Drobisz: Nedá se nic dělat, je to pryč

Zklamání, beznaděj, rozčarování – to jsou jen prázdná slova v porovnání s tím, co měli napsané ve tvářích olomoučtí fotbalisté po skončení penaltového rozstřelu. Velký sen o jedné trofeji, který sní generace fanoušků Sigmy, hned tak neskončí. Navíc k němu přibude černá můra z dobře rozehraného finále národního poháru a katastrofě v penaltovém rozstřelu. „Do penalt to vůbec nemělo dojít, měli jsme rozhodnout v normální hrací době,“ myslí si brankář Sigmy Petr Drobisz.

Utkání se vyvíjelo ve váš prospěch, jak jste viděl situaci před penaltou?

Bohužel je to taková situace, která nás provází celé jaro. Vždycky se tam jedna taková situace objeví. Byl to jasný náš balon, stačilo, aby se Sanka (Michal Vepřek – pozn.red.) s Rossim domluvili a myslím, že to byla škoda. Do té branky jsme byli jasně lepší a je to škoda. Pak už to byla penaltová loterie a viděli jsme sami, že tam nám ty nervy trochu ujely a už se nedá nic dělat.

Je to pro vás velké zklamání?

Já myslím, že pro každého. My, co jsme na tom sklonku, tak je to pro nás bolestivější. Možná budou nějaké reparáty, uvidíme.

V penaltovém rozstřelu byli neúspěšní čtyři střelci Sigmy, to je hodně vysoké číslo…

To už je loterie a člověk si to musí srovnat v hlavě. Já jsem říkal klukům, ať se rozhodnou pro nějakou stranu, nespekulují a utáhnou to. Když bránu netrefí? Stane se. Pracuje tam hlava, bohužel někteří to u nás neunesli, to se nedá nic dělat. Do penalt to ale vůbec nemělo dojít, měli jsme rozhodnout v normální hrací době.

Je porážka o to horší, že jste nedostali gól ze hry?

To je úplně jedno! Teď vidíme, že se radují Boleslavští a my jsme ti zklamaní. Nedá se nic dělat, je to pryč.

Mrzí víc trofej nebo neúčast v evropských pohárech?

Chtěli jsme tu ukázat dobrý fotbal a vyhrát. Těžko k tomu něco říct. Věřil jsem, že po gólu dáme druhý a zápas zlomíme. Ale to jsme celý náš mančaft, dáme gól a přestaneme hrát. Soupeř nám z první ani ne vážnější šance vyrovná a pak to dopadne, jak to dopadne…

Okomentuj jako první článek "Drobisz: Nedá se nic dělat, je to pryč"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..