Holice přehrála Šumperk

Holičtí fotbalisté v sobotní přípravném utkání porazili divizní Šumperk 3:1. Trenéra Machalu v těchto dnech trápí široká marodka mužstva. Do zápasu nemohlo zasáhnout šest fotbalistů. Proti ambicióznímu celku však tým z olomouckého předměstí potvrdil svoji sílu.

První branky se dočkali domácí v 9. minutě, když se prosadil Lukášek. Ten poslal rohový kop Čtvrtníčka hlavou za záda bezmocného brankáře Kameníka.

Druhá branka padla až ve 44. minutě. Kopecký narazil míč Filipskému, ten poslal střílený centr na přední tyč, kde se ve skluzu prosadil Žondra.

V druhém poločase se osmělili i hosté. V 54. minutě dostal za obranu krásný míč Horák a tváří tvář brankáři Muchovi uspěl a snížil na 2:1.

Domácí však přidali v 70. minutě třetí branku. Čtvrtníček zahrával standardní situaci, kterou srazil ve vápně šumperský obránce a dobře postavený Žondra přidal svou druhou branku utkání. V závěru ještě neproměnil penaltu Onofrej po faulu na Čtvrtníčka.

Další utkání sehrají fotbalisté HFK v sobotu 10. března ve 12 hodin na umělé trávě v Holici proti týmu FK APOS Blansko.

1. HFK Olomouc – FK VAN – JV Šumperk 3:1 (2:0)

Branky: 9. Lukášek, 44., 70. Žondra – 54. Horák

HFK: Šrom (46. Mucha) – Kopecký, Čep, Lukášek, Šimko – Filipský (62.Kotůlek), Kovář (62. Kazár), Bednář (72. Onofrej), Čtvrtníček – Korčián (46. Richter), Žondra. Trenér Oldřich Machala.

Šumperk: Kameník – Zatloukal, Šinogl, Hruda, Macek, Skopal, Linet, Horák, Olejník, Pobucký, Pinkava. Trenér Petr Strnad.

Okomentuj jako první článek "Holice přehrála Šumperk"