Ženy Nových Sadů zaváhaly

Novou fotbalovou sezónu nezahájily fotbalistky FK Nové Sady zrovna nejlépe, nečekaná prohra ve Stachovicích mnohé překvapila.

Novosadské hráčky byly od začátku zápasu lepším týmem, ale jejich střelecké pokusy nebyly dost přesné a důrazné. Až ve 35. minutě utekla po pravé straně Kopečková, která nacentrovala přesně do vápna na Mokrušovou, ta se šikovně omotala kolem obránců a z otočky vsítila první gól utkání.

Ve druhé půli si hostující hráčky připravily ještě několik slibných situací, ale většina z nich byla zastavena jako ofsaidová… Domácí si svými dlouhými nákopy vytvořily několik šancí a v 60. minutě po hrubé chybě hostujících využily příležitosti a srovnaly na 1:1. Ke konci zápasu domácí útočnice šla důrazně za míčem, využila chybně vyřešené situace stopérky s brankářkou a potrestala novosadské fotbalistky druhým a vítězným gólem.

„Je škoda, že jsme v prvním poločase nenasázely domácím více gólů, v druhé půli jsme se k domácí brance neměli šanci dostat. Zápas jsme ale prohrály vlastním přičiněním – takové závažné chyby by hráčky rozhodně neměly připustit,“ řekla trenérka FK Nových Sadů Marcela Míšelnická.

Příští mistrovské utkání odehrají FK Nové Sady na domácím hřišti, kdy v neděli 14. září ve 12.30 hodin přivítají družstvo AFC Veřovice.

TJ Slavia Stachovice – FK Nové Sady 2:1 (0:1)

Gól: Mokrušová

Sestava Nových Sadů: Pikartová, Vytřísalová, Teindlová, Balusová, Slaninová, Suchánková, Mokrušová, Kopečková, Hrabalová, Božičevičová, Ganiecová

Okomentuj jako první článek "Ženy Nových Sadů zaváhaly"