Čechovice přehrály Plumlov

Sedmé kolo I.A třídy skupiny B přineslo derby mezi Čechovicemi a Plumlovem. Utkání zvládli lépe domácí, když o svém vítězství rozhodli v prvním poločase.

Čechovice vstoupily do zápasu aktivněji a hned v 9. minutě se ujaly vedení, když branku vstřelil Petr Haluza. O něco později mohl zvýšit na 2:0 Hatle, ale vysokého brankáře Kovaříka se mu přelobovat nepodařilo.

Také Plumlov se dostal do nebezpečné šance, když zblízka, ale téměř z brankové čáry, ohrožoval Brablece hostující útočník. Domácí gólman míč vyrazil a obrana následně odkopla do bezpečí.

V 19. minutě se po pěkné přihrávce Kolečkáře dostal k zakončení opět Hatle, ale znovu vyšel po přízemní střele vítězně Kovařík. Teprve ve 40. minutě se mohl Hatle radovat, když zblízka zvýšil na 2:0.

Ve druhé půli pokračovaly Čechovice v trendu prvního poločasu, měli převahu, ale ta byla poměrně neplodná. A protože ani Plumlov se do příležitostí nedostával, tak se skóre již neměnilo a zápas skončil dva nula. Díky třem bodům se dostali domácí již na třetí místo tabulky.

Sokol Čechovice – Sokol Plumlov 2:0 (2:0)

Branky: Haluza, Hatle.

Čechovice: Brablec – Mach, Zacpal, L. Šťastný, Peka – Kolečkář, Vinklárek, Hatle, Urbánek – Jahl, Haluza. Střídali: Kvapil, J. Klváček, J. Antoníček. Trenér Stanislav Bilík.

Okomentuj jako první článek "Čechovice přehrály Plumlov"