Bělkovice vyhrály v Lošticích

Bělkovičtí šli do vedení v 8. kole I.A třídy hned v úvodu, kdy se trefil Pavel Krzyžánek, jenž potrestal chybu domácí obrany. Další šanci měl Zdráhal po rohovém kopu, ale jen těsně minul. Domácí si výraznou šanci v první půli nevypracovali, zatímco Pavel Krzyžanek neproměnil samostatný nájezd. O pár minut později již přesně hlavou zakončil křídelní akci Martina Opichala – 2:0.

Do druhého poločasu domácí vletěli a chtěli nepříznivý vývoj zvrátit. Vysoké napadání jim vyneslo snížení už v 50. minutě. Tlak domácích ještě chvíli pokračoval, ale po brejku a centru Matěje Stacha vrátil dvoubrankový náskok hostům Radim Kluka. Domácí měli pár závarů díky dlouhým nákopům do vápna ze standardních situací, ale gól už vstřelit nedokázali. Bělkovice zaslouženě vyhráli a završili tak příjemnou loštickou neděli, kterou začali návštěvou v místním tvarůžkovém muzeu.

Loštice – Bělkovice 1:3 (0:2)

Branky: Pavel Krzyžanek 2, Radim Kluka

Sestava Bělkovic: Vidrman – Zeman, Jiří Theimer, Zdráhal, Michal Sklenář – Stach (60. Svrčina), Mira Sklenář, Krecl, Opichal (65. Jenderka)- Kluka (75. Tureček) – Pavel Krzyžanek. Trenér: Lubomír Orlet.

Okomentuj jako první článek "Bělkovice vyhrály v Lošticích"