Brazilec Coimbra podepsal v Sigmě smlouvu

Druhého Brazilce má v kádru fotbalová Sigma. K dlouholeté opoře Rossimu přibyl Higor de Sales Coimbra. Jde o třetí letní posilu Olomouce, kde podepsal na jeden rok s opcí.

Bývalý mládežnický reprezentant své země dorazil na Hanou v pondělí odpoledne. Poslední působištěm třiadvacetiletého fotbalisty byla slovenská Trnava, kde se mimo jiné potkal s někdejším kapitánem Sigmy Markem Kaščákem. Levononý univerzál se již v Olomouci objevil. Na jaře zde byl na zkoušce. Může nastoupit v obraně, záloze i útoku.

„Hledali jsme alternativu k Michalovi Vepřekovi. Higor u nás byl na začátku jara na týdenní zkoušce. Upoutal nás svou univerzálností, bude tady mít rok na to, aby ukázal svoje kvality a přes naši konkurenci se dostal do sestavy,“ řekl trenér SK Sigma Olomouc Zdeněk Psotka pro klubový web.

Kam dál: Šest gólmanů v přípravě Sigmy. Konkurence je obrovská

Autor

Ivo Opletal
O sportu píšu devět let. Pracoval jsem postupně v několika tištěných médiích jako redaktor. Pak jsem se na více než tři roky přesunul za mikrofon do rozhlasu. Nejvíc mě baví sportovní nebo technické texty a občas mám na něco názor. Více na BLOGu.

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..