Béčko FBS remizovalo v Hranicích

V Hranicích se konal další turnaj 2. florbalové ligy žen, divize VII. Hned v úvodním zápase celého turnaje se béčko olomouckého FBS postavilo proti domácímu týmu, který momentálně vede tabulku a pomýšlí na postup do vyšší souteže. Olomouc si ale přivezla hned pětici extraligových hráček a k tomu i brankářku z A-týmu, takže budila respekt.

Diváci, kteří na dopolední zápas dorazili, viděli jedno z nejhezčích utkání této soutěže v tomto ročníku. Teiwaz nastoupil opět s osmičkou hráček a i přes početní handicap byl Olomouci vyrovnaným soupeřem. V první třetině měla rozhodně navrch Olomouc, která se dokázala prosazovat především přes střed hřiště a právě z této pozice v polovině první třetiny otevřela skóre Podešvová.

Ve druhé třetině byl obraz hry podobný té první, Magdu Študentovou v brance Hranic několikrát zachránila dobře postavená branková konstrukce a především v oslabení měly Hranice na mále.

Vše ale přestály a ve třetí třetině se karta začala obracet. Teiwaz měl několik velmi dobrých šancí a kýžené vyrovnání se nakonec přece jen dostavilo – 4 minuty před koncem se po nahrávce Veroniky Slaninové přesnou ranou trefila Petra Grufíková. Do konce zápasu i přes nadějnou standardku na straně Hranic nebo šance na straně Olomouce žádná další branka nepadla a oba týmy se tak rozešly smírně.

FBŠ Teiwaz Hranice – Tempish FBS Fairplay Olomouc B 1:1 (0:1, 0:0, 1:0)

Branky: 32. Grufíková – 7. Podešvová.

Olomouc: Davidová – Čechovská, Nováková, Kamínková, Paďourová, Peřinová, Reimerová, Černochová, Juřenová, Podešvková, Nejezchlebová, Pavlíková, Zacpalová. Trenérka: Nejezchlebová.

Hranice: Študentová – Segeťová, Slaninová, Grufíková, Švarcová, Drietomská, Janošová, Kozáčková, Veselá. Trenér: Dadej.

Text: Petr Dadej. Foto: Jiří Novotný.

[pe2-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/103051166887296915412/albumid/5975858469728318737?alt=rss&hl=en_US&kind=photo“ ]

Autor

Jiří Novotný
Můj veskrze kladný vztah ke sportu je stvrzen i tím, že již takřka čtvrtstoletí pracuji na Fakultě tělesné kultury UP. Navíc jsem olomoucký patriot a nadšený amatérský fotograf, což je - domnívám se - dobrá kombinace pro to, abych propagoval regionální sport na tomto webu.

Okomentuj jako první článek "Béčko FBS remizovalo v Hranicích"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..