Dorostenky Nových Sadů vyhrály turnaj v Českém Těšíně.

V aktuálním soutěžním ročníku se podařilo založit klubu FK Nové Sady také družstvo dorostenek, které odehraje na podzim tři turnaje, a to v Českém Těšíně, v Havířově a na domácí půdě 28. listopadu.

Dorostenky hrají malou formu kopané, a to v počtu 5+1, soutěž je zaměřená zvlášť na mladé hráčky, které zde budou získávat zkušenosti, aby se mohly v budoucnu zapojit do soutěží žen. Za Nové Sady hrají za ženy právě i tyto mladé hráčky, proto byla v tomto turnaji vidět i zkušenost, kterou v utkáních za ženy již získaly.

Své soupeřky obdařily dohromady 23 góly, kdy byla nejvíce vidět Kopečková, která je ovšem již i oporou týmu žen. Dařilo se ale i novým hráčkám, které zatím mnoho zkušeností nemají. Turnaj splnil svůj účel pro všechny zúčastněné a nadšení všech hráček, bez ohledu na výsledky, bylo veliké a motivující do další práce s mladými děvčaty.

Výsledky:
Český Těšín – Nové Sady  0:11
Havířov – Nové Sady   0:12
Český Těšín – Havířov  2:1

Sestava NS: Daňková, Kopečková, Kubová, Balusová, Hrabalová, Harenčáková, Strnadlová, Janíčková, Spurná, Hadová.Trenér: Zdeněk Konupčík.

Góly NS:  8x Kopečková, 5x Harenčáková, 3x Strnadlová, 2x Hadová, 2x Janíčková, 1x Hrabalová, Spurná, Kubová.

[pe2-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/107802616900492943769/albumid/6330556038580824833?alt=rss&hl=en_US&kind=photo“ ]

Okomentuj jako první článek "Dorostenky Nových Sadů vyhrály turnaj v Českém Těšíně."

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..