Dámy se držely, ale se Slavií prohrály

V 6. kole interligy házenkářek měl tým DHK Zora Olomouc silného soka. Na Hanou přijela Slavia Praha. Po prvním poločase Dámy prohrávaly jen o dvě branky, po přestávce už favorizované hosty více potrápit nestačily.
Pražanky si nadále drží neporazitelnost a ani omlazený celek Olomouce jim nedokázal zásadním způsobem zkřížit cestu. Ještě ve 20. minutě byl stav utkání vyrovnaný (10:10), před přestávkou si však už loňské mistryně zásluhou Rakové a Černé vytvořily uspokojivý předpřestávkový náskok. Tří až pětibrankové vedení držely Slávistky v prvních deseti minutách po návratu z kabin, v 17. minutě už ale vedly od celých osm branek 26:18. V posledních deseti minutách utkání se domácí vzchopily, na víc než na korekci skóre na uspokojivý čtyřgólový rozdíl to však nestačilo. Nic méně je nutno zdůraznit, že za posledních třináct minut navýšily vítězky utkání své skóre jen o pouhé tři branky, závěr utkání tak rozhodně vyzněl mnohem lépe pro domácí celek.

DHK Zora Olomouc – Slavia 25:29 (11:13)
Nejlepší střelkyně:
Fabíková 8, Hejtmánková 5/2, Kubáčková 3, Huráňová 3 – Raková 6, Černá 6, Kutlvašrová 6. Sedmimetrové hody: 2/2 – 5/3, vyloučení: 3 – 3, rozhodčí: Kohout, Novák, diváků: 380. DHK Zora: Raníková, Rašková – Hejtmánková 5/2, Růžičková 2, Vocilková 1, Remešová 1, Pašková 1, Severová, Kubáčková 3, Spíchalová 1, Huráňová 3, Ždánská, Gebre Selassie, Fabíková 8. Trenér Libor Malínek.

Okomentuj jako první článek "Dámy se držely, ale se Slavií prohrály"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..