Bělkovice jedou. Tentokrát to odnesl Kojetín

Pojedenácté v ročníku vyšly Bělkovice v I. A třídě vítězně. Ve 22. kole soutěže vyhrály na hřišti lídra z Kojetína 2:1.

Kojetín byl od začátku aktivnější a už v 10. minutě šel po pěkné akci do vedení. Potom se hra vyrovnala a vyloženou šanci spálil bělkovický Kluka, když se po zpětné přihrávce Forejta objevil sám před brankářem.

Krátce potom však již hosté vyrovnali. Mira Sklenář kolmou přihrávkou vysunul Forejta, jenž se nemýlil. Netrvalo dlouho a po přesném centru z křídla od Krzyžanka otočili bělkovičtí skóre. Prosadil se opět Forejt, který zakončil hlavou přesně do šibenice 1:2.

V druhém poločase byli opět aktivnější domácí, ale pořádnou šanci si nevypracovali. Jedinou, za to stoprocentní, nevyužili v 85. minutě, kdy z malého vápna jejich útočník přestřelil branku.

V závěru kopali domácí řadu standardních situací a tlak ve vápně zvýšil i brankář Kojetína, ale kompaktně působící obrana Bělkovic všechny pokusy odvrátila.

Kojetín – Bělkovice 1:2 (1:2)

Branky Bělkovic: Forejt 2.

Sestava Bělkovic: Vidrman – Zeman, Jirka Theirmer, Michal Sklenář, Jenderka (60. Vrána) – Jakub Krzyžanek, Roman Theimer, Mira Sklenář, Kluka – Forejt (83. Vychodil), Tureček (65. Opichal). Trenér Lubomír Sklenář.

Autor

Ivo Opletal
O sportu píšu devět let. Pracoval jsem postupně v několika tištěných médiích jako redaktor. Pak jsem se na více než tři roky přesunul za mikrofon do rozhlasu. Nejvíc mě baví sportovní nebo technické texty a občas mám na něco názor. Více na BLOGu.

Okomentuj jako první článek "Bělkovice jedou. Tentokrát to odnesl Kojetín"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..