Výsledky desátého kola OFS Olomouc

Výsledky OFS OLOMOUC – víkend 11. a 12. října

Okresní přebor II. třídy – muži
10.kolo:
SK Červenka-Sokol Blatec 2:2 (2:0), Gál, Šmoldas – Hes, Štroch, FK Autodemont-FC Lužice 6:0 (3:0), Mršťák 4 (jedna z p.k.), Huf, Stroupek, Sokol Střelice-FC Drahlov 2:1 (1:0), Málek, Málek, vlastní, Újezd u Uničova-Dlouhá Loučka 2:0 (0:0), Garstka 2, Nová Hradečná-FK Nemilany 0:3 (0:0) – Marek 3, FK Šternberk B-Sokol Kožušany 4:0 (2:0), Šíp 2 (jedna z p.k.), Hlaváč, Šrámek, TJ Štěpánov B-Sokol Chomoutov 1:1 (0:1), Tuška – Pírek.

1. FK Nemilany 10 9 1 0 30:7 28
2. Újezd u Uničova 10 7 0 3 28:16 21
3. Sokol Chomoutov 10 6 2 2 21:16 20
4. FC Drahlov 10 6 0 4 22:17 18
5. FK Šternberk B 10 5 2 3 19:13 17
6. Sokol Kožušany 10 5 2 3 21:17 17
7. FK Autodemont 10 5 1 4 37:11 16
8. SK Červenka 10 4 1 5 15:19 13
9. Sokol Střelice 10 3 3 4 12:17 12
10. TJ Štěpánov B 10 3 2 5 17:31 11
11. Sokol Blatec 10 3 1 6 14:17 10
12. FC Lužice 10 2 1 7 8:27 7
13. Dlouhá Loučka 10 2 0 8 10:26 6
14. Nová Hradečná 10 1 2 7 7:27 5

Kanonýři: 17 – Mršťák (FK Autodemont), 9 – Ptáček (Újezd u Uničova), 7 – Marek (FK Nemilany), Tuška (TJ Štěpánov B).

Okresní přebor III. třídy – muži
10.kolo:
FC Dolany B-FK Hlubočky B 2:1 (0:1), Hegr, Hoza – Henkl, Bohuňovice B-Sokol Příkazy 1:2 (1:1), Vlasák – Jarmar 2, Sokol Mladeč-1.FC Olešnice 2:1 (0:0), Dostál, Kubíček – Kamler, SFK Nedvězí-FK Přáslavice 4:1 (1:0), Klicpera 2, Klimek, Rozman – Perutka, Hraničné Petrovice-TJ Těšetice 3:3 (0:2), Vymětal 3 – Vitonský 2, Gargel, Sokol Bouzov-SK Náměšť B 3:1 (1:0), Blekta, Bosák, Kubíček – Fibrich, Sokol Drahanovice-Sokol Slavonín B 2:0 (1:0), Kment 2.

1. Sokol Drahanovice 10 6 3 1 34:20 21
2. Sokol Bouzov 10 6 2 2 28:18 20
3. SFK Nedvězí 10 6 1 3 25:15 19
4. Sokol Příkazy 10 6 1 3 21:15 19
5. TJ Těšetice 10 5 3 2 36:19 18
6. SK Náměšť B 10 5 1 4 31:23 16
7. FC Dolany B 10 5 1 4 23:29 16
8. Sokol Mladeč 10 5 0 5 24:24 15
9. Bohuňovice B 10 3 3 4 25:24 12
10. FK Přáslavice 10 3 2 5 19:22 11
11. Hraničné Petrovice 10 3 1 6 16:25 10
12. FK Hlubočky B 10 3 1 6 16:25 10
13. 1.FC Olešnice 10 3 0 7 18:39 9
14. Sokol Slavonín B 10 1 1 8 10:28 4

Kanonýři: 13 – Zbrož (TJ Těšetice), 11 – Kment A. (Sokol Drahanovice), 9 – Bosák (Sokol Bouzov).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. A
10.kolo:
SK Králová-FK Šternberk C 7:0 (3:0), Borovka 2, Klabačka 2, Horn, Toman, Völfl, Sportklub Štarnov-FK Huzová 2:2 (2:2), Neplech, Čtvrtlík – Kubík, Matoušek, Sokol Střelice B-TJ Dalov 2:3 (0:2), Kočák, Matoušek – Frank 2, Kratochvíl, Moravský Beroun B-FC Jiříkov 1:0 (0:0), Horák, TJ Mladějovice-Sokol Hnojice 0:0, Sokol Jívová-Hvězda Libavá 1:1 (0:0), Frei – Dvořák, Sokol Babice B-Horní Loděnice 3:0 (2:0), Kuhn, Černocký – vlastní.

1. Moravský Beroun B 10 7 1 2 35:11 22
2. Sokol Jívová 10 7 1 2 35:15 22
3. Sokol Hnojice 10 7 1 2 31:15 22
4. Sokol Babice B 10 7 0 3 31:15 21
5. TJ Mladějovice 10 5 4 1 30:13 19
6. SK Králová 10 5 3 2 25:14 18
7. TJ Dalov 10 5 2 3 31:25 17
8. Hvězda Libavá 10 4 3 3 24:17 15
9. FK Huzová 10 3 4 3 23:20 13
10. FC Jiříkov 10 3 2 5 15:20 11
11. Horní Loděnice 10 2 3 5 16:36 9
12. Sportklub Štarnov 10 1 2 7 16:30 5
13. Sokol Střelice B 10 1 0 9 7:39 3
14. FK Šternberk C 10 0 0 10 7:56 0

Kanonýři: 8 – Fujdiak (Sokol Hnojice), Matoušek (FK Huzová), Shuyto (TJ Mladějovice), 7 – Borovka (SK Králová), Epstein (FC Jiříkov), Mazáč (Sokol Jívová), 6 – Dvořák (Hvězda Libavá), Frank (TJ Dalov), Kolomazník (Sokol Jívová), Kolář (TJ Dalov), Kubík (FK Huzová), Vlček (Moravský Beroun B).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. B
10.kolo:
TJ Střeň-SK Slatinice B 2:1 (0:0), Kristen, Kruk – Dostál, Sokol Odrlice-Sokol Majetín 3:4 (0:2), Řezník 2, Pluskal – Kaláb, Saitz, Schuster, Čechák, Velký Újezd-FC Drahlov B 1:1 (1:1), Krbeček – Rozsypal, TJ Tršice-Sokol Luká 3:3 (2:1), Konečný 2, Dokoupil – Pluháček 2, Rozman, Sokol Vilémov-SK Grygov 4:0 (1:0), Hynek (jedna z p.k.), Navrátil, Studený, Tyl, Moravská Huzová-Sokol Pňovice 2:2 (1:2), Körner, Tiefenbach – Podhora, Zavadil, SK Chválkovice B-volno.

1. Sokol Majetín 9 8 0 1 32:12 24
2. Velký Újezd 9 6 3 0 28:10 21
3. Sokol Vilémov 9 6 2 1 21:8 20
4. TJ Střeň 10 5 1 4 24:20 16
5. TJ Tršice 9 3 5 1 15:9 14
6. SK Slatinice B 9 4 1 4 18:12 13
7. Sokol Odrlice 9 4 1 4 19:23 13
8. SK Chválkovice B 9 4 0 5 21:19 12
9. Sokol Pňovice 10 2 4 4 13:18 10
10. FC Drahlov B 9 2 3 4 11:13 9
11. Sokol Luká 9 2 1 6 13:27 7
12. SK Grygov 10 1 2 7 11:26 5
13. Moravská Huzová 9 1 1 7 8:37 4

Kanonýři: 9 – Zlámal (Velký Újezd), 7 – Podhora (Sokol Pňovice), 6 – Sležek (Velký Újezd).

Okresní přebor dorostenců
2.kolo:
FC Hněvotín-Sokol Dub n.M. 2:2 (1:1), Lošťák, Šenkyřík – Hrabal, Kaiser, SK Bělkovice-Sokol Slavonín – nehráno, SK Šumvald-TJ Haňovice 2:3 (2:1), Kamler 2 – Kryl, Přikryl, Zima, Sokol Troubelice-TJ Mladějovice 3:0 (1:0), Dušek, Ošťádal, Pluskal, FK Autodemont-SFK Nedvězí 0:3 (0:0) – Krajník, Výmola, Zatloukal.

1. SFK Nedvězí 8 5 2 1 28:12 17
2. Sokol Troubelice 8 5 1 2 27:12 16
3. Sokol Dub n.M. 8 4 4 0 22:9 16
4. FK Autodemont 8 4 2 2 20:11 14
5. FC Hněvotín 8 3 2 3 23:14 11
6. SK Šumvald 8 3 1 4 16:27 10
7. TJ Haňovice 8 2 3 3 15:17 9
8. TJ Mladějovice 8 2 2 4 11:12 8
9. SK Bělkovice 7 2 1 4 11:23 7
10. Sokol Slavonín 7 0 0 7 4:40 0

Kanonýři: 16 – Ošťádal (Sokol Troubelice), 11 – Jahn (FK Autodemont), 8 – Belant (SFK Nedvězí).

Okresní přebor st. žáků, sk. A
10.kolo:
FC Medlov-Sokol Paseka 4:4 (2:1), Mirga 4 – Vyhnánek 2, Machač, Mako, TJ Haňovice-SK Šumvald 9:1 (1:0), Navrátil 4, Král 2, Pohlídal 2, Klimeš – Mihailescu, Sokol Bohuňovice-FC Dolany 4:4 (3:2), Chromec, Kovář, Poláček, Zlámal – Schwarz 2, Zajíček, Šnirych.

1. TJ Haňovice 6 6 0 0 54:10 18
2. Sokol Bohuňovice 6 4 1 1 30:15 13
3. Tatran Litovel A 5 4 0 1 25:10 12
4. FC Dolany 6 3 2 1 35:16 11
5. SK Šumvald 5 2 1 2 12:19 7
6. SK Červenka 5 2 0 3 21:27 6
7. Sokol Paseka 5 1 1 3 12:19 4
8. FC Medlov 8 1 1 6 19:54 4
9. Moravský Beroun 6 0 0 6 6:44 0

Kanonýři: 17 – Schwarz (FC Dolany), 14 – Mirga (FC Medlov), 13 – Nantl T. (SK Červenka).

Okresní přebor st. žáků, sk. B
10.kolo:
FC Hněvotín-SK Slatinice 16:0 (7:0), Holub 4, Holub 3, Šesták 3, Mazal 2, Vojáček 2, Drtina, Samek, Velký Újezd-Sokol Náklo 0:2 (0:0) – Holík 2, TJ Tršice-Sokol Kožušany 4:4 (0:2), Vláčil 2, Bolf, Hluší – Pelíšek 2, Bílý, Hnatovskyy, Sokol Chomoutov-Sigma Lutín 13:0 (4:0), Blažek 6, Stejskal 6, Zedníček, Sokol Dub n.M.-volno, SK Chválkovice-TJ Štěpánov 1:8 (1:2), Krieg – Hanus 3, Bednář, Koutník, Poprach, Tázler, Škoda.

1. FC Hněvotín 8 7 0 1 84:11 21
2. Sokol Chomoutov 7 7 0 0 42:5 21
3. Sokol Dub n.M. 7 5 0 2 38:13 15
4. TJ Štěpánov 7 4 1 2 26:11 13
5. Sokol Náklo 7 4 1 2 31:22 13
6. SK Chválkovice 8 3 0 5 36:46 9
7. SK Slatinice 7 3 0 4 17:39 9
8. Sokol Kožušany 7 2 1 4 35:35 7
9. Velký Újezd 7 2 0 5 19:39 6
10. TJ Tršice 7 1 1 5 14:31 4
11. Sigma Lutín 8 0 0 8 4:94 0

Kanonýři: 26 – Holub M. (FC Hněvotín), 20 – Špičák (Sokol Kožušany), 17 – Krieg (SK Chválkovice).

Okresní přebor ml. žáků, sk. A
10.kolo:
FC Dolany-Velký Újezd 3:0 (1:0), Baklík, Koiš, Opletal, FK Hlubočky-SFK Nedvězí 8:3 (4:1), Táborský 3, Černík 2, Hrnčíř, Polcer, Čecháček – Zbořil 3, Sokol Slavonín B-SK Velká Bystřice 2:9 (1:3), Faksa (p.k.), Jurášek – Pastuszak 4, Stoppen 2, Zifčák 2, Palacka (p.k.), TJ Tršice-SK Bělkovice 0:5 (0:3) – Vystrčil 2, Bernát, Gildein, Zeman, 1.FC Olomouc-SK Grygov 2:1 (2:1), Muláková, Čislinská – Nevěřil, Sokol Dub n.M.-Hvězda Libavá 14:2 (2:0), Vybíral 5, Trefil 3, Vychodil 2, Bartošek, Künstler, Piszkiewicz, Vavrus – Roeland, Střaslička, SK Chválkovice-Sokol Bohuňovice 4:8 (0:6), Ščuka 2, Zatloukal, Šimek – Dittmer 5, Krejčí 2, Poláček.

1. Sokol Bohuňovice 9 8 1 0 72:12 25
2. SK Bělkovice 9 7 0 2 57:17 21
3. Sokol Dub n.M. 9 7 0 2 54:18 21
4. SK Velká Bystřice 9 5 3 1 43:27 18
5. FK Hlubočky 9 6 0 3 40:35 18
6. SK Grygov 9 5 1 3 30:21 16
7. SK Chválkovice 9 4 2 3 22:19 14
8. FC Dolany 8 4 2 2 21:25 14
9. 1.FC Olomouc 9 2 2 5 14:33 8
10. SFK Nedvězí 8 2 1 5 18:42 7
11. Hvězda Libavá 9 1 2 6 12:44 5
12. TJ Tršice 9 1 1 7 12:36 4
13. Velký Újezd 9 1 1 7 13:44 4
14. Sokol Slavonín B 9 1 0 8 19:54 3

Kanonýři: 22 – Vybíral Petr (Sokol Dub n.M.), 21 – Krejčí (Sokol Bohuňovice), 18 – Dittmer (Sokol Bohuňovice).

Okresní přebor ml. žáků, sk. B
10.kolo:
FC Hněvotín-SK Slatinice 1:1 (1:0), Sklenář – Kurfürst, FK Autodemont-Sokol Náklo 1:2 (1:1), Brtník – Peřina, Pěček, Sokol Troubelice-SK Uničov 6:1 (2:1), Richter 2, Schneider 2, Navrátil, Urbánek – Bačík, Sigma Lutín-volno, Tatran Litovel-Sokol Těšetice 0:0, TJ Haňovice-Sokol Pňovice 5:2 (2:2), Kučera 2, Otava 2, Řezník – Mikeš 2, Sokol Drahanovice-SK Náměšť 0:5 (0:4) – Nguyen 4, Bořuta.

1. Sokol Náklo 9 9 0 0 64:6 27
2. SK Náměšť 8 7 1 0 36:11 22
3. Sokol Troubelice 8 5 2 1 44:23 17
4. Tatran Litovel 8 4 2 2 18:8 14
5. TJ Haňovice 8 4 2 2 28:22 14
6. SK Slatinice 9 3 3 3 22:19 12
7. FK Autodemont 8 4 0 4 18:15 12
8. FC Hněvotín 9 3 2 4 19:18 11
9. SK Uničov 9 3 2 4 16:18 11
10. Sokol Pňovice 8 3 2 3 20:25 11
11. Sokol Těšetice 8 0 1 7 6:38 1
12. Sokol Drahanovice 8 0 1 7 7:55 1
13. Sigma Lutín 8 0 0 8 7:47 0

Kanonýři: 18 – Pěček (Sokol Náklo), 17 – Nguyen (SK Náměšť), 13 – Michal (Sokol Troubelice).

Autor

Ivo Opletal
O sportu píšu devět let. Pracoval jsem postupně v několika tištěných médiích jako redaktor. Pak jsem se na více než tři roky přesunul za mikrofon do rozhlasu. Nejvíc mě baví sportovní nebo technické texty a občas mám na něco názor. Více na BLOGu.

Okomentuj jako první článek "Výsledky desátého kola OFS Olomouc"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE