Chválkovice přehrály Lutín

Ve druhém kole I.B třídy KFS Olomouc se střetl nováček soutěže SK Chválkovice se Sigmou Lutín. Body nakonec zůstaly po výsledku 3:2 doma.

V úvodu utkání se hrál vyrovnaný fotbal, když obě mužstva měla jednu gólovou šanci. Ve dvacáté minutě se strhla bouře a rozhodčí byl nucen na 15 minut přerušit zápas. Po tomto přerušení byli mnohem aktivnější chválkovičtí, kteří tlak přetavili v dvoubrankové vedení, když se ve 35. minutě prosadil po přihrávce Štrbíka Kováč a následně ve 38. minutě zvyšoval Štrbík, když mu asistoval Šnajdr.

Chválkovičtí udávali tempo hry i na začátku druhého poločasu a když se v 60. minutě prosadil po rohu Zahrada, zdálo se být rozhodnuto.

Ovšem vzápětí fauloval v pokutovém území domácí Hartman a z následného pokutového kopu snížil Bartl. Od tohoto okamžiku začali hosté domácí výrazně přehrávat a výsledkem tohoto tlaku byl další gól, když se v 80. minutě po standardní situaci prosadil Gallik.

Lutínští pokračovali v tlaku, ale Chválkovice dokázaly cenné vítězství udržet a připsaly si tak první tři body v novém soutěžním ročníku.

SK Chválkovice – TJ Sigma Lutín 3:2 (2:0)

Branky: Kováč, Štrbík, Zahrada – Bartl, Galllik

Chválkovice: Voslař – Hartman, Šnajdr, Korec, Ihnát – Kováč, Štrbík, Opletatl, Dombi, Odstrčil – Zahrada. Střídali: Spáčil, Elgner, Mráček.

Lutín: Skoumal – Šnejdar, Šenkyřík, Korenný – Körner, Švéda, Gallik, Huňka, Danyi – Bartl, Vymazal.

Kam dál: FOTO: Černovír porazil Velkou Bystřici

Okomentuj jako první článek "Chválkovice přehrály Lutín"