Dámy prohrály o gól v Písku

Házenkářkám DHK Zora Olomouc se utkání 11. Kola interligy nepodařilo. V Písku smolně prohrály o jednu branku.

Písek – Olomouc 24:23 (10:11)

První poločas s písecké Obloukovce byl představením výborně sehraných obran. Řada střel tak končila na obou stranách buď vyražena bloky či zlikvidována některým z četných zákroků brankářek obou celků. Především proto čítalo poločasové skóre pouhých jednadvacet vstřelených branek (10:11). S jednobrankovým vedením na svém kontě přečkaly poločasovou pauzu hostující hráčky z Olomouce, které udržovaly vedení na své straně po většinu první půle a následně pak po celý druhý poločas, aby o něj přišly doslova v poslední minutě.

V infarktovém závěru totiž domácí celek, který na svého dnešního soupeře ztrácel během druhé třicetiminutovky až čtyři branky (54. minuta 18:22) zabojoval a z odpoledního duelu vyšel vítězně. Nejprve Janoušková střelou z křídla snížila olomoucký náskok na pouhou jedinou branku, na 23:23 srovnala ze sedmimetrového hodu domácí Vyhnalová a hrdinkou Písku se stala Iveta Luzumová, která vsítila kromě dalších osmi i vítězný 24. gól. To vše v posledních dvou minutách dnešního zápasu. Vítězství tak po dramatickém boji v závěru zůstává na domácí palubovce, v Písku.

Nejlepší střelkyně: Luzumová 9, Borovská 5, Vyhnalová 4/2 – Růžičková 10/2, Fabíková 5, Hejtmánková 3. Sedmimetrové hody: 2/2 – 3/2, vyloučení: 1 – 1, rozhodčí: Pešek, Pavlát, diváků: 310.

DHK: Raníková, Rašková – Hejtmánková 3, Růžičková 10/2, Vocilková 1, Samcová, Severová, Kubáčková, Huráňová, 2, Spíchalová 2, Gebre Selassie, Fabíková 2. Trenér Libor Malínek.

Okomentuj jako první článek "Dámy prohrály o gól v Písku"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..