues rock 4:0
Erena : Arsenal FC 7:2

3.liga C
1. Ditrex 2 18:2 4
2. FC Holice 2 11:3 4
3. Buff-belt 2 7:3 4
4. Ajax Pivodam 2 7:1 3
5. NanoTrade 2 9:3 3
6. Erena 2 11:7 2
7. SK Holice 2 7:5 2
8. Senice B 2 7:7 2
9. FC Kladiváři 2 7:9 2
10. Arsenal Loučany 2 3:6 1
11. Dědečci 2 4:16 1
12. Arsenal FC 2 5:13 0
13. Blues rock 2 1:10 0
14. Foxhunters 2 1:13 0

3.liga D
FC 1970 Buben : Zora club 4:1
Elekt.Ot?hal B : M-Contakt 6:4
FC Podlas : FK Kr?ma? 3:3
1.FC Hombok : Hej??n.berani 10:0
Mates : FK V?ska 12:6
Meta Poho?any : Sokol Nov? Sv 2:3
RoDo legendy : AC ?enda 5:4

3.liga D
1. Mates 2 18:7 4
2. FC 1970 Bubeník 2 8:3 4
3. Sokol Nový Svět 2 7:4 4
4. Elekt.Otáhal B 2 10:7 4
5. 1.FC Hombok 2 13:4 2
6. AC Čenda 2 6:6 2
7. M-Contakt 2 9:10 2
8. RoDo legendy 2 7:8 2
9. FK Véska 2 9:12 2
10. FC Podlas 2 4:5 1
11. FK Krčmaň 2 5:7 1
12. Meta Pohořany 2 6:8 0
13. Zora club 2 2:10 0
14. Hejčín.berani 2 0:13 0

4.liga A
FC ?tok : KZT ?t?p?nov 4:1
MK DL.Lou?ka : B?l? balet 4:0
AC Karasov : Bulldog P?ovice 1:3
Barbar : el-jambass 2:5
Karpat Uni?ov : SK N?klo 1:4
FC Tigers : Z?kl.Hnoyland 2:4
Buldog Un?ovice : KMK B?ezov 1:4

4.liga A
1. el-jambass 2 10:3 4
2. MK DL.Loučka 2 8:2 4
3. SK Náklo 2 9:3 4
4. KMK Březové 2 8:5 3
5. Bulldog Pňovice 2 6:4 3
6. AC Karasov 2 7:5 2
7. FC Štok 2 6:5 2
8. Buldog Unčovice 2 4:5 2
9. Zákl.Hnoyland 2 6:8 2
10. FC Tigers 2 6:8 1
11. Karpat Uničov 2 4:7 1
12. Barbar 2 4:10 0
13. Bílý balet 2 1:7 0
14. KZT Štěpánov 2 2:9 0

4.liga B
B : Roko Samoti?ky 0:0
1.FC ?ernov : FC Dijak Lut 5:4
Sokol Skrbe? : FK Sigma Lut 0:3
Ne?ed?n elite : SokolK?elov B 5:5
SB Lub?nice : FK B?uchot 4:4
FC Rataje : FC Skrbe? 6:2

4.liga B
1. FK Sigma Lutín 2 7:4 3
2. Neředín elite 2 9:6 3
3. FK Břuchotín 2 8:7 3
4. SokolKřelov B 2 9:8 3
5. FC Rataje 2 10:7 2
6. Roko Samotišky 2 4:2 2
7. FC Dijak Lutín 2 9:9 2
8. 1.FC Černovír 2 7:8 2
9. SB Luběnice 2 7:8 1
10. FC Skrbeň 2 6:10 1
11. SK Slatinky 1 0:0 0
12. B 2 0:0 0
13. Smytliš Senice 1 3:4 0
14. Sokol Skrbeň 2 1:7 0

4.liga C
Sokol B?lkovice : Sportbae Sigma 1:6
Top.Bukovany : J.A.H. 1:3
FC IJZ : Leaders 4:6
Raptors team : Sl.Bystrovany 14:1
Jager 1878 : Dyn.Bystrovany 5:3
Second Wave : Draci 4:0
Mlha team : AC Rapid 5:5

4.liga C
1. Raptors team 2 22:6 4
2. Sportbae Sigma 2 10:4 4
3. Leaders 2 9:4 4
4. Jager 1878 2 9:4 4
5. Mlha team 2 13:10 3
6. Sokol Bělkovice 2 8:6 2
7. Second Wave 2 9:8 2
8. Dyn.Bystrovany 2 11:10 2
9. J.A.H. 2 4:5 2
10. AC Rapid 2 10:13 1
11. FC IJZ 2 7:10 0
12. Top.Bukovany 2 1:6 0
13. Draci 2 5:12 0
14. Sl.Bystrovany 2 1:21 0

4.liga D
D : FC Tripol 0:0
Sokol Dubany : Kamerun 0:3
Red Devils : P.balet 99 2:7
FC ZRTV Loko : F1 U Sl?vka 3:3
KAF P?estavlky : Lazce United 1:3
Kaprodrom Klub : Odra 3:3
P.balet 06 : TJ Sokol Ol?any 2:3

4.liga D
1. Lazce United 2 13:4 4
2. P.balet 99 2 14:5 4
3. Kamerun 2 6:0 4
4. TJ Sokol Olšany 2 6:2 4
5. Odra 2 9:5 3
6. Red Devils 2 8:9 2
7. Kaprodrom Klub 2 3:6 1
8. F1 U Slávka 2 5:9 1
9. FC ZRTV Loko 2 6:13 1
10. D 2 0:0 0
11. P.balet 06 2 2:3 0
12. FC Tripol 2 3:7 0
13. KAF Přestavlky 2 3:9 0
14. Sokol Dubany 2 0:6 0

4.liga E
E : Chalape?os 0:0
Hodolany jun. : FC Partyz 2:3
FC Broky : FC Hattrick 2:1
MK Chudob : Kon?k Litovel 3:3
Adam Leasing : AC Jojo United 0:9
FC Janta?i : IMD Olomouc 1:7
FC Peklo NV : Press Slatinky 3:0

4.liga E
1. FC Peklo NV 2 11:0 4
2. IMD Olomouc 2 17:7 4
3. FC Broky 2 10:2 4
4. FC Partyzán 2 6:2 4
5. AC Jojo United 2 10:8 2
6. Hodolany jun. 2 5:4 2
7. Press Slatinky 2 5:7 2
8. MK Chudobín 2 9:13 1
9. Koník Litovel 2 3:11 1
10. E 2 0:0 0
11. FC Hattrick 2 2:5 0
12. Chalapeňos 2 0:3 0
13. FC Jantaři 2 1:7 0
14. Adam Leasing 2 4:14 0

4.liga F
F : Real stars 0:0
UMO : Geoboys 1:9
FC Bran : OS? Commando 4:2
OKL team : F-21 3:4
Domino : Atletico Han 2:3
Tichej koutek : FC Alcatraz 4:0
Acad?mica : Galacticos 2:8

4.liga F
1. Galacticos 2 14:4 4
2. Geoboys 2 17:7 4
3. FC Braník 2 8:5 4
4. OKL team 2 10:6 2
5. F-21 2 4:3 2
6. Domino 2 5:4 2
7. Tichej koutek 2 6:6 2
8. Atletico Haná 2 9:10 2
9. Académica 2 9:12 2
10. F 2 0:0 0
11. Real stars 2 3:4 0
12. OSŽ Commando 2 3:7 0
13. FC Alcatraz 2 2:11 0
14. UMO 2 5:16 0

Okomentuj jako první článek "Výsledky a tabulky po druhém kole"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE