Zbořil přispěl dvěma góly k výhře Zubrů

Útočník olomoucké Mory Tomáš Zbořil, jenž se po zranění momentálně rozehrává v celku Přerova, bodoval i ve svém druhém zápase za Zubry. Přerov se v 26. kole 2. ligy utkal na domácím ledě s Valašským Meziříčím.

Domácí Zubři nasypali hostům do gólového pytle devět branek a ponechali si tak doma plný počet bodů za výhru 9:2. Zbořil se na vítězství podílel dvěma brankami, když nejprve ve 4. minutě otevřel skóre zápasu a nakonec ho i v 60. minutě uzavřel. Dvěma body se blýskl i bývalý kapitán Mory Richard Brančík (1+1).

V hostujícím celku z Valašského Meziřící se také objevili hráči týmu trenérů Fialy a Tomajka. Byli nimi Radim Haas a Michal Vodný, ovšem ani jeden se do statistik zápasu nezapsal.