Dámy překvapení nedopustily

V 10. kole interligy házenkářek hrál DHK Zora Olomouc doma proti Bánovcím nad Bebravou. Dámy se proti nováčkovi soutěže trošku trápily, ale nakonec bodovou povinnost splnily.

DHK Zora Olomouc – Bánovce n./B. 30:28 (22:16)

Olomoučanky rozhodně vstoupily do utkání lépe. Především zásluhou Fabíkové s Růžičkovou se brzy ujaly vedení a to postupně také navyšovaly (15. min. 11:6., 26.min. dokonce 20:13). Na druhé straně dokázaly odpovídat alespoň Tóthová s Bahýlovou a tak šestibrankové manko v poločase bylo nakonec pro slovenského nováčka lichotivé. Kdo čekal ve druhém poločase spanilou jízdu domácích, byl zklamán. Naopak hostující hráčky zkonsolidovaly obranu a zlepšily útočné kombinace. A když se k Tóthové přidala pivotka Sušec, začaly se nad Hanačkami stahovat mraky. Víc než na stažení na dvě branky to ale nestačilo, a tak se překvapení nakonec nekonalo.

Nejlepší střelkyně: Růžičková 10/5, Fabíková 6, Huráňová 4 – Tóthová 8, Sušec 6, Surovčíková 5. Sedmičky: 5/5 – 2/0. Vyloučení: 2 – 2. Rozhodčí: Pešek, Pavlát. Diváků: 200.
DHK: Raníková, Rašková – Hejtmánková, Růžičková 10/5, Kulíšková, Vocilková, Remešová 1, Samcová 1, Pašková 3, Severová 2, Kubáčková 3, Huráňová 4, Gebre Selassie, Fabíková 6.
Trenér Libor Malínek.

Okomentuj jako první článek "Dámy překvapení nedopustily"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..