Začalo futsalové jaro

Futsal. Ilustrační fotkaFutsalový turnaj v Nemilanech

1.liga
Real HDO : FC Levotil 1:2
Lion Sport.cz : FC Křídla 4:2
Ajax Bělidla : FC Chelsea 8:2
Hruš.Chořelice : FC Hněvotín 6:11
AT Beermingham : Step Style 1:2
Galatasaray : Celtic 5:5
Aston Pila 98 : SK MP Olomouc 3:3

1. Ajax Bělidla 14 94:36 24
2. Real HDO 14 75:39 22
3. FC Hněvotín 14 78:38 21
4. AT Beermingham 14 66:43 19
5. FC Levotil 14 48:36 16
6. Hruš.Chořelice 14 60:61 15
7. Galatasaray 14 66:70 15
8. FC Křídla 14 43:46 13
9. Aston Pila 98 14 44:53 12
10. FC Chelsea 14 54:68 10
11. Step Style 14 39:59 9
12. SK MP Olomouc 14 50:81 9
13. Lion Sport.cz 14 43:81 6
14. Celtic 14 38:87 5

2.liga A
Slovan Uničov : Schwarzbach 3:9
United Players : Kovo Dřevo 4:0
PS Beton : Wednesday 3:7
Slovan Uničov : Schwarzbach 3:9
SK Profit NV : Sokolka Horka A 6:4
PS Beton : Wednesday 3:7

1. FC Loučany 13 74:38 23
2. Wednesday 14 68:48 20
3. Pergola 13 61:30 19
4. PS Beton 14 53:44 17
5. Moravan Cholina 13 50:44 14
6. FC Luběnice 13 35:32 13
7. United Players 14 41:45 13
8. Sokol Mezice 13 42:40 11
9. Sokolka Horka A 14 49:58 11
10. Kovo Dřevo 14 35:44 11
11. SK Profit NV 14 40:68 11
12. Rychlá rota 13 34:37 10
13. Schwarzbach 14 40:51 10
14. Slovan Uničov 14 45:88 7

2.liga B
Mix junior : Rio de Blatec 2:6
RK Dachi : Restoma 3:1
FC Skunk : Hurikán 1:4
PSG 2010 : SK Mrsklesy 5:5
MK Jívová : Atl.Bystrovany 2:3
Sokol Pohořany : Olpran 3:2

1. FC Creditas 13 56:40 20
2. Olpran 13 69:33 18
3. MK Jívová 14 55:40 17
4. Sokol Pohořany 13 48:38 16
5. Restoma 14 46:37 16
6. SK Mrsklesy 14 52:48 14
7. Hurikán 14 35:34 14
8. Mix junior 14 47:53 14
9. RK Dachi 14 29:36 14
10. Rio de Blatec 14 43:47 13
11. Dorespo Lošov 13 33:37 13
12. FC Skunk 14 42:58 12
13. Atl.Bystrovany 14 37:46 10
14. PSG 2010 14 26:71 1

3.liga A
Sedlisko : Dřeváci Pňovice 9:4
Henkováci : Pošta 4:3
MS stavby : KMK Haná 2:2
Sokol Unčovice : Háger podlahy 1:0
FK Rozvadovice : Sokol Křelov A 3:1
FC Hroší stavby : Agrometal 3:3

1. MS stavby 14 75:38 23
2. FK Rozvadovice 14 56:41 19
3. Sedlisko 14 75:42 18
4. Henkováci 14 45:41 18
5. Pošta 14 49:36 14
6. Sokolka Horka B 13 39:39 14
7. Háger podlahy 14 48:45 13
8. FC Hroší stavby 14 49:57 13
9. FC Přístav 13 52:61 12
10. KMK Haná 14 37:42 11
11. Sokol Unčovice 14 34:51 11
12. Dřeváci Pňovice 14 49:75 11
13. Agrometal 14 36:62 9
14. Sokol Křelov A 14 36:50 8

3.liga B
Zelené balet : Magistrát MO 2:0
N.T.P. : Rotor LBT 3:3
Inter Šternberk : Modos 1:6
Naschrot : FC Fiasco 5:0
Plantoši : Sokol Žerotín 2:2
Hugo boss : Elekt.Otáhal A 6:2

1. Modos 14 50:25 21
2. Naschrot 14 58:35 20
3. Rotor LBT 14 43:31 18
4. Hlušovice 13 62:36 17
5. Plantoši 14 43:33 17
6. Inter Šternberk 14 51:45 16
7. Hugo boss 14 53:44 15
8. Zelené balet 14 40:41 15
9. SK Kopeček 13 26:26 13
10. FC Fiasco 14 44:54 13
11. Sokol Žerotín 14 33:48 10
12. Elekt.Otáhal A 14 43:64 9
13. Magistrát MO 14 23:45 6
14. N.T.P. 14 30:72 4

3.liga C
Ditrex : Dědečci 10:3
FC Kladiváři : Erena 4:7
FC Holice : Blues rock 2:2
SK Holice : Arsenal FC 6:2
Ajax Pivodam : Arsenal Loučany 1:0
NanoTrade : Foxhunters 4:4
Senice B : Buff-belt 8:2

1. Ditrex 14 88:32 25
2. Buff-belt 14 63:30 21
3. Ajax Pivodam 14 45:17 21
4. SK Holice 14 55:31 19
5. FC Holice 14 46:29 18
6. Senice B 14 59:45 18
7. Foxhunters 14 38:40 16
8. NanoTrade 14 53:44 15
9. Erena 14 36:59 9
10. Dědečci 14 38:70 9
11. Arsenal Loučany 14 24:44 8
12. FC Kladiváři 14 49:86 8
13. Blues rock 14 32:60 7
14. Arsenal FC 14 30:69 2

3.liga D
Mates : Zora club 11:1
Hejčín.berani : FK Véska 1:3
FC 1970 Bubeník : FK Krčmaň 4:4
RoDo legendy : Sokol Nový Svět 2:7
Meta Pohořany : M-Contakt 8:5

1. Sokol Nový Svět 14 83:32 24
2. FC 1970 Bubeník 14 78:42 21
3. RoDo legendy 14 67:41 18
4. Mates 14 79:52 16
5. M-Contakt 13 46:38 16
6. Meta Pohořany 13 54:34 15
7. FC Podlas 14 44:45 13
8. FK Véska 14 43:63 12
9. Elekt.Otáhal B 13 47:51 11
10. FK Krčmaň 14 46:59 9
11. 1.FC Hombok 13 34:61 4
12. Hejčín.berani 14 21:66 3
13. Zora club 14 17:75 2

4.liga A
FC Štok : MK DL.Loučka 1:2
AC Karasov : Zákl.Hnoyland 0:6
KZT Štěpánov : el-jambass 3:1
Barbar : SK Náklo 1:5
Buldog Unčovice : Bílý balet 2:1
Karpat Uničov : Bulldog Pňovice

1. SK Náklo 14 45:23 21
2. el-jambass 14 58:33 19
3. Bílý balet 14 48:29 19
4. Karpat Uničov 13 34:25 16
5. Zákl.Hnoyland 14 38:44 15
6. KMK Březové 13 39:46 15
7. Buldog Unčovice 14 31:27 14
8. MK DL.Loučka 14 41:36 13
9. Bulldog Pňovice 13 38:36 13
10. Barbar 14 41:44 12
11. FC Štok 14 34:47 11
12. KZT Štěpánov 14 30:44 10
13. AC Karasov 14 28:52 8
14. FC Tigers 13 26:45 6

4.liga B
1.FC Černovír : Roko Samotišky 2:6
Sokol Skrbeň : Neředín elite 4:2
FK Sigma Lutín : FC Skrbeň 2:1
Smytliš Senice : FK Břuchotín 2:3
FC Rataje : FC Dijak Lutín 7:2
SB Luběnice : SokolKřelov B 3:2

1. Roko Samotišky 14 80:49 22
2. FC Rataje 14 62:39 20
3. SB Luběnice 13 63:42 17
4. FK Břuchotín 14 45:45 17
5. FK Sigma Lutín 14 54:38 15
6. FC Dijak Lutín 14 55:56 14
7. SK Slatinky 14 49:51 13
8. SokolKřelov B 13 37:45 13
9. Neředín elite 14 50:45 9
10. Smytliš Senice 14 45:54 8
11. Sokol Skrbeň 14 32:42 8
12. 1.FC Černovír 14 38:48 7
13. FC Skrbeň 14 21:77 3

4.liga C
Mlha team : Second Wave 4:2
Top.Bukovany : Leaders 2:3
Jager 1878 : J.A.H. 9:1
AC Rapid : Dyn.Bystrovany 1:7
Sokol Bělkovice : Sl.Bystrovany 3:2

1. Raptors team 13 89:24 22
2. Jager 1878 14 80:46 21
3. Sportbar Sigma 13 63:32 21
4. Sokol Bělkovice 13 43:32 17
5. Mlha team 14 62:54 17
6. Draci 13 61:51 16
7. Dyn.Bystrovany 14 56:49 15
8. J.A.H. 14 43:49 13
9. Leaders 14 48:72 12
10. Second Wave 14 58:63 11
11. AC Rapid 14 57:86 9
12. FC IJZ 13 39:57 7
13. Top.Bukovany 14 40:59 7
14. Sl.Bystrovany 13 26:91 2

4.liga D
FC Tripol : P.balet 99 1:7
Kaprodrom Klub : Kamerun 9:8
Red Devils : F1 U Slávka 0:1
FC ZRTV Loko : Lazce United 4:2
KAF Přestavlky : Odra 0:2

1. Kamerun 14 62:25 22
2. Lazce United 14 50:18 19
3. TJ Sokol Olšany 13 51:23 18
4. Sokol Dubany 13 45:26 16
5. FC ZRTV Loko 14 60:52 15
6. Odra 13 34:33 13
7. P.balet 99 14 47:47 12
8. Kaprodrom Klub 14 37:49 11
9. Red Devils 14 32:49 11
10. P.balet 06 14 33:36 10
11. F1 U Slávka 14 25:44 9
12. KAF Přestavlky 13 22:44 5
13. FC Tripol 14 28:80 3

4.liga E
Adam Leasing : Press Slatinky 4:3
Chalapeňos : FC Partyzán 7:1
FC Broky : AC Jojo United 4:0
MK Chudobín : IMD Olomouc 2:2
FC Peklo NV : Koník Litovel 2:5
Hodolany jun. : FC Hattrick 0:3

1. IMD Olomouc 14 73:32 20
2. FC Broky 14 57:24 20
3. FC Peklo NV 14 49:30 17
4. FC Hattrick 14 39:25 16
5. Press Slatinky 14 42:38 16
6. FC Partyzán 14 36:46 15
7. MK Chudobín 14 48:44 14
8. Adam Leasing 14 51:34 13
9. Chalapeňos 14 40:37 12
10. FC Jantaři 14 30:42 9
11. Hodolany jun. 14 38:48 8
12. Koník Litovel 14 31:67 8
13. AC Jojo United 14 18:85 0

4.liga F
OKL team : FC Alcatraz 2:1
Geoboys : Atletico Haná 5:5
Domino : OSŽ Commando 9:0
UMO : Académica 2:5
FC Braník : Real stars 3:3
Tichej koutek : Galacticos 2:5

1. Geoboys 14 89:29 23
2. Galacticos 13 62:20 21
3. Atletico Haná 14 73:53 18
4. F-21 13 54:39 18
5. OKL team 14 56:53 17
6. Domino 14 43:39 14
7. Tichej koutek 13 59:53 12
8. Académica 14 49:65 11
9. FC Braník 14 31:45 10
10. Real stars 14 44:68 8
11. FC Alcatraz 14 26:48 6
12. UMO 14 49:88 5
13. OSŽ Commando 14 28:63 3

Okomentuj jako první článek "Začalo futsalové jaro"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE