Výsledky a tabulky po posledním podzimním kole

1.liga
Ajax Bělidla – FC Chelsea 1:5
LOLO Pepin piza – SK MP Olomouc 9:4
FC Hněvotín – Aston Pila 98 8:3
Olpran – Real HDO 3:7
AT Beermingham – Slovan Uničov 4:3
Step Style – FC Levotil 2:2
Hruš.Chořelice – Galatasaray 0:3

1. FC Hněvotín 12 85:33 21
2. FC Chelsea 12 63:46 17
3. AT Beermingham 12 42:29 17
4. Galatasaray 12 53:37 15
5. Real HDO 12 57:45 14
6. Ajax Bělidla 12 39:34 14
7. Aston Pila 98 12 43:40 14
8. LOLO Pepin piza 12 46:46 13
9. Hruš.Chořelice 12 30:41 9
10. Step Style 12 38:52 9
11. SK MP Olomouc 12 41:63 9
12. FC Levotil 12 25:39 7
13. Slovan Uničov 12 39:68 6
14. Olpran 12 33:61 3

2.liga A
Rychlá rota – SK Náklo 3:3
United Players – Sokolka Horka B 4:0
KMK Haná – PS Beton 1:7
Moravan Cholina – Mizerové 7:4
FC Loučany – Celtic 1:3
Sokol Mezice – Shake and Bake 9:2
SK Profit NV – Schwarzbach 8:2

1. Shake and Bake 12 58:35 19
2. Moravan Cholina 12 46:24 19
3. Rychlá rota 12 39:23 19
4. PS Beton 12 54:43 16
5. Celtic 12 51:36 15
6. SK Profit NV 12 45:42 11
7. Sokol Mezice 12 41:43 11
8. United Players 12 36:39 11
9. SK Náklo 12 47:45 9
10. Sokolka Horka B 12 26:42 9
11. FC Loučany 12 41:51 8
12. KMK Haná 12 30:46 8
13. Mizerové 12 38:56 8
14. Schwarzbach 12 26:53 5

2.liga B
Zelené balet – Hurikán VB 4:8
Nautila – Dorespo Lošov 2:5
Endl lotto – SK Kopeček 4:4
Mix junior – RK Dachi 6:3
Kovo Dřevo – Rio de Blatec 2:4
FC Křídla – Modos 5:3
Restoma – Atl.Bystrovany 1:5

1. FC Křídla 12 48:27 19
2. Endl lotto 12 52:31 16
3. Restoma 12 59:38 16
4. Rio de Blatec 12 27:26 15
5. Atl.Bystrovany 12 35:21 14
6. Mix junior 12 39:35 13
7. SK Kopeček 12 27:26 12
8. Dorespo Lošov 12 29:33 12
9. Modos 12 28:30 11
10. Hurikán VB 12 28:30 11
11. Kovo Dřevo 12 39:42 11
12. RK Dachi 12 40:39 10
13. Nautila 12 35:57 8
14. Zelené balet 12 20:71 0

3.liga A
Fair play club – Henkováci 0:2
Dynamit – PSB 2010 0:0
Sokol Křelov A – Arsenal Loučany 1:2
MS stavby – Meteor 3:0
Sedlisko – IMD Olomouc 3:4
Miami Beach – Sokolka Horka A 2:4
FC Luběnice – Sigma team 3:0

1. FC Luběnice 12 42:13 20
2. MS stavby 12 40:27 16
3. PSB 2010 12 34:23 16
4. Sigma team 12 48:35 15
5. Sedlisko 12 43:33 14
6. Sokolka Horka A 12 44:35 14
7. Arsenal Loučany 12 27:23 12
8. Meteor 12 37:57 8
9. Henkováci 12 18:35 7
10. IMD Olomouc 12 34:52 7
11. Sokol Křelov A 12 34:36 6
12. Miami Beach 12 28:41 6
13. Fair play club 12 23:42 3
14. Dynamit 12 0:0 0

3.liga B
FC Literpool – Sokol Žerotín 5:3
FC Skunk – Sokol Bělkovice 10:2
Zákl.Hnoyland – Rotor LBT 2:5
FC Fiasco – MK Jívová 1:2
Raptors team – Inter Šternberk 3:5
Meta Pohořany – RoDo Pavlovičky 0:3
Sokol Pohořany – Elektr.Otáhal A 7:1

1. MK Jívová 12 45:20 20
2. FC Skunk 12 55:31 18
3. Sokol Pohořany 12 57:28 16
4. FC Fiasco 12 65:43 15
5. RoDo Pavlovičky 12 48:35 15
6. Elektr.Otáhal A 12 48:49 15
7. Meta Pohořany 12 42:33 14
8. Inter Šternberk 12 37:40 12
9. Zákl.Hnoyland 12 34:52 10
10. FC Literpool 12 31:46 9
11. Sokol Žerotín 12 36:45 8
12. Sokol Bělkovice 12 28:51 6
13. Raptors team 12 35:66 6
14. Rotor LBT 12 38:60 4

3.liga C
Wednesday – FC Hroší stavby 1:8
SK Holice – P.balet 06 4:4
Kamerun – FC Kladiváři 2:5
Senice B – Buff-belt 4:2
NanoTrade – TJ Sokol Olšany 7:2
FC Braník – Ditrex 0:3
Pergola – FC Holice 8:2

1. Pergola 12 73:22 20
2. Ditrex 12 57:36 17
3. Wednesday 12 56:42 16
4. NanoTrade 12 44:28 15
5. Buff-belt 12 41:22 14
6. FC Hroší stavby 12 59:52 14
7. FC Kladiváři 12 48:50 14
8. P.balet 06 12 55:47 13
9. FC Holice 12 31:44 12
10. Senice B 12 43:50 9
11. SK Holice 12 28:36 9
12. Kamerun 12 35:61 7
13. TJ Sokol Olšany 12 36:66 7
14. FC Braník 12 13:63 1

3.liga D
Magistrát MO – AC Čenda 2:4
FC Podlas – FC Creditas 5:6
Draci – Mlha team 7:4
FK Krčmaň – Geoboys 1:1
SK Mrsklesy – Red Gunners 4:2
1.FC Hombok – Agrometal 2:1
Mates – FC 1970 Bubeník 2:3

1. 1.FC Hombok 12 47:21 22
2. FC Creditas 12 56:27 19
3. Magistrát MO 12 31:27 16
4. FC Podlas 12 59:41 13
5. AC Čenda 12 44:37 13
6. FC 1970 Bubeník 12 42:43 12
7. Mlha team 12 38:43 12
8. SK Mrsklesy 12 38:44 12
9. Mates 12 35:45 11
10. FK Krčmaň 12 37:52 10
11. Red Gunners 12 37:37 8
12. Draci 12 42:63 8
13. Agrometal 12 24:42 7
14. Geoboys 12 32:40 5

4.liga A
Bulldog Pňovice – Buldog Unčovice 3:2
Dřeváci Pňovice – Sokol Unčovice 0:4
Barbar – AC Karasov 0:0
Hugo boss – el-jambass 0:0
FC Tigers – Plantoši 0:7
KZT Štěpánov – Karpat Uničov 4:2

1. Plantoši 12 62:15 22
2. Hugo boss 12 47:26 19
3. Bulldog Pňovice 12 32:21 16
4. Sokol Unčovice 12 40:26 15
5. Buldog Unčovice 12 26:14 15
6. Dřeváci Pňovice 12 37:30 15
7. Barbar 12 42:35 12
8. Karpat Uničov 12 33:28 11
9. el-jambass 12 24:28 11
10. AC Karasov 12 17:21 10
11. KZT Štěpánov 12 22:38 10
12. FC Tigers 12 23:39 6
13. FC Tripple X 11 20:61 4
14. Bílý balet 11 17:60 0

4.liga B
Dědečci – FC Dijak Lutín 12:1
Neředín elite – FK Břuchotín 7:1
Sokol Skrbeň – FK Rozvadovice 2:7
FC Rataje – FC IJZ 4:3
SB Luběnice – FK Sigma Lutín 4:1
SK Slatinky – Hlušovice 1:4
Press Slatinky – Sokol Křelov B 8:5

1. Hlušovice 12 69:21 23
2. Dědečci 12 70:30 20
3. Press Slatinky 12 55:34 19
4. FK Rozvadovice 12 60:30 16
5. FC Rataje 12 40:36 15
6. Sokol Křelov B 12 55:59 13
7. FK Sigma Lutín 12 55:50 12
8. SB Luběnice 12 35:32 12
9. Neředín elite 12 35:38 10
10. FC IJZ 12 31:49 8
11. SK Slatinky 12 31:47 7
12. Sokol Skrbeň 12 37:64 7
13. FK Břuchotín 12 18:55 3
14. FC Dijak Lutín 12 20:66 3

4.liga C
OSŽ Commando – Leaders 6:1
Hejčín.berani – AC Rapid 3:1
Naschrot – Top. Bukovany 9:4
M-Contakt – Kenny juniors 6:4
Sportbar Sigma HBL – Second Wave 3:1
Pošta – OKL team 2:3
Dyn.Bystrovany – Domino 1:3

1. Naschrot 12 86:25 20
2. Hejčín.berani 12 53:26 20
3. M-Contakt 12 58:36 19
4. Pošta 12 50:32 18
5. OKL team 12 50:38 17
6. Sportbar Sigma 12 54:34 16
7. Domino 12 46:41 14
8. Second Wave 12 31:40 11
9. OSŽ Commando 12 31:43 9
10. AC Rapid 12 39:47 8
11. Dyn.Bystrovany 12 38:51 6
12. Top. Bukovany 12 28:54 4
13. Kenny juniors 12 25:69 4
14. Leaders 12 37:90 2

4.liga D
Regionsport.cz – Erena 1:0
NTP – Odra 5:2
Kaprodrom Klub – Háger podlahy 0:6
FC ZRTV loko – F1 U Slávka 2:0
Red Devils – P.balet 99 2:1
FC Tripol – FC Jantaři 1:3
Arsenal FC – KAF Přestavlky 3:0

1. NTP 12 73:25 20
2. Regionsport.cz 12 45:22 18
3. P.balet 99 12 45:24 16
4. Háger podlahy 12 38:19 16
5. Arsenal FC 12 43:24 16
6. Erena 12 37:23 15
7. KAF Přestavlky 12 46:33 14
8. FC ZRTV loko 12 39:30 14
9. Red Devils 12 33:28 12
10. Odra 12 32:39 10
11. F1 U Slávka 12 19:43 8
12. Kaprodrom Klub 12 28:48 7
13. FC Jantaři 12 14:55 2
14. FC Tripol 12 12:91 0

4.liga E
Ajax Pivodam – FC Štok 6:2
FC Partyzán – Hodolany junior 5:4
AC Jojo United – FC Broky 0:9
FC Hattrik – Blues rock 6:3
Koník Litovel – MK Chudobín 6:4
KMK Březové – Sl. Bystrovany 10:2
FC Peklo NV – Adam Leasing 3:0

1. Ajax Pivodam 12 65:22 23
2. FC Broky 12 54:24 21
3. FC Peklo NV 12 58:33 17
4. KMK Březové 12 64:45 16
5. Adam Leasing 12 66:35 15
6. Blues rock 12 46:36 15
7. FC Partyzán 12 37:36 13
8. FC Štok 12 37:38 12
9. Koník Litovel 12 34:43 10
10. FC Hattrik 12 30:42 10
11. MK Chudobín 12 33:40 9
12. AC Jojo United 12 13:63 3
13. Hodolany junior 12 22:53 2
14. Sl. Bystrovany 12 20:69 2

4.liga F
Sokol Nový Svět – Elektr.Otáhal B 2:2
UMO – FC Denison 4:5
FC Skrbeň – FK Véska 1:6
KSN Masajové – F-21 3:4
Zora club – FC Alcatraz 9:5
Atletico Haná – Académica 4:8
Roko Samotišky – Smytliš Senice 3:2

1. Sokol Nový Svět 12 70:18 23
2. FK Véska 12 52:24 21
3. Elektr.Otáhal B 12 62:27 19
4. Zora club 12 53:41 16
5. Académica 12 44:37 14
6. Atletico Haná 12 50:49 12
7. FC Alcatraz 12 37:41 12
8. Roko Samotišky 12 36:43 11
9. Smytliš Senice 12 53:54 8
10. KSN Masajové 12 45:58 8
11. F-21 12 45:53 7
12. FC Denison 12 30:60 7
13. UMO 12 28:61 5
14. FC Skrbeň 12 36:75 5

Okomentuj jako první článek "Výsledky a tabulky po posledním podzimním kole"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE