Dopita skončil v Moře, nahradil ho Tomajko

Fans MoryHC Olomouc se dál trápí.

Extraligový HC Olomouc během letošní poslední zimní přestávky oznámil změnu majitele i vedení klubu. V Moře skončil ve všech funkcích dosavadní majitel a jednatel Jiří Dopita, nahradil ho Jan Tomajko. Dopita skončil také jako trenér extraligového staršího dorostu.

„HC Olomouc, s.r.o tímto oznamuje, že dne 10. 12. 2015 došlo ke změně vlastníka obchodní společnosti HC Olomouc s.r.o, kdy pan Jiří Dopita převedl celý svůj podíl v této společnosti na obchodní společnost OL-HOCKEY GROUP a.s.,“ stojí v tiskové zprávě, kterou HC Olomouc zveřejnil na svém webu. „Novým vlastníkem klubu se stala akciová společnost, jejímž většinovým vlastníkem je pan Jan Tomajko, olomoucký odchovanec, bývalý úspěšný reprezentant a v současné době asistent trenéra A mužstva. Pan Jan Tomajko jako nový jednatel a většinový vlastník společnosti je zárukou zachování kontinuity managementu hokejového klubu a jeho finanční i personální stability,“ píše se dále v oficiálním vyjádření klubu, pod kterým je podepsán Erik Fürst, generální manažer klubu.

Tomajko je podle výpisu z obchodního rejstříku jednatelem HC Olomouc od včerejška, je rovněž statutárním ředitelem a předsedou správní rady OL-HOCKEY GROUP a.s. Tato akciová společnost existuje od roku 2007, to bylo pod názvem Easy Invest a. s., od letošního října změnila název na OL-HOCKEY GROUP.

Na postu trenéra extraligového staršího dorostu nahradil Jiřího Dopitu Richard Brančík, který už v klubu u mládeže působí druhou sezonu.

Okomentuj jako první článek "Dopita skončil v Moře, nahradil ho Tomajko"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..