Dorost deklasoval Havířov

Ilustrační foto

„I když jsme hráli bez některých opor, tak jsme potvrdili roli favorita a pokračovali v dobrých výkonech z poslední doby,“ řekl kouč HBC Olomouc 2010 Slavomír Halas.

Hanáci rozdělili své branky rovnoměrně do všech třetin, v každém dali tři. „Nejdůležitější bylo, že se nám obranu soupeře podařilo překonat hned na začátku utkání čímž zápas dostál jasný průběh. Všichni hráči potvrdili stoupající výkonnost,“ pochválil své svěřence Halas s tím, že se mimořádně dařilo Pavlovi Greplovi, který s bilancí čtyř gólů a jedné asistence výrazně přispěl k vysokému a zaslouženému vítězství.

HBC Olomouc se díky bodovému zisku opět o krok přiblížili k vytouženému play-off.

Warriors Havířov – HBC Olomouc 2010 0:9 (0:3, 0:3, 0:3)

Branky a nahrávky: Dokoupil, Grepl (Jemelka), Jemelka (Grepl), Grepl (Tichý), Grepl (Rypar), Grepl (Jemelka), Zdařil (Maholiak), Ryšánek, Rypar.

Sestava HBC Olomouc: Surma – Halas, Ryšánek, Dokoupil, Rypar, Glogar, Grepl, Jemelka, Čep, Tichý, Maholiak, Zdařil, Zona. Trenér Slavomír Halas.

Autor

Ivo Opletal
O sportu píšu devět let. Pracoval jsem postupně v několika tištěných médiích jako redaktor. Pak jsem se na více než tři roky přesunul za mikrofon do rozhlasu. Nejvíc mě baví sportovní nebo technické texty a občas mám na něco názor. Více na BLOGu.

Okomentuj jako první článek "Dorost deklasoval Havířov"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..