Brančík: Úvod třetí třetiny byl katastrofální

Kdepak loňské sněhy jsou, říká si nejeden fanoušek olomouckých Kohoutů. Mužstvo, které loni patřilo mezi nejlepší týmu první hokejové ligy je jako vyměněné. Herní a výsledková mizérie vyústily v ultimátum. Tým měl bezpodmínečně vyhrát proti Třebíči. Jenže místo očekávaných třech bodů nemají Hanáci žádný.

Kam dál: Moru čekají změny v kádru

Přitom Kohouti měli zápas výborně rozehraný. V první třetině vedli 2:0 a v tu chvíli snad ani největší pesimista v hledišti nepřemýšlel o prohře.

„Nešlo o existenční zápas, ale byl velmi důležitý. Bohužel jsme to nezvládli, i když se pro nás vyvíjel dobře. Nechali jsme si to ale zbytečně srovnat,“ soukal ze sebe po zápase kapitán Mory Richard Brančík. „Nevím jak to kdo vnímal. Já jsem si žádné ultimátum nepřipouštěl a připravil se jako na každý jiný zápas,“ pokračoval Brančík.

Dobře rozjetý duel Kohouti ztratili v posledním dějství. „Třetí třetina, to se nedá snad nedá nijak nazvat. Vstup byl katastrofální. Potom se to už horko těžko honilo,“ říkal zkušený forvard.

Hanáci sice utkání nezabalili a poslední desetiminutovku odedřeli nadoraz. „Jenže takhle jsme měli hrát většinu zápasu a ne až na konci,“ připustil Brančík.

Po nesplnění daného cíle získat ze tří zápasů šest bodů se dají očekávat v kabině Hanáků. změny. „Nejsme úplně na dně, ale situace je už dost vážná,“ říkal kapitán s tím, že Mora je hodně daleko od pozic, kde chtěla být a navíc se jí vůbec nedaří herně.

Související: FOTO: Mora úkol nesplnila, co bude dál?

Autor

Ivo Opletal
O sportu píšu devět let. Pracoval jsem postupně v několika tištěných médiích jako redaktor. Pak jsem se na více než tři roky přesunul za mikrofon do rozhlasu. Nejvíc mě baví sportovní nebo technické texty a občas mám na něco názor. Více na BLOGu.

Okomentuj jako první článek "Brančík: Úvod třetí třetiny byl katastrofální"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..