Dalšími závody pokračovaly cyklokrosové seriály

Ve Staré Vsi nad Ondřejnicí a v hornickém muzeu Landek v Ostravě se přidělovaly body do Oderského poháru a Českého poháru masters.

Početné zastoupení nejmladší kategorie žáků a žákyň měla Olomouc v podobě cyklokrosařů MAPEI Cyklo Kaňkovský ve Staré Vsi. Po nepříliš vydařeném startu se propracoval i přes dva pády na bednu třetí žák Jan Kaňkovský, pátý dojel Matěj Ptáčník a ve společném závodě žákyň a kadetek dojela těsně za vavřínem na čtvrté pozici Sára Kaňkovská.

Na tuto lokalitu nezvykle rychlou a tvrdou trať si za krásného slunečného počasí vyzkoušeli i začínající olomoučtí adepti cyklistiky Pavel Bittner, Ondřej Linek a Jakub Kleveta. Nestartoval Vojtěch Chvátal, který již má zkušenosti z cyklokrosů a možná by ještě více zvýraznil převahu pestrobarevných kostičkovaných dresů MAPEI Cyklo Kaňkovský.

V seniorských kategoriích pravidelně bodují Romana Daněčková a Roman Brandýs. Oba také jsou v popředí Oderského poháru, Roman Brandýs je čtvrtý v masters a Romana Daněčková na stejné příčce v ženách.

Teplé slunečné počasí doprovázelo cyklisty i v Ostravě. Tým MAPEI Cyklo Kaňkovský si zde upevnil svoje pozice, Roman Brandýs se v Českém poháru masters posunul na pátou příčku.

Okomentuj jako první článek "Dalšími závody pokračovaly cyklokrosové seriály"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE