Chomoutov vydřel záchranu

Fotbalistům Chomoutova stačil v posledním kole II. třídy bod k záchraně. V přímém souboji dvou sestupem ohrožených celku jej nakonec získali (1:1) a o soutěž níž se poroučí Újezd u Uničova.

Chomutovští začali velmi dobře. Ve 4. minutě je poslal do vedení Martin Kubíček. Útočník domácích mohl přidat i druhý gól. Ve 28. minutě kopal penaltu, jenže trefil břevno.

Újezd ožil po půlhodině. Spurný se dostal až před brankáře Chomoutova ale neprostřelil ho. Vyrovnání se hosté dočkali těsně před koncem poločasu, kdy Axmann doklepával gólmanem vyraženou střelu.

Úvod druhé půle patřil domácím. Ve dvou šancích se ocitl Lubomír Sedlář ale nedokázal úspěšně zakončit. Chomoutov potom pozorně bránil a důležitý bod si nenechal vzít.

Sokol Chomoutov – Sokol Újezd u Uničova 1:1 (1:1)

Branky: Kubíček – Axmann. Rozhodčí: Sedláček – Navrátil, Balún. ŽK: Obšil, Mišák.

Chomoutov: Ovíseil – Masař, Vychodil (48. Zahrádka), Trefil, Stejskal, Krampol, Petr Sedlář (68. Pirkl), Pavlík, Popelka, Kubíček, Lubomír Sedlář (78. Tepera).

Újezd: Bubeník – Obšil, Mišák, Meduna, Martinů, Kelnar, Spěvák, Ptáček (86. Valenta), Kristen, Axmann, Spurný.