Zora doma porazila Veselí

Házenkářky Veselí mohly v případě výhry poskočit mezi absolutní špičku průběžné tabulky, házenkářky Zory Olomouc ale byly proti. Hanačky se konečně rozkoukaly a kráčí od vítězství k vítězství.

V utkání proti Veselí začaly budovat svůj náskok v závěru prvního poločasu, na začátku druhé půle už vedly o čtyři branky a postupně svůj náskoky Olomoučanky zvyšovaly na osm gólů. V závěru Veselí manko mírně zkorigovalo, vítězství Zory ale bylo jednoznačné.

DHK Zora Olomouc – HC Veselí n. M. 30:24 (15:12)

Branky: Kubáčková 7/5, Dostálová 5, Berová 3, Fryčáková 3, Severová 2, Růžičková 2/1, Salašová 2, Salčáková K. 2, Gebre Selassie 2, Hvostaľová 2 – Vargová 9/7, Jandásková 5, Šustková 4, Gajdošíková 4, Vyloužilová 1, Štetáková 1. Rozhodčí: Točík, Zych. Sedmimetrové hody: 6/6 – 7/7. Vyloučení: 5 – 3. Diváci: 360.

Okomentuj jako první článek "Zora doma porazila Veselí"