Czech Cycling Tour v televizi

Po jedenácti letech se český fanoušek cyklistiky dočká přímého přenosu z domácího etapového závodu. V neděli 16. srpna se diváci mohou těšit na závěrečnou čtvrtou etapu Czech Cycling Tour, která startuje v Olomouci a končí na okruzích v Dolanech. Navíc poprvé bude k vidění i mládežnická cyklistika, ČT bude vysílat záznam Malého Czech Cycling Tour, které je na programu 24. – 26. července 2015.

A k vidění bude jistě mnohé zajímavé. „Tento týden jsem mluvil s dvojnásobným vítězem Czech Cycling Tour Leopoldem Königem a na osmdesát procent slíbil, že jeho současná stáj Sky na náš závod přijede,“ řekl šéf TTV Sport Group s.r.o. Jaroslav Vašíček.

Byla také podepsána exkluzivní smlouva společností TTV Sport Group s.r.o. a OPEL Southeast Europe LLC. Společnost Opel se tak stala exkluzivním dodavatelem vozového parku Czech Cycling Tour, Závod míru mladých jezdců kategorie U23, Krajem vína a Malé Czech Cycling Tour.

V konvoji závodu budou moci diváci spatřit nejnovější modely této automobilky. Na všech pořádaných akcích bude nejlepší sprintér jezdit v dresu designu automobilky.

Nejen cyklistiku, ale i kulturní program chystá společnost TTV Sport Group na dvě nejvýznamnější akce Závod míru U23 a Czech Cycling Tour.

Na Závodě míru v Rýmařově a lázních Jeseník, při Czech Cycling Tour v Uničově, Šternberku a Dolanech bude dvě hodiny před příjezdem pelotonu zdarma pro návštěvníky hrát známá skupina Premier k jejímž nesmrtelným hitům patří píseň Hrobař.

Okomentuj jako první článek "Czech Cycling Tour v televizi"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..