Zora prohrála v Šale o deset branek

Házenkářky DHK Zora Olomouc zápas 10. kola interligy v Šale prohrály. A bylo to rozdílem deseti branek, přesně takovým, jakým skončil už první poločas. A právě promarněná první polovice byla příčinou nezdaru v celém utkání.

Vyrovnaná byla jenom první desetiminutovka, která skončila za stavu 3:3. Přesto však stále dotahovaly Hanačky. Po těžkopádném rozjezdu se ale Slovenky zkoncentrovaly a o pět minut později prohrávaly hráčky Olomouce už 4:8. Šalankám dobře fungovala spolupráce Trochtová – Grantnerová, výborně zakončovala Czanik a to, co prošlo šalanskou obranou, vychytala Grandtnerová. Pět minut před koncem poločasu vedly domácí už o osm branek 14:6, o přestávce byl jejich náskok desetibrankový. Domácí hráčky úspěšně bránily olomouckou střeleckou oporu Fabíkovou a desetibrankový poločasový náskok udržovaly prakticky po celou druhou půli. Nejvýraznější korekce se Olomoučankám podařila ve 46. minutě, kdy to bylo o sedm 24:17, konečný výsledek však opět čítal desetibrankový rozdíl.

HK Slovan Duslo Šaľa – DHK Zora Olomouc 32:22 (18:8)

Rozhodčí: Dvorský, Sivák (oba SR). Sedmičky: 1/1 – 2/1. Vyloučení: 5 – 3. ČK: Andrea Czanik (Šaľa) za třetí vyloučení. Diváci: 600.

DHK Zora: Raníková, Rašková, Kozáková – Růžičková 4, Šteffanová, Kelarová 5, Pašková, Dostálová, Severová 2, Kubáčková 3, Spíchalová 1, Huráňová 2/1, Ždánská, Gebre Selassie 1, Fabíková 4. Trenér Libor Malínek.

Okomentuj jako první článek "Zora prohrála v Šale o deset branek"