Černušková dala čtyři góly

Konečně ženy Nových Sadů opět „chytily dech“ a po dvou posledních kolech divize žen, kdy remizovaly s Bruntálem a Českým Těšínem, se doslova se vyřádily nad zkušeným týmem z Pržna (Frýdek-Místek), který dosud neporazily.

Hráčky Pržna prvních dvacet minut tlaku domácích sice odolávaly a jejich zkušená stoperka mařila svými dlouhými odkopy akce domácího týmu, ale ve 24. minutě se konečně prosadila svým prvním gólem ze čtyř skvěle hrající Černušková – na malém vápně zpracovala přesný lob přes obranu od Novákové a míč přesně umístila k tyči. O tři minuty později zatáhla míč po levé straně Bartošková, její střelu brankařka Pržna vyrazila a ve skrumáži před brankařkou se nejlépe zorientovala domácí Nováková a dorazila míč do sítě a zvýšila na 2:0. Další pěkná akce na bránu hostů skončila těsně vedle po skvělém úniku Mokrušové, kdy se prosmýkla obranou, vybíhající gólmanku chytře přehodila, ale míč skončil těsně vedle branky. Ve 39. minutě dostala Bartošková vynikající nahrávku od Lexové a přesnou tvrdou střelou k zadní tyči zařídila poločasový výsledek 3:0.

Ve druhém poločase domácí děvčata pokračovala v tlaku a vytvořila si tak spoustu brankových příležitostí, jejich střely však zlikvidovala výborná brankařka Pržna nebo skončily vedle brány. Až v 57. minutě se trefila Mokrušová, která po individuální akci běhavé Novákové a její přesné nahrávce si kličkou položila vybíhající gólmanku a dávala na 4:0.

Druhý gól Černuškové padl v 62. minutě po přesné a rychlé nahrávce Lexové – potáhla míč do vápna a prudkou ránou na zadní tyč nedala brankařce Pržna šanci. Další dva góly přidala Černušková během dalších tří minut. Nejdříve Nováková vyslala přesně do uličky Mokrušovou, ta obešla obránkyni a před vybíhající gólmankou nahrála přesně na volnou Černuškovou, která dávala již do prázdné brány na 6:0. Situace jako přes kopírák se opakovala při posledním gólu, Mokrušová zachytila dlouhý výkop domácí brankařky Lakomé, utekla obraně a opět přesně nahrála aktivně nabíhající Černuškové a tak touto výstavní fotbalovou akcí ukončily tento zápas vysokou a zaslouženou výhrou 7:0.

FK Nové Sady – SK Pržno 7:0 (3:0)

Góly: 24., 62., 69., a 71. Černušková, 27. Nováková , 39. Bartošková, 57. Mokrušová.

Sestava Nových Sadů: Lakomá, Vytřísalová, Kopečková, Teindlová (46.min Hrabalová), Balusová, Bartošková (70.min.Pospíšilová), Nováková, Lexová, Paděrová (46.min.Bellová), Mokrušová, Černušková.

Okomentuj jako první článek "Černušková dala čtyři góly"