Aerobik klub Olomouc získal 4 tituly

Aerobik klub Olomouc již ukončil jarní závodní sezonu na celorepublikových závodech Mistry s mistry 2016, jejichž patronem je Jakub Strakoš – několikanásobný Mistr světa ve sportovním aerobiku. Během 4 měsíců probíhaly regionální postupové závody MsM po celé České republice v kategoriích sportovní aerobik a pohybové sestavy – fitness, step a show. Hlavním cílem všech závodníků bylo získat, co nejvíce bodů pro postup na Velké finále, které se konalo na začátku června v Praze.

Klub AK Olomouc se nominoval z 15 sestavami do Velkého finále ve všech věkových kategoriích. Svěřenkyně AK se k tomu postavily jako profesionální závodnice a na place předvedly skvělé výkony. „Jsem maximálně spokojena z výkony našich dívek. Zúročila se celoroční příprava, pot a dřina na trénincích. ” říká hlavní trenérka klubu Michala Schwarzová.

Závodnice z klubu AK získaly hned několik titulů – 4x titul Mistryně ČR pro rok 2016 (jednotlivec Kristýna Fryšáková, stepová skladba All stars ve složení Adéla Glosová, Michale Vaňková, Natálie Zachari, Jarmila Jurtíková, Nikola Bubeníková, Tereza Kolibová, fitness tým Go girls ve složení Adéla Haníková, Adéla Kameníčková, Katka Tesaříková, Adriana Dobešová, Viktorie Hedová, Nikola Večeřová, Vendula Pudelová, maxi tým 6 ve složení Kristýna Fryšáková, Eliška Křesinová, Katka Filarová, Ella Němcová, Elen Menčíková, Barbora Halová.

Dále také 5x titul vicemistryně a 1x titul druhé vicemistryně.

Z celkového počtu třiapadesáti klubů se AK Olomouc umístil na krásném 3. místě v soutěži o nejlepší klub roku 2016. Kde je pro letošní rok předběhly oddíly A-styl Liberec a Maniak aerobik Havířov. V minulosti tuto soutěž AK Olomouc vyhrál v letech 2012, 2013 a 2015.

[pe2-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/107802616900492943769/albumid/6296404632091813233?alt=rss&hl=en_US&kind=photo“ ]

Okomentuj jako první článek "Aerobik klub Olomouc získal 4 tituly"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..